Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Hiç hiç anlamadım ya birazcık bel ağrım var çok nadirde kasıklarımda minik batma gibi hissiyatım oluyor 😅 hamilelik yaşayanlar söyleyebilir mi belirtiler böyle azalmış mıydı yoksa biz mi kendimizi fazla dinledik 🥲
Dinlemiş de olabiliriz ya bilemedim geçiyosa regl belirtisi olmadan regl olamayiz yani mantiken inşallah iyi biseydir 😂

Ay kızlar ben galiba vazgeçtim yarın betaya baktiramicam gecikmeyi beklicem negatif görmektense regl görmeyi tercih ederim bugünkü negatif bana yetti 😂😂

O zaman 12 Mayıs gibi olabilir yeni bat:) inşallah hamile olduğunu öğrendiğin tarih olur🥰🥰
Bende öyle hesapladım valla kaç aydır ilk kez yumurta oluşumu gördüm hep duphaston ile başlatıyoruz zaten olması gereken battan on gün sonra testler negatıfse duphaston baslıylrum e bu ay da başlamazsa 10-15 test yaptıgım günler olur sonra hala başlamazsa duphaston baslarım artık zaten sonra doktorum da ☺

Iyı akşamlar arkadaşlar yenıyım ve bılgım malesef yok bılgı almak ıcın yazmak ıstedım 😊
10 aylık evlıyım çocuk düşünmeye başladık uygulamadan ovulasyon tarıhlerıne baktım 26-27 Nisan olarak gostermıstı tarıh bıkac gun oncesı ve bu tarıhlerı degerlendırdık. Anlamadığım şu sağ kasıgımda , belimde agrı var Göğsüm sis ve uç kısmına dokunamıyorum ağrıdan normal mı bunlar ??soracak kimsem olmadığı ıcın yazıyorum acaba formlarda belırtılere benziyor ama böyle Bırsey olabıleecgını sanmıyorum o kadar bılgısızım 🙈🙈
İlk aydan buyuk belirtiler bunlar 🤣 hadi hayırlısı diyelim 💕

Hiç hiç anlamadım ya birazcık bel ağrım var çok nadirde kasıklarımda minik batma gibi hissiyatım oluyor 😅 hamilelik yaşayanlar söyleyebilir mi belirtiler böyle azalmış mıydı yoksa biz mi kendimizi fazla dinledik 🥲
Ay bu mesajı yeni gördüm. Herkesin belirtileri çok farklı olduğu gibi bir anne her gebelikte farklı belirti de yaşayabilir.☺️ Benim ilk gebeliğimde sarı akıntı dışında hiç belirtim yoktu ki onu da enfeksiyon var zannedip bu ay olmadı herhalde demiştim. Bat gününe kadar başka bir belirti yaşamadım. Hatta bat günü adet belirtilerini yaşadım ve adet olmuşum gibi bir ıslaklık hissedip tuvalete koştuğumu hatırlıyorum. Göğüslerde dolgunluk vs hep battan sonra başladı. Bulantı 6-9 haftalar arası çok yoğun oldu mesela. Bazen kendi belirtilerimize bakıp umutlanıyoruz sonra birisi yazıyor bende kasık ağrısı var. Bakıyoruz kendimizde yok umutsuzluğa kapılıyoruz. Belirti aramaya da çok gerek yok aslında bu durumda. Hem senin testin silik de olsa pozitifti diye hatırlıyorum. Tekrar test yaptın mı canım?

Günaydın benim ovulasyon takviminde bat 6 Mayıs gözüküyor ama benim 28 ila 27 gün de bir oluyor 28 den hesaplandığımda 4 Mayıs oluyor bat sizce hangisini baz alayım

Eklentiler

• Screenshot_2024-04-29-08-25-10-17_efaee9233a816a5de5fd5a4cb49356f4.jpg
    Screenshot_2024-04-29-08-25-10-17_efaee9233a816a5de5fd5a4cb49356f4.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_2024-04-29-08-25-06-75_efaee9233a816a5de5fd5a4cb49356f4.jpg
    Screenshot_2024-04-29-08-25-06-75_efaee9233a816a5de5fd5a4cb49356f4.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 49
Kızlar ben SAT 1 Nisan, yumurtlama 15 Nisan (ovulasyon testi yaptım ondan biliyorum) BAT 25 Nisan. Yani 4 gün geciktim acaba kan testi versem çıkar mı

Günaydın benim ovulasyon takviminde bat 6 Mayıs gözüküyor ama benim 28 ila 27 gün de bir oluyor 28 den hesaplandığımda 4 Mayıs oluyor bat sizce hangisini baz alayım
Kendi hesaplaman daha güvenilir canım o takvimler otomatik hesaplıyor yanılma payı var biraz benim kendi hesaplamalarım tutuyor hep

Ay bu mesajı yeni gördüm. Herkesin belirtileri çok farklı olduğu gibi bir anne her gebelikte farklı belirti de yaşayabilir.☺️ Benim ilk gebeliğimde sarı akıntı dışında hiç belirtim yoktu ki onu da enfeksiyon var zannedip bu ay olmadı herhalde demiştim. Bat gününe kadar başka bir belirti yaşamadım. Hatta bat günü adet belirtilerini yaşadım ve adet olmuşum gibi bir ıslaklık hissedip tuvalete koştuğumu hatırlıyorum. Göğüslerde dolgunluk vs hep battan sonra başladı. Bulantı 6-9 haftalar arası çok yoğun oldu mesela. Bazen kendi belirtilerimize bakıp umutlanıyoruz sonra birisi yazıyor bende kasık ağrısı var. Bakıyoruz kendimizde yok umutsuzluğa kapılıyoruz. Belirti aramaya da çok gerek yok aslında bu durumda. Hem senin testin silik de olsa pozitifti diye hatırlıyorum. Tekrar test yaptın mı canım?
Vay be biz çok mu kastık acaba belirti diye😂 her yerimi inceliyorum resmen değişiklik var mi diye 😂😂

X