Onkoloji - Kanser ve Türevleri Ne olur bir fikir verin

Sorunlu musunuz? Geçmiş olsun ama bir bilgim yok dedim. Yine de geçmiç olsun dileklerimi sunmak istedim. Bunun nesini beğenmediniz? Gelmiş herkese sallayıp konuyu sabote ediyorsunuz.
Ağzımı açmadım bile
Konu sahibi de farkında
Lütfen olayı takıntılı hale getirmeyin üye çok hassas bir dönemde siz gelmiş sizi katmadigim halde ortadan fırladınız.
Konuyu ben değil şuan siz dağıttınız

Ağzımı açmadım bile
Konu sahibi de farkında
Lütfen olayı takıntılı hale getirmeyin üye çok hassas bir dönemde siz gelmiş sizi katmadigim halde ortadan fırladınız.
Konuyu ben değil şuan siz dağıttınız
Size zamanında nasıl ağır gelmişse daha ilk baştan tüm kk üyelerine salladınız. Ben dahil. Neyse ya size laf anlatılmaz. Eski konularınızdan biliyoruz

Geçmiş olsun, Allah şifa versin. Ameliyat sonrası görüntüleme ve kontrol sonuçlarında başka bir kitle görünüyor mu ?
Mr da ve pette ve memografinde alinan yere yakin yer cikiyor ama ultrasyon da biyopsinin yapilan yeri cikiyor ama sadece 1 kitle var kanserli olan

Allah razi olsun cevap verdiginiz icin pet te ve mr da sadece 1 kitle gorunuyor radyologda ultrasyonda saat 4 de goremedi ama baska kadranda gördü umarim dogrudur cunku paranoyak oldum cok zor gunler Allahim kimseye gostermesin
Amin inşaallah. Bazen bir kitle kayboluyor başkamyerde tekrar çıkabiliyor. İçinizi ferah tutun. Benim kitleyi 1.5 sene takip ettiler mesela 6 ayda bir. Son kontrolde başka kitle gördüler şekli iyi görünmüyordu o yeni kitleden ameliyat olmuştum. İyi düşünün iyi Düşünmek iyiyi getiriyor allahın izniyle. En kısa zamanda şifa bulsun anneniz. Rabbim yar ve yardımcınız olsun.

Amin inşaallah. Bazen bir kitle kayboluyor başkamyerde tekrar çıkabiliyor. İçinizi ferah tutun. Benim kitleyi 1.5 sene takip ettiler mesela 6 ayda bir. Son kontrolde başka kitle gördüler şekli iyi görünmüyordu o yeni kitleden ameliyat olmuştum. İyi düşünün iyi Düşünmek iyiyi getiriyor allahın izniyle. En kısa zamanda şifa bulsun anneniz. Rabbim yar ve yardımcınız olsun.
Allah razi olsun sagolun

Allah razi olsun cevap verdiginiz icin pet te ve mr da sadece 1 kitle gorunuyor radyologda ultrasyonda saat 4 de goremedi ama baska kadranda gördü umarim dogrudur cunku paranoyak oldum cok zor gunler Allahim kimseye gostermesin
Benimde memegrofide ve ultrasonda ne olduğu tesbit edilemedi en son biyopsiden önce ilaçlı emar çekildi annenize yapıldımı acaba ? doktor bana sizinle emardan devam edicez kontrollere dedi bana

Benimde memegrofide ve ultrasonda ne olduğu tesbit edilemedi en son biyopsiden önce ilaçlı emar çekildi annenize yapıldımı acaba ? doktor bana sizinle emardan devam edicez kontrollere dedi bana
Mr da suan alinan bolge cikti yine biyopside yapilan yer cikmadi acaba trucut biyopsisinin ignesi uzun oraya gitmis olabilir mi diye düşündüm

Cok gecmis olsun, hicbir fikrim yok ama insallah bir yanlislik yoktur demeye geldim 🙏🏻🌺

Annem meme kanseri oldu biyopsi sonucuna gore saat 4 hizasinda idi ama radyolog o hizada goremedi ve saat 8 hizasinda telleme isareti yapti ve annem ameliyat oldu bir yanlislik yapildi diye cok korkuyorum
Biraz daha sakinlestim doktorlar yanlis yapmaz ya vardir onlarinda bildikleri görünen biseyi almamak gibi yanlislik yapmazlar gibime geliyor gorunseydi mr da pet de görünürdü diye dusunuyorum Allah hepinizden razi olsun yanimda destek çıktınız

X