moralim sıfır arkadaşlar

BenSevdaguL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
151
0
Ben tüp bebek tedavisi görmüştüm.24.11.2007 de tranferim gerçekleşmişti.Fakat dün adet oldum ve moralim bozuldu şimdi hiç birşey yapmak istemiyorum.Ben hiç bir zaman anne olamayacakmıyım.Çok kötü durumdayım.Sonucun belli olmasına daha 3 gün vardı fakat şimdi adet oldum.Canım çok yanıyor.Çok ümitlenmiştim dr.um bana yüzde 65 olur diyordu fakat olmadı.Ağlamaktan gözlerim şişti.

sevdagül herşeyin hayırlısı demekten başka bişey gelmiyor elimden... seni çok iyi anlıyorum canım benimde 2. aşılamam negatif olduğunda aynı şeyleri hissetmiştim ama ne yaparsın bizimde nasibimizde annelik için mücadele etmek varmış....

Ben tüp bebek tedavisi görmüştüm.24.11.2007 de tranferim gerçekleşmişti.Fakat dün adet oldum ve moralim bozuldu şimdi hiç birşey yapmak istemiyorum.Ben hiç bir zaman anne olamayacakmıyım.Çok kötü durumdayım.Sonucun belli olmasına daha 3 gün vardı fakat şimdi adet oldum.Canım çok yanıyor.Çok ümitlenmiştim dr.um bana yüzde 65 olur diyordu fakat olmadı.Ağlamaktan gözlerim şişti.

tatlım herşeyin hayırlısı ama benim transferim olduğunda doktorum bir kağıt vermişti adette olsanız test yaptırın yazıyordur hem bir gariplik var o kadar ilaç kullanıyorsundur şu an normal bir adet olmaman gerekiyor sonucu bekle ama hayırlısı olsun tatlım:1hug:

Bilmiyorum arkadaşlr ama çok sıkıntılıyım.Neden diye kendime soruyorum Kendimi yoracak hiçbirşey yapmadım diyorum herşey güzel gidiyordu ve 3 gün önceden neden adet oldum diyom şu an çok kötüyüm.

canım benim hayırlısı bende bebek için mücadele verenlerdenim ve bende yıkılıyorum her ay regli olduğumda derdi veren allah emin ol dermanınıda vermiştir sıkma canını gönlünü ferah tutmaya çalış ve umudunu yitirme olurmu ...

çok zor bir durum gerçekten üzülme demek anlamsız hayırlısı olsun...ama arkadaşlara katılıyorum adet olmanız garip bukadar erken bence test gününüz gelince mutlaka kan testi yaptırın

Çok istiyorduk ama olmadı.Kendimi çok yıpratıyorum ama elimde değil arkadaşlar.Bende dediğiniz gibi test günüm geldiğinde yaptıracam.Allahım hayırlısını ver.

canım sıkılma cok dengen kacmasın sana once sen lazımsın demek vakti saatı gelmedı bide iyi yonden bak bu işten sıkılırsan bırakıpkaca bılırsın terkedılmıyen bı sıkıntı hastalık degılbu rabbım ne zaman nasıp edrse olucak unutma aşı tüp bunlar bahane duymuyomusun hıc kactane tup denıyolar ama sonra kendılıgınden oluyo demı allah daha buyuk dert vermesın sadece dua et allaha

Doğru söylüyorsun uslecim ama insanın elinde olmuyor düşünmüyeyim diyorum ama gene aklıma geliyor ağlıyorum.

ya ne diyceğimi bilemiyorum yaa bence sakin olmalısın ve 3 gün sonra test yapmalısın belki normaldir böyle olması doktoruna filan sor :çok üzgünüm:

canim bende iki defa mikro yaptim cok iy anliyorum neler hisstettigini hatta seninle bende aynen gecen ay yaptim bende tes yapacagim gun hastalandim ama doktorum cok kan gormuyorsan onemli degil dedi.iki gun tabi olmadi benimki ama seninki normal adet gibimi goroyorsun yoksa sadece lekemi bu cok onemli.canim moralini bozma agir felan kaldirma gene test yap inallah tutar

morelini bozma canım inşallah tutar

seni anlıyorum insanın çıldırası geliyor ama şimdi sakin olman gereken zaman inşallah yanılıyorsundur
Allah hayırlısını versin canım

Bilmiyorum arkadaşlr ama çok sıkıntılıyım.Neden diye kendime soruyorum Kendimi yoracak hiçbirşey yapmadım diyorum herşey güzel gidiyordu ve 3 gün önceden neden adet oldum diyom şu an çok kötüyüm.

ben sabaha kadar aglamıştım ama ben hiç anne olamayacakmışım deme çünkü bunun aksini çok gördüm ben ben hiç anne olamayacagım diyenler bile hamile kalabiliyor allahtan sabır dile çok zor ama aynı dertten muzdaribiz biz birbirimize destek olalım yüce allahın vardır bir hikmeti

canım çok üzüldüm.test yaptırmayı ihmal etme.sonucu görene kadar kendini üzme.Hayırlısı olsun dua ediyorum.

Hemen ümitsizliğe kapılma bu sefer olmazsa bidahakine olur inşallah, hatta bidahakine gerek kalmadan kendiliğinden olur inşallah, içini ferah tut.

X