Çatlaklar NESLİM GÜNGEN ÇATLAK TEDAVİSİ

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Sarracenia

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2014
57
14
fibroderm diye çatlak tedavisi uyguluyorlar ve başarılı sonuclar aldıklarını iddaa edip intagram sayfasında onlarca foto koyuyorlar giden var mı aranızda ?

İnstagram dan bi ilaç almıştım daha 1 kere kullandım bayağı azalma oldu. 4-8 seansta geçer dedi. Bende artık geçeceğine inanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
fibroderm diye çatlak tedavisi uyguluyorlar ve başarılı sonuclar aldıklarını iddaa edip intagram sayfasında onlarca foto koyuyorlar giden var mı aranızda ?
Benimde dikkatimi çekti ama çok pahalı 1 seans 1450 liraya geliyor ve 3 seans yapıyorlar. 4350 lira toplamda ve %100 bi sonuç yok %30 -%80 arası tedavi oluyor. Seans ücreti uygun olsa düşünürüm ama bu fiyat haddinden fazla abartı. Üstelik tek bir bölgenin fiyatı

Son düzenleme:
yok ya 4350 falan değil seansı 1000 lira 500 lira falanda evde bakım urunleriymiş zaten hiç bir sistem %100 sonuç vermez ki D domateskurusu

S Sarracenia canım aynı fiyata geliyor :) ben sordum bir seans 1000 lira 450 lirada evde bakım ürünü ücreti bu da bir seans için toplam 1450 lira, 3 seans için 4350 lira ediyor. Evet %100 sonuç yok o yüzden bu fiyat çok pahalı üstelik düzelme oranı kişiden kişiye göre değişiyor herkeste aynı etki olmuyor. Çatlaklardan dertli okadar çok kadın erkek var ki keşke herkesin ulaşabileceği makul fiyatlar olsa.

Bakim ürününü 1 kere alsak yeter herhalde diye düşünmüştüm:/

Ya kızlar o kadar video var yaptırdım diyen yok nasil sonuç alındı bilemiyoruz baska doktorlar da yapmıyor henüz sadece istanbulda var bunlar hep aklı karıştırıyor bir tek bu kadın mı biliyor yani tedaviyi baska hiçbir doktordan duymadık az para almıyorlar neye guvenebiliriz. Yani gel sana yapayim diye birimize dese görsek birebir bildiğimiz biri olsa anca öyle inancaz

Ben geçtiğimiz cuma gittim kampanya yapmışlar iki seans ve ev bakım toplam iki bin lira. İlk seans olduğu için pek bişey beklemiyorum kalın çatlaklar aynı gibi şuan ama inceler yok olmuş gibi geliyor emin olamıyorum. Kırmızılıklar tam geçsin bi de ikinci seans olayım sonra işe yarayıp yaramadığını yazarım size. Bu arada bu da işe yaramazsa medikal dövmeye başvurucam beşiktaşta yapan bi dövmeci varmış çatlakları tenrenginyle kapatıyorlar mail attım ne kadar kapanıyor diye bir oran veremeyiz dediler. Onu da bi araştırın isterseniz.

Ben geçtiğimiz cuma gittim kampanya yapmışlar iki seans ve ev bakım toplam iki bin lira. İlk seans olduğu için pek bişey beklemiyorum kalın çatlaklar aynı gibi şuan ama inceler yok olmuş gibi geliyor emin olamıyorum. Kırmızılıklar tam geçsin bi de ikinci seans olayım sonra işe yarayıp yaramadığını yazarım size. Bu arada bu da işe yaramazsa medikal dövmeye başvurucam beşiktaşta yapan bi dövmeci varmış çatlakları tenrenginyle kapatıyorlar mail attım ne kadar kapanıyor diye bir oran veremeyiz dediler. Onu da bi araştırın isterseniz.

merhabalar, ben takip ediyorum sizi lütfen sonuçlarınızı yazın:)
medikal dövme olayını ilk defa sizden duydum. Bende araştırmaya başlıyayım.

Evet onu bende duydum ama yapilanlarin görsellerini gorebilsek iyi olurdu sonuçta sadece boyama yeterli olmuyor yoğun ve bacakta olanlarda sarkma ve deforme gibi bir görüntüde oluyor malesef. Zaten istanbul da degilim yaptıran yada giden olursa bir sayfalari falan var mi onu da ogrenirseniz sevinirim:KK68:

Beşiktaştaki yapan dövmecinin internet sitesinde vardı sanırım fotoğraflar. Faça izi ve yara izinde başarılı gerçekten çatlak için çok örnek yoktu sanırım. Eğer çatlak çok büzüşmüş, çok çukur yada şiş gibiyse yapmıyorlarmış. Çok insan soru sormuş bununla ilgili bakın isterseniz. Eagle dı galiba yapan merkezin adı.

Beşiktaştaki yapan dövmecinin internet sitesinde vardı sanırım fotoğraflar. Faça izi ve yara izinde başarılı gerçekten çatlak için çok örnek yoktu sanırım. Eğer çatlak çok büzüşmüş, çok çukur yada şiş gibiyse yapmıyorlarmış. Çok insan soru sormuş bununla ilgili bakın isterseniz. Eagle dı galiba yapan merkezin adı.

Yani zamanla daha derin oluyor simdi olmasa 2 sene sonra çukur olunca kötü durabilir o zaman

Merhaba sonuç nedir bilgilendirirmisiniz

Merhaba sonuç nedir

Benimde dikkatimi çekti ama çok pahalı 1 seans 1450 liraya geliyor ve 3 seans yapıyorlar. 4350 lira toplamda ve %100 bi sonuç yok %30 -%80 arası tedavi oluyor. Seans ücreti uygun olsa düşünürüm ama bu fiyat haddinden fazla abartı. Üstelik tek bir bölgenin fiyatı
Ben 2 seansa 3bin tl verdim sıfır sonuç 3. seansa zorluyorlar garantide vermiyorlar hizmet vermişler paramida geri veemiyorlar 3de olmaz sa 4.seansı yapariz ama gecicekmi diyorym hayatin garantisi yokmus nasil garanti istermisim instgramdan yorumlarımi sildiler sikayet de bulundum

Ya kızlar o kadar video var yaptırdım diyen yok nasil sonuç alındı bilemiyoruz baska doktorlar da yapmıyor henüz sadece istanbulda var bunlar hep aklı karıştırıyor bir tek bu kadın mı biliyor yani tedaviyi baska hiçbir doktordan duymadık az para almıyorlar neye guvenebiliriz. Yani gel sana yapayim diye birimize dese görsek birebir bildiğimiz biri olsa anca öyle inancaz

X