Müge Anlı canlı yayında gerçekler ortaya çıktı

:oha:
Bir türlü oturtamamıştım şimdi anladım çok sağol. Keşke hiç gerekmeseydi böyle bir özet, çok yazık çok acı :KK43:
Allah korusun kimlerle yan yana yaşıyoruz yaa.

Sağol ofisim eline sağlık :KK43:

Ben baya sekil cizerek anladim o derece karisik. Sonunu cok merak ediyorum bu kadar olay karsisinda ne ceza alacak.

• Beğen
Reactions: csi
Bu dünyada Himmet'ten kötüsü yoktur dedim yanılmışım bu insan değil hayvan hiç değil nefes alan mahlukat Offf çok sinirliyim ban yemek istemiyorum

• Beğen
Bir eniste var ailede tecavuz etmedigi kadin cocuk kalmamis, gik diyene cinlerimi salarim demis. Kpeder ile bacanagi bunun ne mal oldugunu anlayinca namus davasi diye kbiraderine bacanagini oldurtmus, babasi da oglunun sucunu ustune alinca ailedeki az biraz kafasi calisan iki kisiyi de boylece ortadan kaldirmis. Baldizini evine alip bir odaya kapatip tecavuz etmis, kucucuk cocuklarina da tecavuz etmis, kendi cocuklarina da etmis. Cocuk kacmis polise siginmis, polis geri vermis bu ite. Tekrar kacmis muayenede tecavuz ciktigi halde “bir sekilde !!” Serbest kalmis. Cocuk yurda verilmis. Kendi cocugu da kacmis, onda da tecavuz bulgusu oldugu halde bu it serbest kalmis (buraya gelecek cok sey var ama yazmayayim siz anladiniz). Sonra baldizini ormanda bir agaca baglamis kbiraderiyle, iskence edip oldurmus. Kucuk kizi da hamile kalir diye ispirto icirip iskence edip oldurup cinler yuzunden oldu demis. Adam seytanin gezen subesi ama masallah her b**u yeyip cinlere atmis bir de. Ha bu arada ailede birilerine de senet imzalatmis, sadece ondan yargilaniyormus. Spielberg gorse onunu ilikler ben boyle senaryo yazamam diye..
O adam şerefsiz ahlaksız.......... Bilmem ne tamamda bu aile toptan Geri zekalı mı da buna inanıp arkasından gidiyorlar
Kayınbiraderler aynı evin içinde ablanın biriyle evli olup diğerine tecavüz etmesine ortada tecavüz edilmemiş çocuk kalmamasını ses etmiyorlar ya
Ve inandıkları şey cinler büyüler bu ailenin çocuklarının hepsi elinden alınıp kendileri ise kirece atılmalı
Bu nasıl bir kokuşmuşluk bu nasıl iğrençlik
Bir daha bdvde Avrupanın iğrençliği yazana bunların videoları atacağım

O adam şerefsiz ahlaksız.......... Bilmem ne tamamda bu aile toptan Geri zekalı mı da buna inanıp arkasından gidiyorlar
Kayınbiraderler aynı evin içinde ablanın biriyle evli olup diğerine tecavüz etmesine ortada tecavüz edilmemiş çocuk kalmamasını ses etmiyorlar ya
Ve inandıkları şey cinler büyüler bu ailenin çocuklarının hepsi elinden alınıp kendileri ise kirece atılmalı
Bu nasıl bir kokuşmuşluk bu nasıl iğrençlik
Bir daha bdvde Avrupanın iğrençliği yazana bunların videoları atacağım
Tuncer herkese ne yapmışsa resmen kendine bağlamış aile üyeleri adama tanrı gibi tapıyor :KK70:
Ay tuncerin karısı dünya aptallık endeksinde ilk üçe girer kesin.
Valla yakın takipteyim dünden beri izliyorum.

Bir psikolg arkadaşım vesilesiyle haberdar oldum bu aileden ve olaylardan.
Mesleğim gereği benzeri vakaları çok duydum ve okudum ama bu aile literatüre geçecek kadar patolojik insanlardan oluşuyor.
O,adam demeye dilimin varmadığı damat ya bu insanlara düzenli olarak bir ilaç-karışım içiriyor ya da tüm aile üyelerinde özellikle karısında ve büyük kayınniraderinde genetik bir zeka geriliği var.
Anlatılanları algılamakta ve bağlantı kurup değerlendirmekte çok zorlanıyorlar.
Büyük ihtimalle akıl sağlıkları yerinde değil.

Kiracılarıyla görüşmüşler dün o, kızı ağaçta darp edilmiş şekilde bağlı gördüğünü. Daha sonra evlerine gittiğini duvarların yıkık ve Arapça yazılar olduğunu, isanın da kendinden geçmiş gözünün bembeyaz şekilde tuncerin dizinde yattığını görmüş. Ağaca bağlanma Sebebini sorduğunda ise ceza verildiğini söylemişler. Daha sonra adam polise haber veririm demiş Tuncer çekindiği için çözmüş. Yatsı dan önce adamdan kendilerine ait olan kazma kürek istemişler. Ertesi gün yıkanmış şekilde getirmişler. Polis kaybı ararkende adama sormuş. Adam Tuncerin garip olmasından ötürü korktuğu için birşey dememiş

• Beğen
Mesleğim gereği benzeri vakaları çok duydum ve okudum ama bu aile literatüre geçecek kadar patolojik insanlardan oluşuyor.
O,adam demeye dilimin varmadığı damat ya bu insanlara düzenli olarak bir ilaç-karışım içiriyor ya da tüm aile üyelerinde özellikle karısında ve büyük kayınniraderinde genetik bir zeka geriliği var.
Anneleri Havva ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde yatmış. Sizofren bence bunlar ailecek. Adam cinler periler, yok bizi takip eden adamlar diyerek bunlara her istediğini yaptırmış.

cok taktir ediyorum bu Müge Anıyı tam işinin ehli iyide dayanıyor maşallah ,benim psikolojim kaldırmazdı herhalde ,Çam ailesi yeterince psikolojimi bozmuştu bunu okuyamayacağım:)daha mı kötü yoksa
Evet yine oranın insanı genelleme yapmak istemiyorum da onlardan kötü bir olay

• Beğen
Bir adam tek başına herkesi nasıl kandırır aklım almıyor..
Cahilse kandırır,zeka bakımından gerilik varsa veya donuk zekaysa kandırır.
Damat şeytanın insan kılığına girmiş hali.
Yaptıklarını meşrulaştırmak için cinle,büyüyle korkutmuş hepsini.
Ben kayınbiraderlerine de taciz ve/veya tecavüz ettiğini ve bunu da kayıt altına alıp hepsine şantaj yaptığını düşünüyorum.

yalnız olay burada yazıldığı kadar değilmiş, ekşide anlatmışlar öyle böyle değil akıl sağlığı yerinde olan okumasın..
Ben bir de seyretme gafletinde bulundum. İKi gün uykularım kaçtı. Hala midem ağrıyor...
Bu nasıl bir cehalet? Bu nasıl bir vahşet? Bu nasıl bir vicdansızlık? Akıl alır gibi değil..

Ve hala dışarıdalar. Onca rapora, onca ifadeye rağmen.

İnşallah akıl sağlıklarını yerindedir. Bu şekilde ceza almaktan kurtulmazlar umarım.

:oha:
Bir türlü oturtamamıştım şimdi anladım çok sağol. Keşke hiç gerekmeseydi böyle bir özet, çok yazık çok acı :KK43:
Allah korusun kimlerle yan yana yaşıyoruz yaa.

Sağol ofisim eline sağlık :KK43:

Yakın zamanda instagramda toplumsal gidişatımıza dair bir tespite denk gelmistim kim olduğunu unuttum, ama mealen çocuklarınızı insanlarla doğrudan muhatap olmak zorunda olmayacakları mesleklere yönlendirin diye tavsiye ediyordu. Katılmamak elde değil

Yakın zamanda instagramda toplumsal gidişatımıza dair bir tespite denk gelmistim kim olduğunu unuttum, ama mealen çocuklarınızı insanlarla doğrudan muhatap olmak zorunda olmayacakları mesleklere yönlendirin diye tavsiye ediyordu. Katılmamak elde değil
Mesleklere yöneltsek ne, apartman komşumuz, bakkalımız, marketteki kasiyer, dolmuş şoförü hepsi böyle olabilir :KK43:

Ucretsiz izinde oldugumdan izliyorum hepsi birbirinden s.lak adam ne diyorsa yapmislar butun evleri satip cebine indirmis Allah gercekten iyi insanlara denk getirsin pislik cocuklarin hepsi i taciz etmis

• Beğen
Ucretsiz izinde oldugumdan izliyorum hepsi birbirinden s.lak adam ne diyorsa yapmislar butun evleri satip cebine indirmis Allah gercekten iyi insanlara denk getirsin pislik cocuklarin hepsi i taciz etmis
Taciz ve tecavüz etmediği, çocuk-erkek-kadın kalmış mı ki?

Dünkü yayında anne ile ilgili mektuba ne demeli?
Aklım yerinden çıkmak üzere!!!

X