Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

Tedavi olmuyorsa boşanmak en doğrusu.
Bugün haciz gelir yarın kumar masasında ki mafya tipli herifler.
Kumar bir hırs masada parasını kaybedenler geri almak için o masaya sürekli dönmesi ile başlar bir kaç defa kazanınca daha da tatlanır.
Çocuklar için o adama daha inanmayın
Adamların gelmesi de yakındır.. tefeciye bulaşacak borçlar yüzünden

Ya bişey soracağım konuya pat diye girdim ama ben bir kere yakaladım oynadığını sonra da kredi borçları biraz daha artmış milletten borc istemiş tabi yalanlar da herkese mantıklı hazır şekilde
Siz tekrar oynadığını nasıl anlıyorsunuz benimki bulduğum üyeliği kapattı bulamıyorum suan ama bahaneyle çekilen krediler var

Eşim kumar bağımlısı ve 5 yıldır ne yaptıysam vazgeçiremedim bırakmadı. Ailesinin haberi var ama herkes hata yapar diyerek geçiştiriyor. En son bi daha oynarsan giderim dedim tekrar oynamış. Kumar yüzünden hacizlik bile olduk. Bırakmak için hep çabalıyor ama bişey değişmedi. Son bir şans daha istiyor ama mantığım bunu istemiyor kalbim son kez daha diyor. Böyle bişey başına gelen var mı ne yapmalıyım? Daha önceki konularıma hakim olanlar da yazabilirlerse çok memnun olurum
Benim eşimde de aynı durum söz konusu. Siz ne yaptiniz ayrıldınız mı? Ben evden ayrıldım 2 hafta olacak. Gerçekten çok zor. İnsan hep belki bırakır diye umut ediyor. Çocuklarımı düşünüyorum. Şu an eşim evde kafayı yiyor ben baba evinde çocuklarımı gördükçe kafayı yiyorum. Tedavi de olsa kumarı bırakamıyor malesef. O kadar kotu bir bağımlılık ki. İnsanlıktan çıkarıyor resmen.

Ya bişey soracağım konuya pat diye girdim ama ben bir kere yakaladım oynadığını sonra da kredi borçları biraz daha artmış milletten borc istemiş tabi yalanlar da herkese mantıklı hazır şekilde
Siz tekrar oynadığını nasıl anlıyorsunuz benimki bulduğum üyeliği kapattı bulamıyorum suan ama bahaneyle çekilen krediler var
Benimki de öyle yaptı gidip fiziki oynuyorlar

Eşim kumar bağımlısı ve 5 yıldır ne yaptıysam vazgeçiremedim bırakmadı. Ailesinin haberi var ama herkes hata yapar diyerek geçiştiriyor. En son bi daha oynarsan giderim dedim tekrar oynamış. Kumar yüzünden hacizlik bile olduk. Bırakmak için hep çabalıyor ama bişey değişmedi. Son bir şans daha istiyor ama mantığım bunu istemiyor kalbim son kez daha diyor. Böyle bişey başına gelen var mı ne yapmalıyım? Daha önceki konularıma hakim olanlar da yazabilirlerse çok memnun olurum
Boşanacaksın çozümu yok..Yada şikayet etmeyeceksin..Üzgünüm ama durum bu..Çocukları için vazgeçer vss hepsi hayal..Kimse için bırakmazlar..Lütfen hayali bırakıp gerçeklere odaklanın..Ya boyle çekersiniz yada bu diyardan gidersiniz

Çekersenizde her probleme ve soruna katlanıp çocuklara asla yansıtmayacaksnıız..Mümkün mü bu değil ama yapacaksanız.Kumarbazla yaşamalarına göz yuman sizsiniz..Babasıda kumarı tercih eden..Bu çocukların günahı nedır..Çalışıyorsanız daha kolay hayat kurmak.Çoalışmıyorsanız allah yardıcınız olsun..O acımaz üzülmez mış gibi yapar...

X