Mucize doktor

aypare ackerman

Always happy 💕✨️
Pro Üye
19 Şubat 2019
18.256
64.369
Kimler izliyor? Bu akşam yeni bölümü var
İzleyenlerle eleştiri yapalım biraz :KK70:
Bundan sonrası spoiler içerir yeni 3. Bölüme kadar falan sanırım :KK70:

Fermanin otizmli bir çocuğu veya kardeşi mi var acaba. Ali basardikca o mu geliyor aklına anlamadim ki. Ne bu adamın derdu

Allah aşkına ameliyat olursa çocuğu bir daha şarkı söyleyemecek diye alelacele çocuğunu hastaneden kaçırmak isteyen kadına bi sinir olan ben değilm herhalde? Hiçbir anne böyle bir davranışta bulunmaz bence, şarkı söylemesi mi daha önemli sağlığı mı? Şaka gibi öldüresm geldi kadını😆

Allah aşkına ameliyat olursa çocuğu bir daha şarkı söyleyemecek diye alelacele çocuğunu hastaneden kaçırmak isteyen kadına bi sinir olan ben değilm herhalde? Hiçbir anne böyle bir davranışta bulunmaz bence, şarkı söylemesi mi daha önemli sağlığı mı? Şaka gibi öldüresm geldi kadını😆
Ya sorma boyle anneler var gerçekten tek yaptıkları çocuklarınin hayatını mahvetmek. Cocuk annesinden kaciyor , kulaklikla müzik dinlemiyo, sırf annesinin bencilliği yüzünden mahvoldu cocuk

Taner ölmezin oyunculugu cok iyi allah icin👌
Çok iyi oynuyor cidden. Daha önceki dizilerde hep yan rollerdeydi kayıp şehir, müslüm filminde de vs... med cezirde de oynadı sanırm ama izlemedm onu. Bilmiyordum bu diziden önce bu kadar iyi oyuncu olduğunu açıkçası ☺️

Kimler izliyor? Bu akşam yeni bölümü var
İzleyenlerle eleştiri yapalım biraz :KK70:
Bundan sonrası spoiler içerir yeni 3. Bölüme kadar falan sanırım :KK70:

Fermanin otizmli bir çocuğu veya kardeşi mi var acaba. Ali basardikca o mu geliyor aklına anlamadim ki. Ne bu adamın derdu
Ben de izliyorum.

Fermanın kardeşi var diye düşünüyorum.

Dizi de 1 bölüm başka yere gitmişti gittiği yerde birisi var mutlaka.

Ferman sanki nazlıya aşık olacak gibime geliyor bilemiyorum tabi yinede.

Alinin ailesi ortaya cıkar belki hatta alinin hastanesine gelirlermiş tedavi için.

Açelyanında aliye söylediklerini birisi öğrense.

Gazeteci haber yapacak mı bakalım.

2 . fragmanı merak ettim.

Ben de izliyorum.

Fermanın kardeşi var diye düşünüyorum.

Dizi de 1 bölüm başka yere gitmişti gittiği yerde birisi var mutlaka.

Ferman sanki nazlıya aşık olacak gibime geliyor bilemiyorum tabi yinede.

Alinin ailesi ortaya cıkar belki hatta alinin hastanesine gelirlermiş tedavi için.

Açelyanında aliye söylediklerini birisi öğrense.

Gazeteci haber yapacak mı bakalım.

2 . fragmanı merak ettim.
Fermanin kesinlikle otizmli akrabası var onda %100 eminim.
Nazlınin arkadaşına sinir oluyorum tam bir sinsi :KK70:
Acaba bir sonraki bölümde adam soygunda birini vurup Ali mı ilkyardım yapacak?
Güzel yerde bitti

Fermanin kesinlikle otizmli akrabası var onda %100 eminim.
Nazlınin arkadaşına sinir oluyorum tam bir sinsi :KK70:
Acaba bir sonraki bölümde adam soygunda birini vurup Ali mı ilkyardım yapacak?
Güzel yerde bitti
Vurulan ya hırsız yada orda ki adamlardan birisi, hastaneye telefon geldiğinde yüzleri tuhaftı ali doktor olduğunu söyleyince kimse inanmadı galiba.

Tanjuda demirin üstüne çok gidiyor acaba diyorum demirin babası mı böyle istedi çok zenginmiş ya doktorluğu bıraksın şirketlerin başına geçsin diye

Aslında gerçek engelli olanlar Kıvılcım ve Tanju gibi kalplerinde iyilik engeli olanlar :)
Aynen katılıyorum ama tanju bence değişecek gibime geliyor nedense tabi şimdi olmaz.

Kıvılcım ve tanju sevgili bence.

Belizin de sanki fermandan sakladığı bir sırrı var gibi duruyor.

Aynen katılıyorum ama tanju bence değişecek gibime geliyor nedense tabi şimdi olmaz.

Kıvılcım ve tanju sevgili bence.

Belizin de sanki fermandan sakladığı bir sırrı var gibi duruyor.
Bence de aynen katılıyorum.
Belizin bence çocuğu olmuyor. Öyle düşünüyorum. Bunu saklıyor Fermandan

Bence de aynen katılıyorum.
Belizin bence çocuğu olmuyor. Öyle düşünüyorum. Bunu saklıyor Fermandan
Çocuk mevzusu gectiğinde benim de aklıma gelmişti aslında, fermanada vekalet verdi bana birşeyler olursa hastanede söz hakkı olsun diye kıvılcıma kalmasın diye acaba hastamı diye düşündüm

Yine çok güzel bir bölümdü.

Fermandan böyle birşeyi beklemiyordum adil belki bütün suclu benim der demesini bekledim, adil de bu ara alinin üstüne çok gidiyor umarım araları açılmaz.

Tanju değişmeye başlıyacak bence yavaş yavaş.

Organ bağışında alinin ikna ettiğini nasıl öğrenecek bakalım.

Yine çok güzel bir bölümdü.

Fermandan böyle birşeyi beklemiyordum adil belki bütün suclu benim der demesini bekledim, adil de bu ara alinin üstüne çok gidiyor umarım araları açılmaz.

Tanju değişmeye başlıyacak bence yavaş yavaş.

Organ bağışında alinin ikna ettiğini nasıl öğrenecek bakalım.
aa izlemedim orayı ali mi ikna etti ama tahmin etmiştim, peki demir neden açelyaya neden söyledin bana iyilik yaptın falan dedi, öyle olunca demir ikna etti diye düşünmüştüm.:)

X