Midem bulanmıyor

CuteMom

Dünya vazgeçenleri değil,azmedenleri hatırlar
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
45.778
24.640
Arkadaslar son adet tarihine göre 5+2 haftalık gebeyim transferin 10.gunü 35,6 12.gunü 95.6 14.gunü 216 çıktı beta hcg bazı yerlerde okudum bulanilti beta hcg yukselmesiyle olumuş ve kimine göre gebelik sağlıklı olmuş olurmuş icime kurt düştü beta hcg yukslmiyomu diye hafta ici tekrar idrar yaptım anında 2.çizgi çıktı kalın ve kirmiziydi beta hcg yükseldikçe koyulasir ve kalinlasirmis bazen basım donüyor midem bulancak gibi olasada ogurme safhasına gelmedim hiç üstelik sabah değil gün icind oluyor bu biseer ters mı gidiyor ya Salı kese görmeye gidicez Allahın izniyle karından bakilcak su iç dekler gelirken kese görünmesi için kuvukmuyu. Daha offflaelaelaelaelae

ya arkadasım ne güzel işte ne istiyon mıden bulanmıyo boşver takılma böyle seylere benım basından beri midem bulanmıyo bişey olsa benımkılere olurdu ne alaka bhcg ile anlamadım keyfıne bak bebeğin allahın izniyle senınledır

arkadaşım bende 4+3 haftalık hamileyim bende de bulantı olmuyor.ama hep halsizlik ve bel ağrısı var.bende yaklaşık 2 hafta sonra gidecem.Allahın izniyle tabi.inş ordada güzel haberler alırız.bir oh daha çekeriz.

Bulanti sağlıklı gebelige isaretmis diyolar ya ne bilim birde bugün karnimin altına arada batma oluyo kokuyorum

4+3 e kadar ben adet sancısı gibi çektim belim Ciddi ciddi ağırdı adet günlerimi geçince ağrılar hafifleri ins sende bende bebeklerimizi görürüz canım

rahat ol arkadasım bende hiç bulantı olmadı ve suanda gayet sağlıklı bebeklerım varmış hersey gayet normal dedi doktorum merak etme senın bebegınde iyidir

kız gülay ben sana ne diyim bilmiyom.bulantılar şimdi başlamıyo ki dur sen daha 7 haftalık ol bi görürsün ozaman allahım bulanmasın diye dua edersin çok erken bulanması için.kalp atışları başladıktan sonra oluyor düşünme bunları ikiz hamile olanların bile bulanmıyor

gülencim biz senden 1gün büyüğüz biliyorsun.. bulantı bende de yok.. gün içerisinde benimde içim bulanıyor sadece ki 6haftadan sonra başlıyormuş...
iyi düşün iyi olsun.. bu günlerimizi arar hale gelicez mide bulantılarından bence:)
bu arada bende yarın gidiyorum kese görmeye.. RABBıM sağlıklı etsin hepsini..
tüm isteyenlere nasip etsin MEVLAM sağlıkla inş..

gulencim
ben ikiz hamileydim ne baş dönmesi ne mide bulantisi ne de başka bişey olmadi...
8. haftaya kadar böyle gittim bebklerden birini kaybettim. ondan sonra da hiçbir belirti olmadı.
rahat ol boşuna üzülme, bence bulantın yoksa şanslı hamilelerdensin buna üzülünür mü hiç kaydirigubbakcemile3

canım bıde basıncmı oluyommuydu sana yanı kasıgın gırıp kalcanda bı sey cıkcakmıydı gıbımı oluyodu

Sozde Mustafa bey ama bı kere muay oldum ona asistanına veya partnerine yönlendiriyor ali bey yaptı transferi falan
40 dk önce yaklaşık ogurdum midem bulandı ama kusmadım n bilim ben bulansın istiyorum bazıların da 4 haftada basliyomus bakalım
halisna bende 5+4 te gidicem karından bakilcak benim

Kasiklarima batma oluyodu benim bosluklarim hemen dolmuştu elliyemiyodum öyle basınç oldumu bilmiyorum dedini anliyamadim

ben 2 kere doğal hamilelik yaşadım birini ben aldırdım diğeri mecburi alındı. 6. haftaya kadar bulantı falan olmuyor. sonra da çok hafif başlamıştı ki aldırdım. ilkinde göğüs ağrısı falan bile adet tarihini 3-5 gün geçince başlamıştı.akıntı yoktu. 2. de adet günü gögüs ağrısı ve akıntı fazllaşması başlamıştı. bazı bünyelerde hiç bulantı olmuyor. bazılarını yerden yer vuruyor. bunun sağlıklı geblikle ilgisi yok. merak etme

5+3 deyim gülen bende , benim sadece arada baş dönmem var o kadar...Arada da karnım ağrıyor başka bir belirti de yok bir de biliyorsun benimkilerin üstelik ikiz olma ihtimali de var.

sen varya................dayak arıyonnnn.................hemen bulanmazkı nöle benım 7. haftanıniçinde basaladı çoğul old halde bekle.............ve bence olmasın mahvredıyo...............sabret keseyı gorunce rahatlıcan ınşşşşşşşşşşşşşşşş

Arkadaslar son adet tarihine göre 5+2 haftalık gebeyim transferin 10.gunü 35,6 12.gunü 95.6 14.gunü 216 çıktı beta hcg bazı yerlerde okudum bulanilti beta hcg yukselmesiyle olumuş ve kimine göre gebelik sağlıklı olmuş olurmuş icime kurt düştü beta hcg yukslmiyomu diye hafta ici tekrar idrar yaptım anında 2.çizgi çıktı kalın ve kirmiziydi beta hcg yükseldikçe koyulasir ve kalinlasirmis bazen basım donüyor midem bulancak gibi olasada ogurme safhasına gelmedim hiç üstelik sabah değil gün icind oluyor bu biseer ters mı gidiyor ya Salı kese görmeye gidicez Allahın izniyle karından bakilcak su iç dekler gelirken kese görünmesi için kuvukmuyu. Daha offflaelaelaelaelae

öncelikle hayırlı olsun.herksin dediğine kulak asma sen.bende ikizlere hamileyim her yazana baksaydım benim wc den çıkmama gerekiyordu,herkesin gebeliği farklı olur bunu unutm abaşkalarıyla kendini asla ve asla kıyaslama doktorun ne diyorsa o doğurudur her şeyi önce ona sor ondan bilgi al bir başkasından değil.benim hiç midem bulanmadı allaha şükür çok güzel bir hamilelik geçiriyorum.senden hamileliğinin tadını çıkarmaya bak kendin edikkate...

X