Midemi genişletmek için ...

Baraka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2019
2
0
44
Yaklaşık 7 - 8 ay boyunca rahatsız olduğum için doğru dürüst bir şey yiyemedim. Bu nedenle midem çok küçüldü. Şimdi biraz biraz yiyorum fakat midem küçüldüğü için yeterli kaloriyi alamıyorum. Mideyi genişletmek için ne yapmalıyım.

Porsiyon olarak küçük olmasına rağmen yüksek kalorili şeyler (fındık, fıstık, ceviz, badem mesela) yiyerek gerekli kaloriyi alabilirsiniz, bunların protein oranı da yüksektir. Mideniz de yedikçe yedikçe genişleyecektir. Doyma hissi yemeği yedikten 20 dk. sonra ortaya çıkıyor, duymuşsunuzdur. Bu 20 dk içinde yiyebildiğiniz kadar yiyebilmek başlangıç için faydalı olabilir.

Aşırı derece de kilo kaybınız yoksa hiç dert etmeyin kilonuzu ve kadınsanız hamile kalınca ister istemez alınıyor kalmasını isterseniz de kiloları o şekilde muhafaza edebilirsiniz :)

Yaklaşık 7 - 8 ay boyunca rahatsız olduğum için doğru dürüst bir şey yiyemedim. Bu nedenle midem çok küçüldü. Şimdi biraz biraz yiyorum fakat midem küçüldüğü için yeterli kaloriyi alamıyorum. Mideyi genişletmek için ne yapmalıyım.
Sağlıken yorgun düşmüyorsanız halsizliğiniz yoksa ve çok aşırı kilo kaybınız olmamışsa sağlıklı beslenip kilonuzu koruyun.Vücut yaş ilerledikçe zaten kilo almaya meyilleniyor.

X