Ne zaman spora başlayabiliriz

cileklikekvarmi

Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2023
281
61
28
Kızlar yogaya başlamak istiyorum, daha önce 1 hafta yapmıştım ruhen iyi gelmişti şimdi ameliyat olalı 1 ay 10 gün oluyor. Yoga da plank gibi kollara binen hareketler ve mesela kolları esnetmek için kürek kemiğinin arkasında birleştirmek gibi hareketler var.

Bunları yapmak sıkıntı olur mu?
Sizler ameliyat sonrası spora ne zaman döndünüz ?

Canım bu tip soruları doktoruna sormanda fayda var. herkesin durumu kendine göre. ondan sana buradan kim ne derse desin şartları seninle aynı olmayacaktır. Başkası için iyi olan senin için olumsuz bir sonuç doğurabilir. kas altı kas üstü yerleşim bile bu durumu etkiler. Ondan sana tavsiyem doktoruna danışman.

Canım bu tip soruları doktoruna sormanda fayda var. herkesin durumu kendine göre. ondan sana buradan kim ne derse desin şartları seninle aynı olmayacaktır. Başkası için iyi olan senin için olumsuz bir sonuç doğurabilir. kas altı kas üstü yerleşim bile bu durumu etkiler. Ondan sana tavsiyem doktoruna danışman.
Bugün sordum yoga için başlayabilirsin dedi ve yan yatmadada sorun yok artık yan yatabilirmişim

Benim doktorum 6 ay kontrolünde sorduğumda spora başlayabilirsin demişti. Tabi en iyisini doktorlar bilir ama bence çok zorlamadan yapın, ameliyat olalı henüz 1 ay olmuş.

Benim doktorum 6 ay kontrolünde sorduğumda spora başlayabilirsin demişti. Tabi en iyisini doktorlar bilir ama bence çok zorlamadan yapın, ameliyat olalı henüz 1 ay olmuş.
teşekkür ederim kontrolüm var bu hafta tekrar soracağım yoga da da çünkü kendi ağırlığımızla yapılan hareketler var zorlamak istemiyorum 🫶🏻

X