Namaz kardeşliği..

Yok yargılamak için değil de kendimi böyle motive ediyorum. Düzgün ameller işlemeye çalışıyorum iyi bir insan olarak hayatımı devam ettirmeye çalışıyorum. Sonra diyorum ki Rabbim bana farz kılmış, ilk soracağı soru bu. Kalk hemen kıl diyorum kendi kendime. Yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın.
hah evet çok doğru düşünüyorsun maşallah sana.
aynen böyle düşünmemiz lazım. :KK200: :nazar:

Kıldığınız namazların arkasından tüm müslüman kardeşlerinize,bizlere dua etmeyi unutmayın
evet canım aynen .
hanımlar bu ay benim 2 kez regl oldum.şuan ikincsi ,sabah duş almıştım , koşa koşa öğlen eve gittim namaza ki, malesef:KK43:(
hormonlarım iyice şaştı.
sizde durumlar nasıl?
öğlen namazını kılanlar kimler ?
hatırlatayım :)

evet canım aynen .
hanımlar bu ay benim 2 kez regl oldum.şuan ikincsi ,sabah duş almıştım , koşa koşa öğlen eve gittim namaza ki, malesef:KK43:(
hormonlarım iyice şaştı.
sizde durumlar nasıl?
Ayda 2 kez mi :KK43: sadece bu ay mi böyle oldu canım?
Ben de yarın akşam temizlenecegim inşaallah ❤️

evet canım aynen .
hormonlarım iyice şaştı.
sizde durumlar nasıl?
Bende öğlen namazımı kıldım diyerek topiğe dahil olmak isterim☺️
Sizede geçmiş olsun inşallah bir an önce düzene girer döngünüz🙏🏼

Bende öğlen namazımı kıldım diyerek topiğe dahil olmak isterim☺️
Sizede geçmiş olsun inşallah bir an önce düzene girer döngünüz🙏🏼
hoşgeldin canım , ne güzel bir geliş oldu ,maşallah, resim senin mi , yaşın genç sanırım ,kaç yaşındasın?
genç olup ,namaza gönül verenlere ayrı bir hayran oluyorum . :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

hoşgeldin canım , ne güzel bir geliş oldu ,maşallah, resim senin mi , yaşın genç sanırım ,kaç yaşındasın?
genç olup ,namaza gönül verenlere ayrı bir hayran oluyorum . :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Hoşbuldumm evet 25 yaşındayım çok teşekkür ederim ne güzel bir topik açmışsınız sizde🥰bir de ben hamileyim namazları oturarak kılabiliyorum buna şükür☺️

X