Nasıl bir yol izlenmeli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Lütfen şu eski konulara bakmayı bana da öğretir misiniz resmen kandırılmış saf gibi hissediyorum kendimi 😅
Bir kısım gerçekten like ve makara İçin burada . O kadar açık ki saçmasapan cevaplar ya söyledikleriniz gerçek olsa bile bi üslup vardır di mi … bu ne …

Canım evlendikten sonra düzelmez diye ne bilim endişe ediyorum çok rahatsız oldum şimdi gitsem tepki göstersem kavga edeceğim nasıl olacak bilmiyorum
Bu endişeyi duyduğunuz, kafanızda bir sürü soru işareti taşıdığınız adamdan çocuk yapmaya çalışıyorsunuz ya ona ne demeli?
Nisanliniz ilenuglli açtığınız konuda onun normal olmadığın acıktı ama sizinde kendisinden aşağı kalır yaniniz olur. Şu hayatın içinde çocuk olmaması da bir hayırdır. Sizin anlayacağınız yok gibi duruyor ama durum bu.

Bir kısım gerçekten like ve makara İçin burada . O kadar açık ki saçmasapan cevaplar ya söyledikleriniz gerçek olsa bile bi üslup vardır di mi … bu ne …
Tam olarak yaşadığın durumu anlayamadığım için galiba yardımcı olamayacağım

Nişanlıyım aynı evde yaşıyoruz 9 aydır imam nikahıyla . 2 ay sonra düğünümüz var. Nişanlım içerde koltukta uyuyor 3 kez yanına gittim gel diye bana git dedi. Cinsel isteksizlik var Dr sınırda gördüğü için değerlerimi hamileliği öne çekti . Ama nişanlım ne öpüşmek istiyor ne cinsellik için yanıma yaklaşmak şimdi de içerde uyuyor bu normal mi ? Nisan ayında aynı yatakta yatma kararı aldık böyle davranması normal mi?

Gecen bi konu vardi dr dogumu one cekti diye tekrar acmissiniz ayni konuyu...imam nikahinizi da tarikatta kiydirmisti falan

Efendi hazretleri öyle istemiş
Hayır imam nikahını da imam yapar. Efendinin de ne olduğu belli değil. Nikah oldu mu olmadı mı Allah bilir. Gizleniyorsa nikah zaten nikah değildir. Ha resmi nikah olmadan imam nikahı kıymak zaten başlı başına suç ona girmiyorum bile. Kendi tarikatlarında kaydır kuydur bir şey yapmışlar işte.

Çünkü Allahı böyle kandıracaklarını sanıyorlar. Daha kendisi İmam nikahını evlilik olarak görmüyor.
Dürüst olsa şurda belki adamakıllı yol gostericez ama o da yok. Yok tarikatci, yok isteksiz kotuleyip duruyor ama ne evlilikten ne çocuktan asla vazgecmiyor. Ne var bu adamda bu kadar, ana kız gözü karartmiş yapışmışlar ben anlamadım?

Diğer konunda da yazıldı okadar hala sorduğun soruya bak tek dert adamın cinsel isteksizliği gibi. Yemeğine azdırıcı bişeyler karıştır ne diyelim yani..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X