Netflix, dizi ve film tavsiyeleri...

dark a başladım tavsiyeleriniz üzerine güzel gidiyor, avrupa dramları daha depresif, amerikalılar bir iki espiri yapıyor dramada bile onu fark ettim

la casa de papel e başladık eşim ile rka arkaya 3 bölüm izledik ..
al hayba diye bir dizi varmış izleyen vr mı önerir misinz

primal fear
nocturnal animals
billy elliot

the sinner
broadchurch
bodyguard

şu an aklıma gelenler

günaydın kızlar bende şuan birlaç diziyi birden izliyorum :)
birşey sormak istiyorum dizileri indirebiliyor muyuz? krdeşime bir iki animasyon indirmek istiyorum da

günaydın kızlar bende şuan birlaç diziyi birden izliyorum :)
birşey sormak istiyorum dizileri indirebiliyor muyuz? krdeşime bir iki animasyon indirmek istiyorum da

galiba indirme diye bişey yok ama satın aldığın pakete göre kardeşin başka tv ya da laptoptan izleyebilir, standart pakette iki monitörden izleme vardı sanırım

dark çok iyiydi bence, orta yaşa merdiven dayayanlar için daha da iyi:KK53::KK53:

galiba indirme diye bişey yok ama satın aldığın pakete göre kardeşin başka tv ya da laptoptan izleyebilir, standart pakette iki monitörden izleme vardı sanırım
İNDİREBİLİYORMUŞUM AMA ŞÖYLE HESAP AÇIK OLDUĞU ZAMAN İZLEYEBİLİYORSUN.KARDEŞİM ENGELLİ CANIM YA ONA HERŞEY İZLETMİYORUZ HESABI ELİNE VERMEM CİNSEL İÇERİKLİ DİZİ ÇOK FAZLA

Güzel konu olmuş. Aklıma gelen sevdiklerimi yazayım. :)

Filmler:

Private Life (Bunu özellikle çocuk sahibi olmak isteyen ya da çok zor çocuk sahibi olmuş çiftlerin izlemesini öneriyorum)
Outlaw King
Okja
First They Killed My Father
Hold The Dark
The Fundamentals of Caring
The Kindergarten Teacher (Netflix'te vardı aslında, Türkiyede vizyona girince kaldırdılar. Sinemada da izleyebilirsiniz, güzel filmdi)
13th (Belgesel)
Strong Island (Belgesel)
Icarus (Belgesel)
Heroin(e) (Belgesel)
Requiem For The American Dream (Belgesel)

Diziler:

The Crown (Tabii ki, elbette ki, bir numaram. Long Live the Queen ehehe)
Mindhunter
Maniac
(Bu son ikisi psikoloji içerikli diziler. İkisini de çok beğendim ben. Maniac'ın başrolünde zaten favorim Emma Stone var.)

X