Müjde Arkadşlar Kan Testim Poziiiiitiiiiiiff:)))))

travon

KAÇ YENİLGİ VAR ÖMÜRDE???
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2007
113
1
:teytey::teytey::teytey: arkadaşlar kan testini yaptırdımm bugün vveee sonuç pozitif çıktı nasıl mutluyum anlatamamsırnaşık şey listedeki 17. hamiş benim yaaaaa hala inanamıyorum nolur bana dua edin sağlıklı olarak tamamlayım bu dönemi valla dişimin ızdırabını bile unuttm 3.5 senedir bu zamanı bekledik biz MEVLAM sizinde yüzünüzü güldürsün enkısa zamanda daha başka ne diyebilrimki ne mutlu banaaaaaaaaaaaa:sm_cool::sm_cool:

canım hayırlı olsun :teytey: allahım tamamına erdırsın hiç tedavıo görmedınmı ayyy ne güzel gelıvermiş bebişin:nazar:

TEPRİKLERRRRRRRRRR :teytey:
senin adına çok sevindim canım. SAĞLIKLI Bİ ŞEKİLDE KUCAĞINA ALIRSIN İNŞALLAH Şeniz Allah Hepize bu mutluluğu yaşatsın.

oyy oyyy anne adayımıza sağlıklı hamilelik ve doğum diliyorum.Darısı ablama inş kutlarım tekrar canım :)

Allah sağlıcakla kucağına aldığın günleri göstersin..darısı başımıza.... a.s.

canim nasil sevindim anlatamam 3.5 sene sonra kendiliginden hamile kaldin demek??daha once olmamasinin sebebi neydiki acaba???

tbr canim iki gundur ne kadar cok kisiyi tbr ettik masallah masallah:nazar: Allah saglikli , hayirli ugurlu bir evlat nasip etsin

tebrıkler saglıklı hamılık gecırmen dılegıyle ısteyen herkeze allahım bu duyguyu taddırsın

:teytey:TRAVON ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH HAYIRLISIYLA KUCAGINADA ALIRSIN :nazar:a.s.:dance:

:teytey::teytey::teytey: arkadaşlar kan testini yaptırdımm bugün vveee sonuç pozitif çıktı nasıl mutluyum anlatamamsırnaşık şey listedeki 17. hamiş benim yaaaaa hala inanamıyorum nolur bana dua edin sağlıklı olarak tamamlayım bu dönemi valla dişimin ızdırabını bile unuttm 3.5 senedir bu zamanı bekledik biz MEVLAM sizinde yüzünüzü güldürsün enkısa zamanda daha başka ne diyebilrimki ne mutlu banaaaaaaaaaaaa:sm_cool::sm_cool:

gözün aydın canım:teytey: allah tamamına erdirsin rabbim bizlerede nasip etsin

travon kan degerin kac cikti adetin kac gun gecmisti???

arkadşlar güzel dilekleriniz için çok tşk ederm nası mutlu oluyom yaaa :dance: darısı bütün bebiş sahi olmak isteynlerin başina rabbim herksin yüzünü güldürsün inşl. Mehaycım kan degerim 73 çıktı daha önce olmadı işte beklemek gerekiyomuş bide bende yara vaardı 1sene önce yaktırdım. adet düzensizligim vardı.bu ayda duphostan ilacını kullandım ilk defa oluverdi işte bende anlayamadım bu arada doktorum ayşe gül hm allah ondan razı olsun yüzümüzü güldürdü:hooray:

arkadşlar güzel dilekleriniz için çok tşk ederm nası mutlu oluyom yaaa :dance: darısı bütün bebiş sahi olmak isteynlerin başina rabbim herksin yüzünü güldürsün inşl. Mehaycım kan degerim 73 çıktı daha önce olmadı işte beklemek gerekiyomuş bide bende yara vaardı 1sene önce yaktırdım. adet düzensizligim vardı.bu ayda duphostan ilacını kullandım ilk defa oluverdi işte bende anlayamadım bu arada doktorum ayşe gül hm allah ondan razı olsun yüzümüzü güldürdü:hooray:

Canim Allah kucagina almayida nasip etsin...Duphaston adli ilac adet duzensizligine cok iyi geliyormus bir arkadasimda boyle hamile kalmisti!!!!

unuttum bu arada adetime 1 gün vardı antibiyotik vermişti dişçi kullanmadan bi test yapayım dedim ve işte sonuççç

Canim Allah kucagina almayida nasip etsin...Duphaston adli ilac adet duzensizligine cok iyi geliyormus bir arkadasimda boyle hamile kalmisti!!!!

Allahım ogünü bize göstersin inşallah canım. bildiğim kadarıyla ilaç hem adet düzensizline hem hormonlara yardımcı oluyomuş bide yumurtlamayada yardımını oluyomuş ben ilk defa kullandım adetin 14.günü 10 gün kullandım yanii....

Tebrikler darısı anne olmak isteyip de olamayanların başına inşallah....

X