Nişan atma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşınız neden böyle biriyle sizi zorla tanıştırmış? Baştan vesile olup sonradan kötülemeleri de saçma.
Zorla tanıştırdı ben istememe ragmen bende bir ay ısrar edince bunda hayır var herhalde dedim ama istiyerek bulusmadim zaten kriterlerimi anlatırsam yok der dedim aksine herşeyi kabul etti ve benden etkilendi ve ayrılma aşamasında onu hep kotuledi sakın barisma dedi o sahtekar dedi kimse onu kabul etmedi cenesi yüzünden dedi ama tanistirirken çok saf temiz sen parmaginda oynatirsin dedi

rica ederim canım yaşın sanırım küçük,lütfen kendi ve ailenin değerini bil.seven insan koltuklara evin içine karışmaz.gerçekten deli oldum ya sen kimsin ki benim evime yorum yapıyorsun.
Evet ben evle ugrasirken oda magnet bakmış bana magnet alalım dedi aldik ve sonunda kız çok umursamaz magnete kadar ben ugraştim demiş

Evet ben evle ugrasirken oda magnet bakmış bana magnet alalım dedi aldik ve sonunda kız çok umursamaz magnete kadar ben ugraştim demiş
yok artık pis bencil şey,sen evlenmeden kurtulmuşsun dua et canım .sırf evlenmek için evlencekti seninle dışardada o iğrenç hayatına devam edecekti.çünkü akıllı bir kadın onu çekmez . yaş kaç bu aarada?

yok artık pis bencil şey,sen evlenmeden kurtulmuşsun dua et canım .sırf evlenmek için evlencekti seninle dışardada o iğrenç hayatına devam edecekti.çünkü akıllı bir kadın onu çekmez . yaş kaç bu aarada?
24 yaşındayım çok teşekkür ederim canım ❤️

Allahın kekosu ya evdeki eşyaları bile beğenmemiş. Kaç kızım kaç kendini kurtar bu ne be dırdır ben okurken başım şişti. Ezik herif

Allahın kekosu ya evdeki eşyaları bile beğenmemiş. Kaç kızım kaç kendini kurtar bu ne be dırdır ben okurken başım şişti. Ezik herif
Kendisi magnet aldı sonundada magnete kadar ben ugraştim kız olup magnet bile bakmadı dedi ama halbuki magnete sıra gelmedi

Ayrıldıktan sonra iletişime geçmeye çalıştı mı
Ailesi aradı annemde ona senin evin cokmu güzel dedi o kadar kızı akşama kadar gezdirdi beyaz eşya için annemde vardı kıza bir su almadı bir yemek yedirmedi dedi tabi bunu laf lafı açtı dedi sonra ablama annesi madem kızı susamış kendi niye almamış dedi annem bunu kızı umursamadı arkadaşının evine gidecek die dedi hayır şimdi tamamaiyla bitti her yerden ailesi bile engellendi

Ailesi aradı annemde ona senin evin cokmu güzel dedi o kadar kızı akşama kadar gezdirdi beyaz eşya için annemde vardı kıza bir su almadı bir yemek yedirmedi dedi tabi bunu laf lafı açtı dedi sonra ablama annesi madem kızı susamış kendi niye almamış dedi annem bunu kızı umursamadı arkadaşının evine gidecek die dedi hayır şimdi tamamaiyla bitti her yerden ailesi bile engellendi
Verilmiş sadakan varmış. Boşver üzülmeye konu açmaya bile değmez

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X