misyon koruma sınavını kazananlar ;)

Sınava hazırlanıyorum bu grup giderse eğer sınav başvuruları hızlanacak ve gidecek arkadaşlarım var bu grupta biz de heyecan ile bekliyoruz
İnşallah imzalandığı kesin bence ama açıklama bugün ya da yarın olur diye tahmin ediyorum

bu kararname hakkaten imzalandı mı ya şüphelenmeye başladım artık yazının ileri sevki bu kadar sürer mi ya 😑

Yazı dediğiniz şey imzalandığında hemen 1 günde pat diye gidecek birşey değil arkadaslar evet imzalandıgı kesin ama daha evrak daireye gidecek daireden sonra illere gidecek ve şuan bütce düzenlemesi var 4 yıl doldugu için yurt dısında alınacak maasla alakalı , bu hafta için cumaya kadar belki bir ihtımal belli olabılır ,siz genede bu hafta için umut baglamayın önümüzdeki haftayı bekleyin

Yazı dediğiniz şey imzalandığında hemen 1 günde pat diye gidecek birşey değil arkadaslar evet imzalandıgı kesin ama daha evrak daireye gidecek daireden sonra illere gidecek ve şuan bütce düzenlemesi var 4 yıl doldugu için yurt dısında alınacak maasla alakalı , bu hafta için cumaya kadar belki bir ihtımal belli olabılır ,siz genede bu hafta için umut baglamayın önümüzdeki haftayı bekleyin
listede yerimizi öğrenmek bu kadar zor olmamalı ya resmi yazı bi hafta sonra da geleblir de eski yıllarda bu kadar beklendiğini görmedim 😕

listede yerimizi öğrenmek bu kadar zor olmamalı ya resmi yazı bi hafta sonra da geleblir de eski yıllarda bu kadar beklendiğini görmedim 😕
Daha önce gıdenlerde bızden sonra gideceklerde bu karamsarlık sürecini yaşadı ve yaşayacaklar malesef en kritik grup bizim grup oldu hem secım öncesi hem butce düzenlemesi hem pandemi derken bizi etkiledi , bunca senedir beklıyoruz yüzdük kuyruguna geldik bıraz daha sabırlı olmak lazım evet bir sekılde torpılı olupta yerını ogrenen var buraya yazılacak bırsey degıl bu , ama liste henuz birimlere gelmedi evrak daha dairede bile degıl persembeye kadar bir ihtımal var söylentisi var ama ben onada ınanmak istemıyorum önümüzdeki hafta kesinlesir resmi gazetede yayınlanan birseyde yok cunkı henuz

Arkadaşlar 2017 nisanda sınava girdik 2020 yazında geldik yani üç seneyi aşkın bekledik. Herkes hepimiz bekliyoruz. Biz artık unuttuk dediğimiz anda geldik. Hemde iki hafta içinde oldu herşey.pandemi demişsiniz biz direkt pandeminin içine geldik. Her şerde bir hayır var bizde belirsizlikten çok sıkıldık çocuğu olanlar yazdan gitti düzen kurmaya. Biz evi kiraladık kaç aydır boş evlere kira veriyoruz. İnşallah herkes için hayırlısı neyse o olsun.

Yine aynı terena arkaşdlar yazı olsa çoksa neden gelemsin neden belleyesiniz ben anlamdm hala ğmüt var diyonız yani ümit var olacak gidecez sonuçta ama resmi açıklnsın inanın böyle böyle zambn geçirmyn herkezin kendi düşğncesi

kararnamenin imzalandığı hem amirler grubunda hem de memurlar grubunda teyitli o konuda herkes imzalandığını kabul ediyor bu sınav sonucu gibi hemen açıklanmıyor H heytu72 doğru yazıyor hemen aşağılara yazı iletilmiyor fakat ben yerlerimizi erken öğrenebilirdik diye düşündüm

kararnamenin imzalandığı hem amirler grubunda hem de memurlar grubunda teyitli o konuda herkes imzalandığını kabul ediyor bu sınav sonucu gibi hemen açıklanmıyor H heytu72 doğru yazıyor hemen aşağılara yazı iletilmiyor fakat ben yerlerimizi erken öğrenebilirdik diye düşündüm
Çok haklısınız keşke öğrenilse insanlar nereye gideceğini bilse biz de yazı şubeye gelince öğrenmiştik

X