Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler Ne giysem, ne giysem

ikisi de olur o zaman.resimdeki elbisenin benzeri boyu diz desi var bende.canlı renk resimlerde de güzel duruyor.gold takı olmaz bu elbiseye.beyaz altın minik set.tektaş küpe kolye suyolu pırlanta modeli bileklik olur.
Beyaz altin su yolu set olabilir ama küpeleri 4 5 taşlı uzun. Top kupe güzel olur bence de. Bileklik uyar da küpe düşünmem lazım.

https://www.ilmio.com/tr/dugun-konuk/ilmio-empirme-acik-omuz-tul-abiye-siyah-p8001858
Bu abiyeyi cok beğendim farkli renklerini gidip magazada görüp denemeyi düşünüyorum. Boyuma, bedenime uygun tarzin bu olduğunu düşünüyorum. Benzer sekilde topuz yaptirmak istiyorum. Çiçekli bir saç aksesuari fazla.mi olur? Kolye küpe takmayi cok severim. Bunun üstüne nasil bir sey düşünmeliyim?
Kolye de küpe de uyar sadece küpe boynuna tasma şeklinde bir sade kolye de olabilir ... Ama sade bir şeyler duusnmelisin gibi ...

Bu renk mi olacak boynunuz uzunsa sallantılı bir küpe de uyar bence .
Boyum uzun. Elbiseyi magazada denemek istiyorum. Etek boyu da cok uzunsa ayakkabi görünmeyecek kadar uzunsa tek taş biseyler mi olsa bilemedim. Aslinda yanımda götürüp deneyip karar vermek en güzeli. Hayatimda ikinci kez abiye beğendim desem yalan olmaz. Cok.odaklandim. fikirler cok.kiymetli benim icin. Ben normalde de kolye küpe takarim hic onlarsiz dusunemiyorum kendimi. 😅 bu islerden de cok anlamam acikcasi ne taksam kararsiz kaldim

babet asla olmaz gözükür hem masada otururken.yüksek ama bi tık kalın topuklu stiletto alabilirsin ya da içindeki renklerden bir ayakkabı da olur
Ah minnosum ben kucagimda bebekle ayagimda stilettoyla.nasil gezeyim😂 emzirmeye gayet uygun bir elbise baksana😅😅😅 40 numara stiletto beni bozar ben ne yapayim yaa😂

Boyum uzun. Elbiseyi magazada denemek istiyorum. Etek boyu da cok uzunsa ayakkabi görünmeyecek kadar uzunsa tek taş biseyler mi olsa bilemedim. Aslinda yanımda götürüp deneyip karar vermek en güzeli. Hayatimda ikinci kez abiye beğendim desem yalan olmaz. Cok.odaklandim. fikirler cok.kiymetli benim icin. Ben normalde de kolye küpe takarim hic onlarsiz dusunemiyorum kendimi. 😅 bu islerden de cok anlamam acikcasi ne taksam kararsiz kaldim
Yakışacaktır eminim.. mağazada denerken yardım alabilirsiniz orada çalışan yardımcı olanlardan da belki orada satılan ürünler de olabilir bu tarz yardımcı olurlar .. ben olsam küpe bu elbiseye muhakkkak kullanırım ..

Yakışacaktır eminim.. mağazada denerken yardım alabilirsiniz orada çalışan yardımcı olanlardan da belki orada satılan ürünler de olabilir bu tarz yardımcı olurlar .. ben olsam küpe bu elbiseye muhakkkak kullanırım ..
Küpe ve bileklik harika olur bence de. Hem küpe hem kolye olmaz.öyle takmak için elbise dümdüz bir kalem elbise olmalı. Bu elbise şatafatlı. Minik ışıltılar yeterli takı olarak değil mi?

Küpe ve bileklik harika olur bence de. Hem küpe hem kolye olmaz.öyle takmak için elbise dümdüz bir kalem elbise olmalı. Bu elbise şatafatlı. Minik ışıltılar yeterli takı olarak değil mi?
Zevkler tartışılmaz tabiikii .. ne elbiselere neler neler takıyorlar güzel olmuyor.. takacagi takının isiltisina sadeligine göre değişir boğaza bitişik bir kolye çok yakışır demiştim bu elbiseye ama bileklik ve kupeyle de çok güzel olur tabii ki .. sadece küpe de olur

Zevkler tartışılmaz tabiikii .. ne elbiselere neler neler takıyorlar güzel olmuyor.. takacagi takının isiltisina sadeligine göre değişir boğaza bitişik bir kolye çok yakışır demiştim bu elbiseye ama bileklik ve kupeyle de çok güzel olur tabii ki .. sadece küpe de olur
Elbise de pahalıymış biraz indirime girse bariii😂ben takıya paraya kıyarım değerli takıya yani ama abiyeye koyamayanlardanım maksimum 300 vermişimdir

X