Moulinex Tefal Vs. Elektirikli Rende

Himal_

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2011
4.211
8.179
Evet hanımlar yaklasık 12 yıl önce cıkmış kimi cok begenmiş , kimi çöp demiş olan mutfak rendesini almaya heveslendim yorumlarınızı bekliyorum. Tefal,Moulinex,Karaca,Yui marka elektronik rendeler var kullandığınız memnun kaldığınız yada kalmadığınız var mı? Bu arada moulinex tefal 5 bin olmuş lakin ben alırsam moulinexi Amazondan kargo dahil 2 bine alıcam.

Eklentiler

• Screenshot_20230513_195655_Chrome.jpg
    Screenshot_20230513_195655_Chrome.jpg
    63,2 KB · Görüntüleme: 73
Diğerlerini bilmem de bende yui var rezalet bir şey. Adı elektronik rende ama elektronik falan değil baya baya uğraşıyosun kullanmak için. Normal rende kullanıyorum bunla uğraşmaktansa. Karacanın zaten kaliteli bir ürününü bilmem. Kullandığım hemen hemen hiçbir şeyinden memnun kalmadım.

Diğerlerini bilmem de bende yui var rezalet bir şey. Adı elektronik rende ama elektronik falan değil baya baya uğraşıyosun kullanmak için. Normal rende kullanıyorum bunla uğraşmaktansa.
Ya digerleride benzer ürünler. Kolaylıkla salata yaparım kasarımi rendelerim diyordum. Yorum için çok teşekkürederim.

Siparis verdim ama hala kararsızım 🙈

Siparis verdim ama hala kararsızım 🙈
Bende yui var. Ben çok memnunum. Kabak, havuç, pancar, patates, kaşar, kereviz rendeliyorum. Çok memnunum ben. Ben alırken tefal in fiyatı çok uçmuştu o nedenle yui ti tercih ettim. Aynısı zaten

Bende yui var. Ben çok memnunum. Kabak, havuç, pancar, patates, kaşar, kereviz rendeliyorum. Çok memnunum ben. Ben alırken tefal in fiyatı çok uçmuştu o nedenle yui ti tercih ettim. Aynısı zaten
Siparis vermistim ancak bir arkadasım ikeanin rendeai ve dograyicisini tavsiye etti. Siparisi iptal edip onlari aldim. Cok memnunum

Normal rendeydi İKEA’nın rendesi değilmi? Güle güle kullanın
Aynen normal ama cok guzel birde dograyicisi var. Rende yapmaya üsenmiyorum artik meğer eski rendelerim kötüymüş. Teşekkürederim 🤗

X