Mol gebelik geçirenler bakabilir mi

nok53

Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2023
130
112
Merhaba herkese bugün adetim 1 gün gecikti kese felan görünmedi ama beta değerim 10bin
Doktor Mol gebelik gibi duruyor dedi sizce Sağlıklı olma ihtimali var mı yoksa bu değerle kesin Mol gebelik mi

Mol gebelik geçiren yok mu hiç kaç değerle hamile olduğunuzu öğrendiniz lütfen yardım eder misiniz

Bunu tekrarlayarak anlarsın eğer çok hızlı artışlar varsa mol gebelik olma ihtimali yüksek umarım öyle değildir

Merhaba herkese bugün adetim 1 gün gecikti kese felan görünmedi ama beta değerim 10bin
Doktor Mol gebelik gibi duruyor dedi sizce Sağlıklı olma ihtimali var mı yoksa bu değerle kesin Mol gebelik mi
Baya olmuş yazalı nasıl oldu sunucunuz benim mol gebelik akciğer filmi çekildi internetten baktığım kadarıyla bir.sey yok ama adet olmam rağmen beta 10.27sizin nasıl sonuçlandı yazarsanız sevinirim sonucum.iyimi girdikçe azalırmı

Bende mol gebelik geçirdim daha doğrusu 2 kese oluştu biri sağlıklı ilerledi 6 haftaya kadar 6 haftada gelişimi durdu kalp atılı devam etti diğer kesenin mol olmasından şüphelendiler dünde kalbi durdu aldılar ve pataolıjite gönderdiler gelen sonuca göre tedavi başıcaklar bendense beyin ve akciğer dilimleri çektiler operasyon dan sonra temiz çıktı ama bundan sonraki süreçte 3 ayda bir çekilmem gerekecekmiş duruma göre değerlerim düşmezse yükselirse kemoterapi uygulucaklar sanırım 😔 geçtiğimiz ekim ayındada bir duş gebelik yaşadım yaşadığım duygularım tarifi yok

Bende mol gebelik geçirdim daha doğrusu 2 kese oluştu biri sağlıklı ilerledi 6 haftaya kadar 6 haftada gelişimi durdu kalp atılı devam etti diğer kesenin mol olmasından şüphelendiler dünde kalbi durdu aldılar ve pataolıjite gönderdiler gelen sonuca göre tedavi başıcaklar bendense beyin ve akciğer dilimleri çektiler operasyon dan sonra temiz çıktı ama bundan sonraki süreçte 3 ayda bir çekilmem gerekecekmiş duruma göre değerlerim düşmezse yükselirse kemoterapi uygulucaklar sanırım 😔 geçtiğimiz ekim ayındada bir duş gebelik yaşadım yaşadığım duygularım tarifi yok
Çokgecmis olsun üzüldüm gerçekten çünkü aynisini bende yaşadım sizinki kalp atışı dinlemişsiniz umudunuz varmış Onyuzden daha zor benim en başta umudum yoktu hiç görünmedi iki kere yaşadım ilki evde yaptım ve ne olduğunu tam bilmiyorum ikincisi mol gebelik sizce adetin ikinci günü 10.27 nasıl düşmüş mu ben sonucu doktora göstermeden çıktım hastaneden internetten baktim

Aynı.sizin durumunuzda biri yazmıştı iki kese biri.saglikliydi diğer mol sağlıklı olanı doğurmuş öyle inşallah sizin de benimde burdaki tüm isteyen arkadaşların bebeği sağlıkla olur inşallah

Aynı.sizin durumunuzda biri yazmıştı iki kese biri.saglikliydi diğer mol sağlıklı olanı doğurmuş öyle inşallah sizin de benimde burdaki tüm isteyen arkadaşların bebeği sağlıkla olur inşallah
Keşke benimde öyle olsaydı ama olmadı şimdi patolojiden gelen sonucu bekliyoruzve sonrasında nasıl geçeceğini bilmedim koskoca 1 yıl beklemek zorundayız en kötüsüde bu:KK43:

Keşke benimde öyle olsaydı ama olmadı şimdi patolojiden gelen sonucu bekliyoruzve sonrasında nasıl geçeceğini bilmedim koskoca 1 yıl beklemek zorundayız en kötüsüde bu
Yeni öğrendim bor tanıdığında gecırmis 6 ay demiş doktor benim doktorumda kesinlikle 1 sene.dedi acaba bu değişiyormu türüne göre iki türlü mol.varmiş benimki hangisi bilmiyorum çarşamba gidip öğrencem doktorumda randevum var renkli ultrason yazmış bana bide kan testi vercem hayırlısı inşallah

Yeni öğrendim bor tanıdığında gecırmis 6 ay demiş doktor benim doktorumda kesinlikle 1 sene.dedi acaba bu değişiyormu türüne göre iki türlü mol.varmiş benimki hangisi bilmiyorum çarşamba gidip öğrencem doktorumda randevum var renkli ultrason yazmış bana bide kan testi vercem hayırlısı inşallah
Pataloji sonucunuz bekadar sürede çıktı

Instagram dan ekleye bilirmisiniz daha sağlıklı iletişim kurabiliriz e.ekrts Ekletmisiniz eda adm

Betaniz kac bende geçirdim kemoterapi almak zorunda kaldim

Betaniz kac bende geçirdim kemoterapi almak zorunda kaldim
Benim kürtajdan önce 80 bindi kürtajdan sonra 40 bine düştü kürtajdan 5 gün sonrada 4800 lerse şimdi sıfırlanmasını bekliyorum eğer sıfırlnmaz yükselirse banada uygulayabilirler size neye göre başladılar kemoterapi değerini kaç ve düşüşmü az

X