Mom's Green ürünleri kullanan var mı ?

saqelenge

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2013
1.173
1.295
Merhaba,
bitkisel doğaya ve insan sağlığına zararlı olmayan ürünleri araştırırken karşıma bu marka çıktı ancak internette kullanıcı yorumlarına raslayamadım.
Bu markanın ürünlerini kullanan varsa yorumları alabilir miyiz?

merhaba,ben de aynı araştırma içerisindeyim ancak pek yorum bulamadım internette. bir ara çamaşır ve bulaşık deterjanlarını kullandım sadece,onlarda güzeldi ama sonra çamaşır ve bulaşık temizleyicilerimi kendim yapmaya başladım, tekrar almadım.ama şimdi nasipse bebeğim yolda,ilerleyen aşamada kendim yapma fırsatı bulamayabilirim, bu sebeple tekrar araştırmaya giriştim ne kullansam diye. bu markanın bebek ürünleri de var,aslında özellikle onları araştırdım ama yorum bulamadım neredeyse hiç. kimse yok mu buralarda bu markanın bebek ürünlerini kullanan arkadaşlar??
benim kullandıklarımdan gözlemlerim de şöyle; çamaşır deterjanı güzeldi ama biraz yoğun kokuyordu,ben kokusuz tercih ediyorum. bir de bulaşık deterjanı klasik kimyasal deterjanlar gibi değil ama güzel temizliyordu, arada filtreyi yıkamak gerekiyor yalnız bilginize..

Ben son bir yıldır momsgreen/ yeşilanne nin hemen hemen tüm ürünlerini (bulaşık elde/ makinede, çamaşır deterjanları, sıvı sabun,bitkisel çamaşır suyu,yağ çözücüsü vs..) kullanıyorum çok memnunum.En azından yerli üretim ve kimyevi, petrol türevi içermiyor, bir çevre mühendisinin emin ellerinde herkese tavsiye ediyorum.

Merhaba, ben de yeşil anne ürünlerinden bebğim için çamaşır deterjanını , vücut ve yüz temizleyicisini, yüzey temizleyici ürünlerini 1 senedir kullanıyorum. Memnunum. Şimdi şampuanını da demeneyi düşünüyorum.

Merhaba ben de hamileligimden beri yani yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Istanbul'da anne bebek fuarinda rastlayarak tanimistim. Her ürününü kullandım kisisel bakim urunleri dahil. Memnunum genel olarak. Çamaşır deterjanlari biraz zor lekeleri çok çıkarmıyor o zaman da aynı markanın çamaşır suyunu kullanıyorum. Duş jeli ve sampuaninin da korkusundan pek hoslanmadim ama kremini ve yüz temizleme jeli seviyorum.

Benim bebeğim yok ama yine de asiri kimyasal.içeren yrunlerden uzak duruyorum. moms green i evde guvenle kullaniyorum kanser vakalarinda ozellikle asiri doz camadir suyu kullanimi tespit ediliyor. o yüzden mutlaka bekar dahi olsaniz guvenli ve zararsiz urunleri tercih edin derim

Bana bi saçma geliyor çamaşır suyunun doğalı nasıl omabilir? Doğadaki hangi şeyi renkli bişeye dökünce rengini beyazlatıyor?
İnanmıyorum bu tarz şeylere açıkcası

hepsi zararli ancak bunlarin zarari azaltilmis. klor paraben kimyasallar parfum konulmamis icine... c.suyu elleri kurutur. bu öyle değil...piyasadakilerden daha az zararli.....yine de c.suyu kullanımıni en aza indirmek lazim....

mom's green çamaşır suyu renkli çamaşırları ağartmıyor, sadece daha etkili temizleyici. Ben bir süre kullandım, ürünlerinden şikayetim yoktu ama yerli üretim olmasına rağmen fazla pahalı. Ayrıa müşteri hizmetleri diye birşey yok. Kargodan dolayı çok sıkıntı yaşadım ama hiç yardımcı olmadılar. Farklı organik markalara yöneleceğim

bulaşık deterjanını kullanıyorum...organik olanlar arasında en iyisi tavsiye ederim...

Merhaba, ben bütün temizlik ürünlerini iki yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. Hem süper temizliyorlar, hem de acayip kimyasal koku kalmıyor evde. Eldiven giymeye de gerek yok, cilde zarar vermiyorlar. Şampuan ve saç kremi de fena değil ama Organix kadar memnun kalmadım açıkçası. Vücut kremi ise çok hoş, yumuşacık yapıyor, yağ tabakası bırakmıyor.

Green Moms bulaşık det kullanmayı ıbıraktım tamtemiz olmuyor. Mat bir görüntü de cabası. Temiz olsun diye bol kullanmak zorunda kaldım ki bu da çözmedi. Bebeğim olunca diğer ürünler ini deneyeceğim

Ben sıvı el sabunlarından çok memnunum. Ayrıca çamaşır suyu da çok güzel. Evet beyazlatma özelliği bildiğimiz markalara göre yeterli değil. Ancak çok ferah bir kokusu var. Kızım için kokusuz çamaşır deterjanı ve yumuşatıcısını kullanıyorum. Gerçekten çok kokusuz. Bana gelen ürünlerle yüzey temizleyicisi hediye geldi. Kokusu çok hafif ancak anway loc kullandığım için henüz onu kullanmadım. Nasıl olduğunu bilmiyorum. Ayrıca kızım için şampuan da almıştım. Kokusu şişeden koklayınca çok kötü. Ancak bebeğimi yıkayınca mis gibi kokuyor. Bu gün sipariş verdim bebeğim için biberon temizleyicisi ve cilt temizleyicisi onların nasıl olduğunu bilmiyorum açıkçası.

Keratinli şampuan ve bebek çamaşır temizleyicisinden çok memnun kaldım. Tam istediğim gibi kokusuz ve güzel temizliyor.

yaa bende çamaşır suyunu kullandım memnunum. bebeğim için deterjan ve yumuşatıcısını aldım ama öncesinde farklı bir organik marka elime geçtiği için henüz açmadım. biberon temizleyici ona keza...
ben bulaşık deterjanını merak ediyorum. deneyen var mı ? ben fairyden başka hiç bir markadan memnun kalmadım ama artık kimyasalı hayatımdan çıkarabildiğim kadar çıkarmak istiyorum

yaa bende çamaşır suyunu kullandım memnunum. bebeğim için deterjan ve yumuşatıcısını aldım ama öncesinde farklı bir organik marka elime geçtiği için henüz açmadım. biberon temizleyici ona keza...
ben bulaşık deterjanını merak ediyorum. deneyen var mı ? ben fairyden başka hiç bir markadan memnun kalmadım ama artık kimyasalı hayatımdan çıkarabildiğim kadar çıkarmak istiyorum

Ben kullanıyorum bulaşık deterjanını gerçekten çok güzel

X