Bölgesel İncelme Nills Polikliniği

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

Damla Demirci

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
1
0
30
Ankara'da bölgesel incelme konusunda çok fazla yer araştırarak Nills Güzelliği buldum.Uyguladığımız işlemden beklediğimden fazla etki gördüm,bacaklarımda ve basenimde incelme memnun edici oldu.Ortamı sıcak personelleri çok ilgili gerçekten içtenlikle hem işlem hem ilgi konusunda tavsiye edebilirim.

Ankarada güvenle gidebileceğiniz profösyenl ekibi ile hizmet veren muhteşem bir merkez , cilt bakaımı ile başladım zayıflama işlemleriyle tanıştım. uzun zamandır tüm işlemlerimi nills polikliğinde yaptırıyorum. Zayıflama konusunda ve selülitlerime yılladır bulamadığım çözümü buldu. Müptela oldum sizinde bölgesel incelme, cilt bakımı, lazer epilasyon , kalıcı makyaj bir çok uygulama var bu merkezde ekip çok güleryüzlü ve uzman. kesinlikle tavisye ederim.

Nills polikliniğine lazer epilasyon için başvurdum. Uzman ekip çok başarılı. 5 seansta çok güzel sonuçlar aldım.Tüylerim büyük oranda azaldı, tarama seasnları ile devam ediyorum.Çok memnun kaldım kaliteli ve uzman ekip kadrosu.

Nills olarak çok profesyonel çalışıyorsunuz. Lazer epilasyon olarak baya bilgi aldım hatta bunalttım diyebilirim çalışanlarınızı ancak her sorumun cevabını en güzel şekilde aldım. Kadrosu ekibi mükemmel anlayışlı. Devam edincem inşallah hep böyle kalın...

X