Mutlu Bulut ile Mutluluk icin aralıklı oruç baslıyoooor 🌸

MutluBulut_ MutluBulut_ Selam biz sanki benim eski konuda da birlikte diyet yapmıştık dimi? Konu acasim var ama takip etmekte zorlanıp milletin hakkına girerim diye korkuyorum ya. Sana katılabilir miyim? Aşırı yemeye başladım. Emzirmeyi de yeni bıraktım bu gidişle ışık hızında eski kiloma döneceğim yoksa🤦🏻‍♀️ aralıklı oruç hiç yapmadım çok zorlanıyor musun? Ben de denesem iyi olur gece.yemelerim çok fazla.

MutluBulut_ MutluBulut_ Selam biz sanki benim eski konuda da birlikte diyet yapmıştık dimi? Konu acasim var ama takip etmekte zorlanıp milletin hakkına girerim diye korkuyorum ya. Sana katılabilir miyim? Aşırı yemeye başladım. Emzirmeyi de yeni bıraktım bu gidişle ışık hızında eski kiloma döneceğim yoksa🤦🏻‍♀️ aralıklı oruç hiç yapmadım çok zorlanıyor musun? Ben de denesem iyi olur gece.yemelerim çok fazla.
Hoşgeldin canım evet senin konudaydik ama ben başarılı olamadım o dönem pek 🤭şimdi oluyor Allah in izniyle. Artık olmak zorunda ya o zamandan sonra daha da kilo aldım ,😧 sende bugun itibari ile başla hadi beraber yapalım 🥰 12-13 arası kahvaltı 16-17 arası ara öğün 19-19.30 arası akşam yemeği yiyorum. Evet sanki bu daha iyi oluyor diyetisyene gitsem normal diyette iyi ama gidemeyince yapamıyorum niyeyse. Bu diyetle güzel kilolar vermiş insanlar benim bir hafta oldu.

Hoşgeldin canım evet senin konudaydik ama ben başarılı olamadım o dönem pek 🤭şimdi oluyor Allah in izniyle. Artık olmak zorunda ya o zamandan sonra daha da kilo aldım ,😧 sende bugun itibari ile başla hadi beraber yapalım 🥰 12-13 arası kahvaltı 16-17 arası ara öğün 19-19.30 arası akşam yemeği yiyorum. Evet sanki bu daha iyi oluyor diyetisyene gitsem normal diyette iyi ama gidemeyince yapamıyorum niyeyse. Bu diyetle güzel kilolar vermiş insanlar benim bir hafta oldu.
Ben şu şekilde başlayayım diyorum. Porsiyon küçültme, ekmeği kesme, abur cuburu kesme şeklinde. Geçen de böyle vermiştim. Bir hafta az yemeye vücudum alışınca su diyeti yapacağım üç gün. Sonra da aralıklı oruca geçerim. Su diyeti yapar miyiz beraber?

Evet evet şükür. Adapte oldum😄devam edebiliriz😆
Direnc kilomu kırdım,soyledim mi bilmiyorum. 🤲🤲 Kilo gostergesi kaybolmus,farkettin mi, dün falan da yoktu.
Hangisi canim bende görünüyor 🤷‍♀️ oh maşallah 😊
Ben şu şekilde başlayayım diyorum. Porsiyon küçültme, ekmeği kesme, abur cuburu kesme şeklinde. Geçen de böyle vermiştim. Bir hafta az yemeye vücudum alışınca su diyeti yapacağım üç gün. Sonra da aralıklı oruca geçerim. Su diyeti yapar miyiz beraber?
O diyeti bilmiyorum ama ben şimdi bunu sevdim canım hiç bozmadan aynen devam edeyim 🥰
İnsaallah,bakalim vermismisin kilo👍
Veriyorum inşallah ama tam haftaya yada sonraki hafta tartilicam 😁 bu parayida diyeti başarıyla yaptığımda aticam sadece inşallah hep veririmde.

Şimdi baktım bu ne aboo 🤭 neden su diyeti 😧

• Beğen
Reactions: Kuf
Şimdi baktım bu ne aboo 🤭 neden su diyeti 😧
Vücudu temizliyormus. Yani hem kilo verip hem toksinlerden arınmak iyi bir fikir gibi geldi bana. Uzun yapamam maksimum üç gün. Zorlanirsam iki günde de bırakırım. Deneyeceğim bakalım. Önce az yemeye alisayim da.

Bugün sadece peynir, fırında patates (çok az), iki tane haşlanmış yumurta, biraz ceviz ve kaju yedim. Birazdan havucu rendeleyip soteleyip yoğurt ekleyip yicem akşam yemegi olarak. Çocuk anca uyudu bu saate kaldı.

Bu arada 58.5 ile başladım. Hedefim 50.

Vücudu temizliyormus. Yani hem kilo verip hem toksinlerden arınmak iyi bir fikir gibi geldi bana. Uzun yapamam maksimum üç gün. Zorlanirsam iki günde de bırakırım. Deneyeceğim bakalım. Önce az yemeye alisayim da.

Bugün sadece peynir, fırında patates (çok az), iki tane haşlanmış yumurta, biraz ceviz ve kaju yedim. Birazdan havucu rendeleyip soteleyip yoğurt ekleyip yicem akşam yemegi olarak. Çocuk anca uyudu bu saate kaldı.
İnşallah güzel gecer o zaman canım 😊 ben şuan uyutabilmek için emziriyorum anca gecebildik 😧
Bu arada 58.5 ile başladım. Hedefim 50.
Yazıyorum 😁 ne kadarda az kilooo 🤭😁

• Beğen
Şu içildi. Ara öğünde iki adet meyve yedim. Akşam yemeğinde ek olarak 3 parça turşu ve yarım yemek kaşığı makarna

Eklentiler

• IMG_20221201_213827.jpg
    IMG_20221201_213827.jpg
    99,1 KB · Görüntüleme: 77
  • Beğen
Selam kizlar bugün suyu biraz az içtim şimdi biraz daha içeyim 🤭 sabah kahvaltisa ek olarak bir yemek kasigina yakın pekmez yedim. 8-10 kuru üzüm yedim. Arada bir yerde bir tatlı kaşığı gelecek kadar kekten kopardım belki daha az ve 3 burgu makarna 😥 ara öğünde nescafe yine kuru üzüm yedim. Akşam yemeğinde tabağa ek olarak 1 yemek kaşığı daha et ve bir kase yoğurt yedim. Bu kacamaginn miktarı küçük olsada can sikici bir daha olmayacağına söz veriyorum 🥰

Eklentiler

• IMG_20221202_233225.jpg
    IMG_20221202_233225.jpg
    69,5 KB · Görüntüleme: 55
X