Motivasyonlu Kitap Kulübümüz

Bende geldimm . Sizlere katılmak isterim maalesef eskiden çok güzel kitap okur bitirirdim düzenli şekilde şuan boşum elime alasim yok alıyorum 10 20 sayfa anca okuyorum burası banada motive olur inşallah 🧡 ben Doğan Cüceloğlu - evlenmeden önce kitabına başladım galiba cuma yada cumartesi ama birdaha elime almadım üşengeçlik mı ne bu 🥵🤕💪
olur oyle arada bır.. ama devam edebilirsiniz kaldığımız yerden

Bende geldimm . Sizlere katılmak isterim maalesef eskiden çok güzel kitap okur bitirirdim düzenli şekilde şuan boşum elime alasim yok alıyorum 10 20 sayfa anca okuyorum burası banada motive olur inşallah 🧡 ben Doğan Cüceloğlu - evlenmeden önce kitabına başladım galiba cuma yada cumartesi ama birdaha elime almadım üşengeçlik mı ne bu 🥵🤕💪
Hosgeldiniz😍
O.kitap bende de var bir türlü başlayamadım bi hevesle almistim o dönem benzer icerikli kitaplar okuyordum
O usengeclik bende de var da hem kendimi motive de etmek hem de birlikten kuvvet dogar dusuncesiyle acmis bulundum sayfayı
Birlikte okuyalim mi? (Kitapligimdaysa okurum da kolideyse bulmam zor olabilir🤭)

Hosgeldiniz😍
O.kitap bende de var bir türlü başlayamadım bi hevesle almistim o dönem benzer icerikli kitaplar okuyordum
O usengeclik bende de var da hem kendimi motive de etmek hem de birlikten kuvvet dogar dusuncesiyle acmis bulundum sayfayı
Birlikte okuyalim mi? (Kitapligimdaysa okurum da kolideyse bulmam zor olabilir🤭)

Harika olur kendime arkadaş buldum 😍 bende kişisel gelişim , yasam evlilik konulu kitaplar okumaya çalışıyorum 1 2 yıldır.

Birbirimizi motive etmek için hergun okuduğumuz kitaptan bir cümle veya söz paylaşımı da yapabiliriz 😍 konu sahibi ne dersin ? 🙋‍♀️

Ben de katılayım buraya, yeniden okumaya başlamak için motive olurum belki.. Uzun bi süredir okuyamıyorum, başlasam da yarım bırakıyorum :KK43:

Full Tarih kitapları 😂😂 Kitaplar aşktır...

Hayırlı olsun başlık 😊 Yarım bıraktığım Pembe fili düşünme kitabı vardı. Onu bitirmeye çalışabilirim ben de. :)

20210127_174743.jpg

Merhabalar. Soldakiyle sagdaki arasinda kalip soldakinden basladim. Ama elimde sürünüyor bir aydır. Yine yılmak yok 2 sayfa okudum😄

Bu aralar zweig in bütün kitaplarına takıldım okumadığım kalmasın istiyorum dili muhteşem birde alain in mutlu olma sanati adli kitabi kendi küçük etkisi büyük bir kitap mutlaka tavsiye ediyorum

Bende körlüğü yeni bitirdim..bu coronalı günlerde bulaşıcı bi körlüğü anlatıyor..

Bu aralar zweig in bütün kitaplarına takıldım okumadığım kalmasın istiyorum dili muhteşem birde alain in mutlu olma sanati adli kitabi kendi küçük etkisi büyük bir kitap mutlaka tavsiye ediyorum
Merhabalar
Zweig kitaplarına ben de bayılıyorum. 12 tane kadar okudum hepsi birbirinden güzeldi. Ama en dokunanı Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu olmuştu. Herkese tavsiye ederim.

Doğan Cüceloğlu’ nun 2 kitabını okudum. İkisi de güzeldi
*Geliştiren Anne-Baba
*İletişim Donanımları
Kişisel gelişim kitabı seven ebeveynlere tavsiyemdir.

Merhba bnde ktap okumaya yeni yeni basladm sayılır öneriler var mı dye geldm🤗

X