Ne olur yardım edin !!

:KK43: :KK43: haklısınız..hayatım boyunca ben bu kadar bir olay için üzülmedim ama burda haksızım 2 hatayı ust uste yaptım :KK43: gunlerdır zaten durup durup aglıyorum ınsallah böyle bısey yoktur ama korkuyorum :KK43:

kıyamam haklısın sende ama ne diyeyim olmuş bikere
bence bidaha idrar testi yap olmadı farklı bi hastaneye git ve kan testi yaptır
garanti olsun.bizide haberdar et cnm takma kafana bu kadar
sanırım bu çok ii bi dersdir hem sana hem okuyanlara

Senin gibi bu durumda korkuda kalan bekarlara söylediğimm gibii İNŞALLAHH HAmilesindirrrrhihoyyytinşallahhhhihoyyytçok iyi bir sınav olur sanakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kıyamam haklısın sende ama ne diyeyim olmuş bikere
bence bidaha idrar testi yap olmadı farklı bi hastaneye git ve kan testi yaptır
garanti olsun.bizide haberdar et cnm takma kafana bu kadar
sanırım bu çok ii bi dersdir hem sana hem okuyanlara

canım bugun tekrar bakıcam..ama kan testi için ne yapıcağımı bılmıyorum cunku annem doktor olduğu ıcın onun hastanesıne gıdemıyorum farklı bı hastanede ne yapmam lazım ?? bır de bugunkü yapıcağım test doğru cıkar mı ?

Bence sana bu yaşadıkların korku ve endişelerin sana en büyük ders olmuştur..Daha genceciksin hayatında belki evlenemeyeceğim birisiyle Bişeyler yaşama Sevdasında olmuşsun o anda zevk aldığın gibi inşallah hamilelik sürecinde de mutlu olursun..

Senin gibi bu durumda korkuda kalan bekarlara söylediğimm gibii İNŞALLAHH HAmilesindirrrrhihoyyytinşallahhhhihoyyytçok iyi bir sınav olur sanakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bal çatlaksın kısım sen ya :roflol: :roflol: :roflol:

canım bugun tekrar bakıcam..ama kan testi için ne yapıcağımı bılmıyorum cunku annem doktor olduğu ıcın onun hastanesıne gıdemıyorum farklı bı hastanede ne yapmam lazım ?? bır de bugunkü yapıcağım test doğru cıkar mı ?

bide annen doktormuş eh be güzelim ne diyeyim sanaa
evt doğru çıkabilir ama olmadı git kan testi yaptır en garanti oo

Ananız babanız sizi okula göndersin, siz başka işlerle uğraşınkötükedihüso
aferin aynen böyle devam edin

Bak ceren yaşın kaç bilmiyorum ama pişman olacağın bir şey yaşamak istemiyorsan dikkatli olmalısın televizyonlarda reklamları bile dönüyor geleceğinizi karartmayın diye ilerde zaten cinselliği bol bol yaşacaksın ama okulun mesleğin elinde olduktan sonra evini kurduktan evlendiktn sonra bunları bilinçsizce bu şekilde yaşamak sana hep bugunki korkularını getirir yoksa
Abla tavsiyesi sadece bunlar hayat tabiki senin hayatın gecikmesinin sebebi yaşamış olduğun o şeyden sonra kafanda hep acaba birşey olurmu yada oldumu korkusundan sanırım yani stresten ama yinede emin olmak istiyorsan kan testi yaptır kendine bir daha da dikkatli ol geleceğini karartma kardeşim :1hug:

valla ne diyim benimde içimden sana yazıklar olsun demek geçiyo bu yaşta nasıl bişey bu ya hiç mi utanma yok sizde ailenizin yüzüne nasıl bakıcaksınız çok ayıp çokkkkkk:eek:lmaz:

Bak ceren yaşın kaç bilmiyorum ama pişman olacağın bir şey yaşamak istemiyorsan dikkatli olmalısın televizyonlarda reklamları bile dönüyor geleceğinizi karartmayın diye ilerde zaten cinselliği bol bol yaşacaksın ama okulun mesleğin elinde olduktan sonra evini kurduktan evlendiktn sonra bunları bilinçsizce bu şekilde yaşamak sana hep bugunki korkularını getirir yoksa
Abla tavsiyesi sadece bunlar hayat tabiki senin hayatın gecikmesinin sebebi yaşamış olduğun o şeyden sonra kafanda hep acaba birşey olurmu yada oldumu korkusundan sanırım yani stresten ama yinede emin olmak istiyorsan kan testi yaptır kendine bir daha da dikkatli ol geleceğini karartma kardeşim :1hug:

tesekkür ederim ablacım...bılıyorum hıcbırınız kötu nıyetlı ınsanlar degılsınız daha bırbırmızı tanımadan yardmcı olmaya calısıyorsunuz ben bı hata yaptım acısınıda cok güzel cekıyorum galıba ama gercekten yardıma ıhtıyacım var bunları anlatabılecegım yanımda kımse yok :KK43: inşallah bırsey cıkmaz ve strestendır o kaadar pısmanımkı o gunden berı sureklı aglıyorum ve okudugum yazılara göre cogunluk uzuntu gergınlık stres dıyor ınsallah öyledir zaman ayırıp yanıt verdıgın ıcın tesekkur ederm ablacım...:çok üzgünüm:

Tam bı ılıŞkı oldumu cnm bıde o var
bıŞeyler yaŞadık dıyosun ama nasıl bıŞey
eĞer tam bı bırleŞmeyse kızlıĞında gıttı ozaman bıde bu yanı var

BAk güzelim korkunu içimde hissediyorum ..Fakat hamile olduğuna inanırsan adetinde o denli gecikir bence hamile değilsindir ..
Ben 1 senedir bir amuda kalkmadığım kaldı o yüzden üstüne sürtünmeye olacak iş değil ama yinede Rabbim neylerse güzel eyler..Evlenince zaten doyuyorsun herşeye biraz dişini sık ..

Tam bİ İlİŞkİ oldumu cnm bİde o var
bİŞeyler yaŞadık dİyosun ama nasıl bİŞey
eĞer tam bİ bİrleŞmeyse kızlıĞında gİttİ ozaman bİde bu yanı

canım bırlesme fln olmadı denemeye calıstı snrm 3-4 dk surdu zaten ızın vermedm yanı o kadar ılerıye gıtmedık halıyle bosalma fln bısey olmadı ama gecıkınce endıselendım halıyle cunku okudugum kadarıyla dogustan yırtık olabılyormus aralı olabılıyormus bu yuzden korkuyorum..:çok üzgünüm:

çok büyük hata yapmışsın ya daha yaşın 17 hayatına birisi girecek ve onunla evlenmeyi planlayacaksın türkiye kızlık tabu. buna dikkat ediliyor. ah canım ya ne diyeyim bilmiyorum ki
:eek:klava:

BAk güzelim korkunu içimde hissediyorum ..Fakat hamile olduğuna inanırsan adetinde o denli gecikir bence hamile değilsindir ..
Ben 1 senedir bir amuda kalkmadığım kaldı o yüzden üstüne sürtünmeye olacak iş değil ama yinede Rabbim neylerse güzel eyler..Evlenince zaten doyuyorsun herşeye biraz dişini sık ..

ınsallah ablacım sıızın verdıgınız destekle zaten bu kadar sure uzuntuden bısey olmadı bana..ınsallah hıcbırsey cıkmaz bundan aldıgım ders bana cok guzel bır hayat dersı oldu cevap ıcın tesekkur ederm ablacm..

vereliniortak ah ahh kızlar onu bişey sanır gittiğinde usanır diye bir söz var o geldi aklıma...

Tam bİ İlİŞkİ oldumu cnm bİde o var
bİŞeyler yaŞadık dİyosun ama nasıl bİŞey
eĞer tam bİ bİrleŞmeyse kızlıĞında gİttİ ozaman bİde bu yanı

canım bırlesme fln olmadı denemeye calıstı snrm 3-4 dk surdu zaten ızın vermedm yanı o kadar ılerıye gıtmedık halıyle bosalma fln bısey olmadı ama gecıkınce endıselendım halıyle cunku okudugum kadarıyla dogustan yırtık olabılyormus aralı olabılıyormus bu yuzden korkuyorum..:çok üzgünüm:

EH BE GÜZELİM MADEM TAM BİŞEY OLMADI NE BU TASA
YEMEK GÖRDÜN DİYE KENDİNİ HEMEN TOK MU DÜŞÜNDÜN
KORKUN BOŞUNA BENCE HAMİLE DEĞİLSİN
DERT ETTİĞİN ŞEYE BAK YOK BİŞEY AMA İDRAR TESTİNİ YAP BİDAA
BU ARADA BU SANA BÜYÜKÇE Bİ DERS BİDAHA BU KADAR İÇME
VE BÖYLE BİŞEYE KALKIŞMA
BUNUN EN GÜZELİ EŞİNLE YAŞANILANIDIR UNUTMA

çok büyük hata yapmışsın ya daha yaşın 17 hayatına birisi girecek ve onunla evlenmeyi planlayacaksın türkiye kızlık tabu. buna dikkat ediliyor. ah canım ya ne diyeyim bilmiyorum ki
:eek:klava:

haklısın canım hemde bugune kadar yaptıgım hataların en buyugu bana ne söylesenız haklısınız kan testı yaptırmaktan korkuyorum cunku ordakılerın bakısı fln dusunmek bıle kötu sızın verdıgınız fıkırlerle kendımı ayakta tutuyorum yoksa bu kaadar uzuntuye saglam kalmak bıle ffazla :KK43:

EH BE GÜZELİM MADEM TAM BİŞEY OLMADI NE BU TASA
YEMEK GÖRDÜN DİYE KENDİNİ HEMEN TOK MU DÜŞÜNDÜN
KORKUN BOŞUNA BENCE HAMİLE DEĞİLSİN
DERT ETTİĞİN ŞEYE BAK YOK BİŞEY AMA İDRAR TESTİNİ YAP BİDAA
BU ARADA BU SANA BÜYÜKÇE Bİ DERS BİDAHA BU KADAR İÇME
VE BÖYLE BİŞEYE KALKIŞMA
BUNUN EN GÜZELİ EŞİNLE YAŞANILANIDIR UNUTMA

ama ısın en kötu tarafı bunlar hatırladıklarım....bu yuzden endıselııyım acaba diyorum ama 2 senelk arkadasım bu kadar zarar verıcek olamaz herhlde dıyorum...

X