Popüler Konu netflix abonesi misiniz ? En iyi netflix dizileri, film tavsiyeleri

Netflix abonesi misiniz ?

• Ankete Katılan
    192
Mındhunter ı izledim çok beğendim. Durağan aslında ama beni çok etkiledi. Seri katillerin hayatlarını ve aile içi ilişkilerini inceleyerek bir profil oluşturmaya çalışan iki FBI ajanının yaşadıkları işleniyor. Psikoloji sevenler şans versin bence 😎

Erdal Beşikçioğlu imzalı Behzat Ç. dizisinden bahsedilmemiş. Netflix te olup olmadığını bilmiyorum ama sürükleyici harika bir Türk dizisi.

How to get away with murder - izliyorum
İkinci sezona geldim
Konu çok güzel, akış güzel
Ancak birkaç nokta çok banal duruyor
Mesela liberal görünmek ve liberal kesime şirin görünmek için sık sık konulan gay/lesbian seks sahneleri
Okay 1 olur 2 olur ama 5 dkda 1 olmaz
Ayrıca 50 shades of gray tarzı ergen ergen sevişme replikleri
Ay gülüyorum bazı noktalarda ya :KK45:
Ayrıca bu dizideki her kadın neden bu kadar zayıf karakterde???
Neden eziliyorlar madem liberal olacağız azıcık da feminizmi önemseseydik :olamaz:

abi the100 izleyin savaş dünyada yaşam bitiyorken insanlar nasıl mücadeleye giriyor seviyorsanız bu tarz dizileri izleyin her bölüm heycanlı biter mi bitiyor ya çok güzel bayıldım 4 sezon sürüyor.
4.sezondayım :)
bu arada the rain dizisini sevenler yeni sezon geldi bile :)

Netflix dizilerine baslamak istemiyorum, bitene kadar izliyorum isler kaliyor, ruyalarimda dizi karakteri oluyorum resmen :KK53: simdi bu konuya baktim yine listeye bi iki dizi attim :deli:

ruyalarimda dizi karakteri oluyorum resmen :KK53:

aynı ben ya kafaya takıyorum :KK70: bide dünyanın sonu ile ilgili diziler izliyorum öyle bişey olsa nasıl hayatta kalırım diye düşünmeden edemiyorum kendimi :KK70:

ruyalarimda dizi karakteri oluyorum resmen :KK53:

aynı ben ya kafaya takıyorum :KK70: bide dünyanın sonu ile ilgili diziler izliyorum öyle bişey olsa nasıl hayatta kalırım diye düşünmeden edemiyorum kendimi :KK70:
oyle bi durum olsa ilk olen figuranlar gibi olacagiz da iste kendimizi basrol saniyoruz :KK70:

fi yi satın almışlar netflix dizi tam bir hayak kırıklığı bin pişman oldum zaten azra kohende dava açmış ay yapıma zaman kaybı oldu sadece benim için

abi the100 izleyin savaş dünyada yaşam bitiyorken insanlar nasıl mücadeleye giriyor seviyorsanız bu tarz dizileri izleyin her bölüm heycanlı biter mi bitiyor ya çok güzel bayıldım 4 sezon sürüyor.
4.sezondayım :)
bu arada the rain dizisini sevenler yeni sezon geldi bile :)

The 100 4. sezonu bulamadım ki ! 3 sezon bitti dizi yok oldu başka bir yere geçmiş olmasın ?

The 100 4. sezonu bulamadım ki ! 3 sezon bitti dizi yok oldu başka bir yere geçmiş olmasın ?

ben neflix'te 4. sezona kadar izledim internettende 5. sezona başladım çok gariptirki sezonun devamı var ama neflixte yok bunun için şikayet dilekçesi yazmayı bile düşündüm :/

Black mirrorun 5. Sezonu gelmis bu aksam izliycez esimle 3 bolum birden yuklenmis biz heralde 3 bolumude pes pese izleriz dayanamayip :-)

film olarak bird box duymuştum sağdan soldan.
gece gece sinirlerim bozuldu.
izlemeyin.
sonu bir halta bağlanmadan, 2 saat boş yere gerildiğinizle kalırsınız.

X