MUHAFAZAKAR BALAYI ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

turkologkubra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2015
10
3
30
Selamunaleyküm arkadaşlar başlıktan anladığınız üzere tesettürlüyüm öğrenciliğim sırasında Muğla'da yaşadım ama denize falan giremediğim için doğru dürüst tatil yapamadım :KK43: Balayımızda güzel bir tatil yapmak istiyoruz hem değişik yerler görüp kaliteli vakit geçirebileceğimiz hem de bana uygun bir tatil yeri öneriniz var mı? Tarih olarak 17eylülde düğünden sonra tatile çıkacağız inşaallah. Kütahyalıyım, Afyon Dinar'a gelin gideceğim. Yakın illere gidebiliriz önerilerinizi bekliyorum.

muhafazakar oteller gereksz pahalı ! Sömürüldüğümüzü düşünüyorum :KK43:
Niye ki canım adenya otele baktım bence uygun...
Biz bu yıl alaçatıya gidecektik ben çok istiyordum benim beğendiğim oteller hep 5bin tl ve sadece kahvaltı var.. sauna, kapalı havuz, çamaşır yıkama falan hepsi var ama hepsinde ücretli diyor.. restaurant ve otoparkı bile ücretli...
Zaten oralara verdiğin parayla (bide yemekleri dışarıda yiyeceğiz alaçatı gibi pahalı bir yerde) muhazafar bir otelle aynı fiyat tutuyor... benim fikrim yani...

Niye ki canım adenya otele baktım bence uygun...
Biz bu yıl alaçatıya gidecektik ben çok istiyordum benim beğendiğim oteller hep 5bin tl ve sadece kahvaltı var.. sauna, kapalı havuz, çamaşır yıkama falan hepsi var ama hepsinde ücretli diyor.. restaurant ve otoparkı bile ücretli...
Zaten oralara verdiğin parayla (bide yemekleri dışarıda yiyeceğiz alaçatı gibi pahalı bir yerde) muhazafar bir otelle aynı fiyat tutuyor... benim fikrim yani...

Aynı bölgedeki muhafazar olmayan bir otele gitsen hemen hemen min 1000 tl altı oluyor. Üstelik standartlarda aynı. Ben de ADİN Otele gitmiştim.

Aynı bölgedeki muhafazar olmayan bir otele gitsen hemen hemen min 1000 tl altı oluyor. Üstelik standartlarda aynı. Ben de ADİN Otele gitmiştim.
Bilmiyorum canım ben adin otel nerede??
Ben alaçatıdan vazgeçtim sadece kahvaltı var 5bin küsürlerde fiyatlar...
Antalya yapıcaz artık...
Antalya'ya sürekli gidiyorduk ama hiç otelde kalmadık bi deneriz artık..
Bu arada adenya otelin fiyatları ets turda görünmüyor..
Siz nerden rezervasyon yaptırmıştınız?

Bilmiyorum canım ben adin otel nerede??
Ben alaçatıdan vazgeçtim sadece kahvaltı var 5bin küsürlerde fiyatlar...
Antalya yapıcaz artık...
Antalya'ya sürekli gidiyorduk ama hiç otelde kalmadık bi deneriz artık..
Bu arada adenya otelin fiyatları ets turda görünmüyor..
Siz nerden rezervasyon yaptırmıştınız?

Adin otel Antalya Alanya 'da. Adenya' da aynı yerde. Ayno bölgedeler.

Adin otel Antalya Alanya 'da. Adenya' da aynı yerde. Ayno bölgedeler.

aynı bölgedeler
otelin kendi internet sitesinden veya arayıp bilgi alabilirsiniz.
Biz arayıp rezervasyon yaptırmıştık.ödemenin bir kısmını havale yapmıştık.
Çok memnun kalırsınız bence.
.

aynı bölgedeler
otelin kendi internet sitesinden veya arayıp bilgi alabilirsiniz.
Biz arayıp rezervasyon yaptırmıştık.ödemenin bir kısmını havale yapmıştık.
Çok memnun kalırsınız bence.
.
Duyduğunuz kadar kötü,bildiğiniz kadar iyiyim :)
Süpermiş

Selamunaleyküm arkadaşlar başlıktan anladığınız üzere tesettürlüyüm öğrenciliğim sırasında Muğla'da yaşadım ama denize falan giremediğim için doğru dürüst tatil yapamadım :KK43: Balayımızda güzel bir tatil yapmak istiyoruz hem değişik yerler görüp kaliteli vakit geçirebileceğimiz hem de bana uygun bir tatil yeri öneriniz var mı? Tarih olarak 17eylülde düğünden sonra tatile çıkacağız inşaallah. Kütahyalıyım, Afyon Dinar'a gelin gideceğim. Yakın illere gidebiliriz önerilerinizi bekliyorum.

Hala gitmediyseniz yada gitmek isteyenler için kapadokya tatilini öneririm . Hem kültür turu yapıyorsunuz hem jakuzili odalarda dinlenip keyif yapıyorsunuz. En güzel muhafazakar kesim yani bizim gibi kapalı kişiler için cok rahat bir yer. Kesinlikle gezip görülmesi gereken yer. Büyüleniyorsunuz. Bizim kaldığımız otelin manzarası odaları muhteşemdi. Kapadokya ilk ve tek alkolsüz otel olduğu içinde çok özen gösteriyorlar . Birebir ilgileniyorlar sizle. Kesinlikle tavsiye ederim YAREN CAVE HOUSE OTEL ... kaya oyma odalarıda var taş odalarıda size secenek sunuyorlar sevdiginiz odayı alıyorsunuz . Otele gittiginizde kötü süprizle karsılasmıyorsunuz..

X