Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

kızlar merhaba bir şey soracağım, ben genelde 35-40 gün döngüsünde regl oluyorum 4 gün sürüyor her neyse. 5 ay boyunca yumurtlama 14.gün olarak değerlendirdim ama gebe kalamadım bu sefer 14.gün değil de 20.gün sonrası mı denesem? ovülasyon testi de strese sokuyor beni nasıl yapmalıyım bir fikir rica edeceğim.

kızlar merhaba bir şey soracağım, ben genelde 35-40 gün döngüsünde regl oluyorum 4 gün sürüyor her neyse. 5 ay boyunca yumurtlama 14.gün olarak değerlendirdim ama gebe kalamadım bu sefer 14.gün değil de 20.gün sonrası mı denesem? ovülasyon testi de strese sokuyor beni nasıl yapmalıyım bir fikir rica edeceğim.

Gün aşırı git canım benim. Benim mesela mart ayında 14.gün gördüm pik , Nisan da 16. Gün değişiyor. Doktor da bana ovulasyon kullanma gün aşırı ilişki dedi ama duramadım bugün yaptım ovualayon oda stres çizgi varmı pik mi çatladı mı başlı başına yoruyor. Hakkında hayırlısı olsun inşallah 🙏

Gün aşırı git canım benim. Benim mesela mart ayında 14.gün gördüm pik , Nisan da 16. Gün değişiyor. Doktor da bana ovulasyon kullanma gün aşırı ilişki dedi ama duramadım bugün yaptım ovualayon oda stres çizgi varmı pik mi çatladı mı başlı başına yoruyor. Hakkında hayırlısı olsun inşallah 🙏
ah keşke gün aşırı olabilse eşim çoğu zaman havalimanında bide çocuk istediğimiz günden beri görev gibi gelmeye başlayınca daha da azaldı... 16.gün ve sonrasını değerlendireyim bari teşekkür ederimm bilgilendirmeniz içinnn :)

ah keşke gün aşırı olabilse eşim çoğu zaman havalimanında bide çocuk istediğimiz günden beri görev gibi gelmeye başlayınca daha da azaldı... 16.gün ve sonrasını değerlendireyim bari teşekkür ederimm bilgilendirmeniz içinnn :)

Ne demek gönlünce olsun inşallah 🙏 süreç zor ama İnşallah sonu güzel olur ve hepimiz pozitifi görürüz 😍🙏

Merhaba uzaktan takip ediyorum 😊 güzel haberler alanları tabrik ederim 🙏🏻❣️
Biz ilk defa bu ay denemeye başladık. Telefondaki uygulamaya göre ovulasyon gününden önceki 3 gün ve 2 gün sonraya denk gelmişiz .
Sonrasında normal rutin ilişkiler yaşandı. Açıkcası yeni deneyen biri olarak kendimi hamile gibi hissetmesem de karın bölgesindeki batmalar biraz olsun dikkatimi çekti :) son regl başlangıç günüm 21 nisan. yine uygulama 18 mayısta adet olacağımı öngörüyor. Yani 3 gün var . Kaset test dediğiniz testlerden aldım bugün denedim sanirim gecikmedigi icin daha çıkması pek mümkün değil ve negatif. Daha gebelik olmadı diye düşündüm ama bir ihtimal beklemeli miyim acaba? Fikirlerinizi merak ediyorum 😊
Kuzum daha gecikmen olmamış muhtemelen geç döllenmedir varsa bekle biraz regl 3 gün geçince net bir şekilde çıkıyor zaten bazende silik oluyor döllenme gününe göre. Pozitif görebilirsiniz içinizi ferah tutun😊😊

Siz hem yeni hamilelik haberinizi aldınız hem de burada bana cevap vermeye gönüllü oldunuz ne tatlısınız 🧡😊 allah sağlıkla anne babalı büyütmeyi nasip etsin 🙏🏻
Test kabak gibi gözümün gördüğü kadarıyla tek çizgi 😁 karın ağrısı dışında meme hassasiyeti vb hic bir belirtim de yok
Ama dönme ihtimali var diyorsunuz 🤓 ben de tam olarak bunu merak etmiştim.
Daha ilk deneme ayı olunca dikkatler üstünde oldu bu işin 😊Ocak
Ayına kadar doğum kontrol hapı kullanıyordum ama sonrasında hemen başlamadık. Belki hala onun etkileri bile vardır. Sizleri okuyunca test yaptım aslında yapmasam sabredebilirdim acelem yoktu 🤷🏼‍♀️😁
🥲🥲🙏🍓 ne demek canım benim bizler birbirimize yardım etmek için buradayız insallah ben4 gün kala negatif üç gün kala azıcık pozitif gördüm umarım sende bir an önce görürsün 🥲🙏🍓

Eklentiler

• IMG_20240515_083917.jpg
    IMG_20240515_083917.jpg
    131,9 KB · Görüntüleme: 16
Kuzum daha gecikmen olmamış muhtemelen geç döllenmedir varsa bekle biraz regl 3 gün geçince net bir şekilde çıkıyor zaten bazende silik oluyor döllenme gününe göre. Pozitif görebilirsiniz içinizi ferah tutun😊😊
Düşündüğümden daha pozitif yaklaştınız 😊 bekleyelim bakalım teşekkür ederimmm❣️
🥲🥲🙏🍓 ne demek canım benim bizler birbirimize yardım etmek için buradayız insallah ben4 gün kala negatif üç gün kala azıcık pozitif gördüm umarım sende bir an önce görürsün 🥲🙏🍓
18ini geçerse yeniden test yaparım acele etmeyelim ozaman
Doğru zamanda olsun inşallah
Çok bekletmesin kimseyi 🙏🏻
İlk hamile duamı da aldıml 😁🧡

X