Nasıl kilolu olunur?

Pozitif bir uye

La galibe İLLALLAH 🧡
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2018
3.463
6.936
Konu buraya açılmamalımıydi bilmiyorum ama sadece danışmak istedim.25 yaşındayım ve hiç 50 kilo olmadım. Belki bu sorun değil gibi geliyor ama ne giydiğim yakışıyor ne kendimi beğeniyorum,yada bana öyle geliyor bilmiyorum. En kısa zamanda nasıl kilo alabilirim yardım edin lütfen . iştahım pek yok yemesemde acikmam o derece. Ailemde zayıf insanlar hep 55 kilo nasıl olunur yardım edin.bu arada iki doğum yaptım yine de kilo alamadım.
Okuyan herkese teşekkür ederim Allah razı olsun.💕.

Ben de aynı şekilde hep 46 kiloydum ve kilo alamıyordum. 2 haftadır bebe bisküvisi yiyorum ve şu an 48 kiloyum. :) Sınav bittiğinde de spora yazilicam sağlıklı kilo almak için. Tabi ben önce kan, hormon testi yaptırdım ve bir şey çıkmadığı için böyle kilo alıyorum, sen önce gidip test yaptırmalisin ona göre kendine yol belirlersin.

Ben de aynı şekilde hep 46 kiloydum ve kilo alamıyordum. 2 haftadır bebe bisküvisi yiyorum ve şu an 48 kiloyum. :) Sınav bittiğinde de spora yazilicam sağlıklı kilo almak için. Tabi ben önce kan, hormon testi yaptırdım ve bir şey çıkmadığı için böyle kilo alıyorum, sen önce gidip test yaptırmalisin ona göre kendine yol belirlersin.
İyi de kuzum, sağlıklı kilo almıyorsun ki şeker yüklüyorsun bünyene.

nutellayi kaşıkla ye :)
şaka bir yana tiroitlerinize baktirin bir diyetisyenlede gorusun

Zamanında kilo almak için yapmadığım şey kalmadıydı. En sonunda oturup 3 kişilik patates kızartması yapar yerdim. Sayesinde bir şiştiydim ki... Ama siz yapmayın. Kızartmayla alınan kilodan hayır mı gelir... :)

Diyetisyene gidin. Kilo alabilmek verebilmekten daha zor.

börek ye.gözleme lahmacun.pide.kumpir .mantı, makarna,kebap,et, yıne yıyorum ama salamıyorum kendımı hep bır vıjdan:110:akşam 6 dan sonra ye.meyvelerin hepsınden ye.benım gıbı bır elmayla kalma.of offf

:KK43: Evet biliyorum ama bebekler de yiyor onu, niye yiyorlar anlam veremiyorum...
İlk kızıma tek tük verirdim ama ikincisinde kullanmıyorum. Çoğunlukla mama gibi verirler bebeklere bebe büskivisi, sütle falan karıştırıp. Fakat bebeğin yediği ile senin yediğin bir değildir. Büyük ihtimalle bir paket falan yiyorsun.

Kuzenim 45 kiloydu. Kız çocuğu reyonlarından giyinirdi hep. Spora gitmeye başladı. 2 yıldır gidiyor. İlk yıl kilo almak için gitti, şuan önünü alamadığı göbeğini eritmek için gidiyor. En doğrusu işin uzmanından yardım almak

Kilo almak da vermek de tamamen boğaz işi. Az yerseniz verirsiniz, yaktığınızdan fazla yerseniz alırsınız. Lütfen bir günlük yediğiniz şeyleri yazar mısınız? Ve yaptığınız aktiviteleri

kilo almak için yemek yemeyin, kilonun güzel bir tarafı yok. göze güzel görünmek istiyorsanız spor yapın. hem iştah açar hem vücudu düzene sokar. tavsiyem pilates. 50 kilo da eğer 1.80 boyunuz yoksa çok aşırı kötü duracak bir kilo değil bu arada.

İlk kızıma tek tük verirdim ama ikincisinde kullanmıyorum. Çoğunlukla mama gibi verirler bebeklere bebe büskivisi, sütle falan karıştırıp. Fakat bebeğin yediği ile senin yediğin bir değildir. Büyük ihtimalle bir paket falan yiyorsun.
Yok aslında sırf bebe bisküvisi yemiyorum günde 1 kase anca yiyorum ama yine de vicdan azabı çekiyorum. Avokado çok yiyince kilo aldıran bir besin onu çok fazla yiyorum ama yine de kılo alamıyorum. Çok fazla sağlıklı beslenip gözle görülür kilo almak pek mümkün değil o yüzden kilo alırken sağlıksız besinler elbet tüketilmek zorunda.

X