Morallerim sızlıyor

Eskiciye verilip yerine legen ve mandal alinacak koca😁tam olarak tanimi bu ya. Eviniz cok mu buyuk ayol bunca hirti pirti nereye sigiyor sok gecirerek okudum

Eskiciye verilip yerine legen ve mandal alinacak koca😁tam olarak tanimi bu ya. Eviniz cok mu buyuk ayol bunca hirti pirti nereye sigiyor sok gecirerek okudum

Görmemişim, günler sonra cevap verim :KK70:

Evimiz büyük değil, normal bi ev, net metrekaresini de bilmiyorum; klasik 120 filan herhalde. Ama hissedilen metrekaresi 90dır, 80dir yani öyle bir doluluk vardı. :olamaz: Bayasından kurtuldum işte tekrar tekrar başa sarmayayım ama bizim evde bi lanet mi var artık ne varsa, hep dolu (Allah eksikliğini göstermesin tabi amin), gereksiz dolu.

Aha bak dolap yerleştirmelerim, göndermelerim bitti dedim sinire kala kala. Kaç gün geçti?
Yine bir şeylerin yeri gereksiz oynamış, yine bir şeyler karışmaya başlıyor gibi.
Daha belki iki gün önce konuştuğum adam; netten dün akşam "Kuzineli soba" aratmış bakmış ve gelmiş bana şaka gibi; "Şöyle bi odun sobası başında çıtır çıtır otursak ne güzel olurdu değil mi?" diyor ve evde güç bela açtığım bir boşluğu göstererek "Buraya olur aslında yea" diyor.

Evimizde baca deliği bile yok adam!!
Fantezisi bitmiyor anam. Son kattayız, artık tavanı mı delmeyi düşündü, kenar duvarlardan birini mi; nasıl mantığına uydurdu da böyle diyor onu da anlamadım.

Ya gülüyorum ya artık, "Allah sana içini hayalindeki gibi donatabileceğin koccamaaaan bir ev versin, tripleks forupleks evlerde oturalım da inşallah bi katını al istediğin gibi yap, garajı, bahçesi neyim olsun ona da istediğin gibi yayıl, o zaman vallahi karışmam" diye dua ettim.
Ben de git gide, körle yatan şaşı kalkar misali adama benzemeye başlıyorum sanki, enerjim mi emiliyor noluyorsa.

Şuraya şunu ekleyeyim bi de; teknik olarak videolar izlemiştim ama kitap incelemesi yapılmış, felsefik olarak da irdelenmiş (Umarım yasak değildir kanal eklemek); bunu hem izleyeyim, hem benzer durumda olanlar izlesin, eşime de oturtup izleteyim bu akşam bi daha.

Bitmeyen dert oldu başıma. :/

Son düzenleme:
Her gün birer ikişer atin. Göze batmadan zamanla eksilte eksilte. Soran olursa bir seyi aaaaa kim bilir nerede bu karisiklikta hicbir sey bulunmaz deyin geçin.

X