n11.com avon parfüm siparişi

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.509
1.077
Arkadaşlar n11.comdan avon parfüm siparişi verdim. Parfümün sahte veya son kullanma tarihi geçmiş olması mümkün mü sizce?

Eşim vermiş emin değilim n11 sanıyorum.
Siz nerden verdiniz?
İnş kalıcıdır 2 saatlik parfümlerden gına geldi artık.
500 e 800 e parfüm alacak bütceye sahip değilim malesef

ben de n11den verdim. kalıcı bir parfüm için o kadar para vermenize zaten gerek yok aslında. aldığım kimi açık parfümler o kadar kalıcı çıktı ki... Bir tanesi var mesela giysiyi yıkamazsan haftalarca kalır üstünde kokusu, geçmez.

ben de n11den verdim. kalıcı bir parfüm için o kadar para vermenize zaten gerek yok aslında. aldığım kimi açık parfümler o kadar kalıcı çıktı ki... Bir tanesi var mesela giysiyi yıkamazsan haftalarca kalır üstünde kokusu, geçmez.
Güzelmiydi kokusu adını hatırlıyomusunuz?
Doldurma parfüm bende kullanıyorum ama kokusu sonradan değişiyo o durumu sevmiyorum. Benim tenimde böyle oluyo bilmiyorum.

ben oriflame marka almıştım n11 den gayet normal güzel paketlenmiş geldi. Tarihine dikkat etmedim ama kokusunda sorun yok , alerji durumu da yapmadı :KK16:

Güzelmiydi kokusu adını hatırlıyomusunuz?
Doldurma parfüm bende kullanıyorum ama kokusu sonradan değişiyo o durumu sevmiyorum. Benim tenimde böyle oluyo bilmiyorum.

Dadya'nın bir kokusuydu, adını şu an hatırlayamadım. Bakıp söyleyim size. Hem çok kalıcıydı hem çok hafif. Dadya'nın çoğu kokusu kalıcıdır, bir bakın derim.

X