Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları Nereye gitmeli

sosislimilfoy

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2016
330
961
kızlar idrarımda inanılmaz ağır bir koku var. Çok keskin ve ağır. Başına bu tarz olay gelen var mı ? Hangi doktora gözükmeliyim bunun için? ? Bi hastalığın falan belirtisi olabilir mi acaba

kızlar idrarımda inanılmaz ağır bir koku var. Çok keskin ve ağır. Başına bu tarz olay gelen var mı ? Hangi doktora gözükmeliyim bunun için? ? Bi hastalığın falan belirtisi olabilir mi acaba
Tam bilmiyorum ama kadin doguma giderdim.
Herhangi bir ilac kullandiniz mi son zamanlarda, bazi antibiyotikler idrarda koku yapiyor.
Sivi alimini biraz arttirin, idrar yogunlugundan koku agir olabilir.
Insallah kotu bir sey yoktur.

Çok geçmiş olsun öncelikle.Başıma böyle bi olay gelmedi. Ama genelde tahlilleri Dahiliye bölümünden yaptırırlar. Dilerseniz aile hekiminize başvurun.

başka bir şikayetiniz yoksa başka bi hastalığınız yoksa üroloji ya da aile hekimi ilk planda. sonra onlar yönlendirir.

İdrar yolu enfeksiyonu. Ben de olunca, ilk kokusu degisir ve wc sırasında yanma sizi hissederim. Dahiliye zaten bi tahlille durumu anlar ve ilaç verir..

yanma varsa ya da tuvaletini yapsan bile yapmamışsın gibi bi his varsa, sık ve kesik kesik tuvalet ihtiyacı hissediyosan idrar yolu enfeksiyonu olabilir. ürolojiye git.

Dahiliyeye gidin idrar tahliline gore urolojiye veya nefrolojiye yonlendirir bol bol su icin
Gecmis olsun

Yok canım sadece keskin ve pis bir koku.
Yakin zamanda spor yapmaya basladiniz mi bazi fiziksel aktivitelerde vucuttan toksit madde atilimina bagli basladiginizda 2-3 gun idrar kokusu keskinlesebiliyor birde vitamin kullanimlarinda degisir ama her halukarda dr gitmeniz gerekir saglik ihmale gelmez

X