nce bulant m kask ars m ?

my._.angel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2007
43
0
36
arkadaşlar hamilelik belirtilerinde önce bulantı baş dönmesi mi olur kasık ağrıları mı olur onu çok merak ediyorum cvp verirseniz sevinirim :sm_confused::sm_confused:

bazılarında belirtiler aynı andada görülebilir tek belirtilerde görülebilir bunu bilemeyiz yani

My angel kisiden kisiye degisir diger belirtilerin neler,,,adet gunune kac gun var,,diger adet doneminden ayri ne gibi belirtiler yasiyosun bilgilendirirmisin

herkeste değişir bu durum...ama bende önce kasık ağrısı başlamıştı,bulantı haftalar sonra başladı....

Ben adet gecikmesi olmadan tahmin ediyordum hamile olduğumu çünkü acaip kasık ve bel ağrılarım vardı. Şu an 5½ haftalık hamileyim, yorgunluk ve uyku hali var, bulantılar daha yok...

canım bir belirtim olmadı benim tek belirtim adet geçmesiydi aama kasık ağrısıda vardı adet olacakmısım giibi gebeliği öğrendikten sonra ilerleyen haftalarda bulantı ve baş dönmeleri başlamıştı.

ya şaka gibi anlatığınız belirtiler bende varda dün test yaptım negatif çıktı bende şimdilik ümidimi kestim. sigara içiyorum. bana sigarayı bıraktıracak tek şey bi bebek olur. bebekte daha olmadığına göre devam ediorm. adetime 10 gün var bu arada. bundan önceki adetimde 2 gün damladamla oldu..CADIARZU

benim düşük yaptığım bebeklerimde farklı farklıydı ilkinde mide bulantısı çok vardı ikincisinde gögüslerim çok şişmiş ve acıyordu üçüncüsünde kasık ağrılarım çok olmuştu.

X