Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Dün 9 gün varken bugün de 8 gün varken yaptım. Yine aynı şekilde 5 dakika içinde belirdi

Canım ne zaman vücut ısın düştü ve ne zaman çıktı Ben de vücut ısısı ile anlıyorum mesela kanamam başladığı sabah vücut ısım 0.4 derece birden düştü vücut ısısı testlerden daha garanti insan hamile olduğunu anlayabilir takip ettikçe ve yumurtlamayı
adetimden bir gün önce 0.30 düşüş oluyor. Ovulasyon testinde çatlama gördükten 2 gün sonra da artış oldu

Ya geç döllenme ya stres yapıyosun benim önceden stres yaptıklarımda gecikirdi gecikirdi test yapardım ama bata 4 gün kaladan başlar giderdim öyle her belirtiyi gebelik olsun istediğim için. En son ki testte ikna olurdum akşamına da adet olurdum😔
Bilmiyorum kuzum ya hiç olacaka gibi değilim

Karından olsa korkmazdım ama vajinal göremedi o yüzden çok korkuyorum 😞😞 vajinal olup da 3400 perde kesesi görünmeyen var mıdır acaba 😞😞
Bennn ✋🏻✋🏻 17 şubatta gittiğim hastanede keseyi göremedi 10 gün sonra kalp atışıyla birlikte görmüştüm ama 2 hafta sonrasında kürtaj olmuştum kalbi durduğu için 😞 ultrasonun görüntü kalitesi de çok önemli olanı da göremeyebiliyorlar

Bennn ✋🏻✋🏻 17 şubatta gittiğim hastanede keseyi göremedi 10 gün sonra kalp atışıyla birlikte görmüştüm ama 2 hafta sonrasında kürtaj olmuştum kalbi durduğu için 😞 ultrasonun görüntü kalitesi de çok önemli olanı da göremeyebiliyorlar
Sizin değeriniz kaçkrn vajinalfe görünmemişti 😞

7 Mayıs: 107
9 Mayıs :269

Aile hekimi düzenli artıyor kan verme artık adetin 10 gün geçince git dedi ben bugün 7 gün geçince gittim
3473 çıktı
Ama kese göremedi vajinalle
Aslında değerin gayette düzenli artmış dış genelik değildir kuzum. Dış genelikte değer düzensiz artıyor bir düşüp bir yükseliyor. Stres olmamaya çalış başka bir doktor görüşü daha al istersen

Çok geçmiş olsun Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah 🙏🏻🧡🌹

adetimden bir gün önce 0.30 düşüş oluyor. Ovulasyon testinde çatlama gördükten 2 gün sonra da artış oldu
Ozaman cok dogru çünkü benim de çatladıktan 1.5 gun snra ısı arttı aksamdı catlama hıssettm akıntıdan ve bende gogus ucu hassasıyetı olur. Geceydı o an Sonra 1.5 gun gecınce ısım arttı

Aslında değerin gayette düzenli artmış dış genelik değildir kuzum. Dış genelikte değer düzensiz artıyor bir düşüp bir yükseliyor. Stres olmamaya çalış başka bir doktor görüşü daha al isterse
7 Mayıs: 107
9 Mayıs :269

Aile hekimi düzenli artıyor kan verme artık adetin 10 gün geçince git dedi ben bugün 7 gün geçince gittim
3473 çıktı
Ama kese göremedi vajinalle
Bugün özel hastaneye gitmiştim . Yarın da özel kliniğe randevu aldım inşallah dediğiniz gibi olur teşekkür ederim cevabınız için 🙏🏻🌹🧡

X