Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler mikrodalga ve mini fırın hakkında

tatlicadi034

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2011
253
0
hanımlar mikrodalga ve fırın istiyorum kullananlar alırken neye dikkat etmeliyim bilgi verimisiniz.

arçelik mini fırın
simfer mini fırın
samsung mikrodalga hangisini önerirsiniz. ayrıca gümüş renk mi beyazı mı tercih etmeliyim?
$FIRIN-Simfer-M-4207-Inox-Turbo-42-LT-Midi-Firin__71294515_0.jpg mini fırın
$mcs_product_png.png mini fırın
$indir.jpg mikrodalga

bunların dışında da öneri bekliyorum.

ben arçelik' in midi fırınını aldım temmuzda son derece memnunum herşeyi güzel pişiriyor. kalabalık misafirlerde de rahat oluyor. bence yerin varsa mini alma bir boy büyüğü olan midi boy fırın al. dikdörtgen büyük boy borcam çok rahat giriyor içine. tepsileride kaliteli lekeler çabuk çıkıyor.

mikro dalga konusunda birşey diyemiycem maalesef. kullanılmasını tasvip etmediğimden hiç araştırmadım alıp kullanmadım. kendi adıma mikrodalgaya hiç ihtiyaç duymuyorum.

ben arçelik' in midi fırınını aldım temmuzda son derece memnunum herşeyi güzel pişiriyor. kalabalık misafirlerde de rahat oluyor. bence yerin varsa mini alma bir boy büyüğü olan midi boy fırın al. dikdörtgen büyük boy borcam çok rahat giriyor içine. tepsileride kaliteli lekeler çabuk çıkıyor.

mikro dalga konusunda birşey diyemiycem maalesef. kullanılmasını tasvip etmediğimden hiç araştırmadım alıp kullanmadım. kendi adıma mikrodalgaya hiç ihtiyaç duymuyorum.

anlamadığım bişey var midi boy büyük diyorsunya arçelikde midi boy pişirme haznesi 48 mini ise 44 yazıyor bu ne demek?

merhaba 44 ei/ 44 kei mi yoksa 48 lik olandan mı aldınız. hala memnun musunuz?

hanımlar mikrodalga ve fırın istiyorum kullananlar alırken neye dikkat etmeliyim bilgi verimisiniz.

arçelik mini fırın
simfer mini fırın
samsung mikrodalga hangisini önerirsiniz. ayrıca gümüş renk mi beyazı mı tercih etmeliyim?
Eki Görüntüle 937451 mini fırın
Eki Görüntüle 937460 mini fırın
Eki Görüntüle 937464 mikrodalga

bunların dışında da öneri bekliyorum.

merhaba ben de mini/midi ve mikrodalga aramaya başladım. sanırım midi fırın için arçelik 44 ei den yana kullanacağım tercihimi daha uygun bir alternatif bulamazsam tabii. benim kafama bir de yer sorunu takılıyordu, mini fırının yanları ve arkasının açık olması sadece tezgah üstü şekilde kullanılması gerektiği yazıyor kullanma kılavuzundan, bu yüzden raflı dolaba ikisini üst üste koyma hayalim suya düştü. :KK5: siz aldınız mı aradıklarınızı, hangi marka-model, memnun musunuz?:26:

ben mikrodalga aldım bekonun duvara raf yaptırdım o şekilde kullanıyorum mini fırında karar veremedim ama simfer olabılır onada raf yaptırcam bu şekilde

X