Mide Botoksu

Bugun ata saglıkta mide botoksu yaptırdım ben arastırırken cok bisey bulamadım ve söz verdim kendime gelişmeleri yazacagım dye 165 boy 75 kiloyum ilk gunum sadece ayran mercimek corbas laktozsuz süt ictim aclık krizi suan yok yazacagım kızlar🙏

Topla nda kaç kilo verdiniz. Onerirmisiniz botoksu 15 kilo fazla var. Izmirdeyim bende. Bir turlu kilo veremiyorum. Son çare botoks gibi geldi bana

Herkese merhaba,

ben uzun sürelerdir kilo vermeye çalışıyorum ancak çokça açık olan iştahım ve yeme bozukluğum sebebiyle bir türlü kilo veremiyorum. şu an tam 80 kiloyum. Diyetisyenimin tavsiyesi ve uzunca araştırmalarım neticesinde mide botoksu yaptırmaya karar verdim. mide botoksu ile araştırmalarım sonucunda aşağıdaki bilgilere ulaştım. Çarşamba günü yaptırıyorum. Oldukça heyecanlıyım. Sizlerle deneyimlerimi paylaşıyor olacağım. :)

1) cerrahi bir müdehale değil. endoskopi ile girilerek mideye iğneler yapılıyor ve işlem 20 dakika sürüyor.
2) işlem sırasında anestezi uygulanıyor.
3) ertesi gün normal hayatınıza dönebiliyorsunuz.
4) işlem sırasında iştah bezleri ve midenin belli kaslarında felç meydana geliyor. Bu sayede iştahınız kapandığı gibi, Mide normalde 4 saatte sindirdiği besinleri 10-12 saatte sindirerek uzun süreli tokluk hissi oluşuyor.
5) şimdiye kadar herhangi bir yan etkisi görülmemiş.
6) işlem obez hastalara uygulanmıyor. yani obezite cerrahisine bir alternatif değil.
7) etkisi 6 ay gibi bir sürede kayboluyor.
8) ücretler 4000-6000 aralığında

benden haberler bekleyin. :)

sevgilerimle..
Bende 77 kiloyum ve 168 boyundayım bende düşünüyorum sonucunu bana mutlaka bildir lütfen

Merhaba Arkadaşlar benimde bugün 3.günüm cumartesi günü mide botoksu yaptırdım geceleri gaz sancısı gibi bi sancım oluyor fakat çok beni rahatsız etmiyor benim doktorum botoks etkisini 2.haftada tam gösterir dedi cünkü sinirler o zaman ölüyormuş botoksa uygun bi liste verdi 79 la başlamıştım sabah 77.4 geldim 1.600 kg vermişim şimdilik iyi gidiyor o açlık krizlerim yok ekmeksiz çorba salata ve bi parça etle doyabiliyorum normalde asla doymaz diyet yaparken öglen yada akşam yemeğimi yesem bile peşine hemen canım tatlı yada başka biseyler çekerdi şuan bu hissayatlarım kayboldu hedefim 63 kilo olmak bakalım başarabilecekmiyim

Merhaba mide botoksu olmayı düşünenlere asla önermiyorum 2 defa yaptırdım ve kilo vermeyi başaramayınca tüp mide ameliyatı oldum.
Vücut kitle indeksiniz kaçtı ki? Tüp mide ameliyatı olacak kadar yüksekse zaten botoks fayda etmez diye biliyorum yanlış bilmiyorsam. Bu konuda baya baya bi araştırma yaptım çünkü ben de botoks yaptırmayı düşünmüştüm bi ara ama sonra vazgeçtim. Tüp mide ise çok büyük bi karar bence, geri dönüşü yok, tekrar kilo alırsanız tekrar ameliyattan başka çareniz yok, ömür boyu vitamin takviyesi kullan filan... Botoks ile verilebilecek boyutta kilonuz varsa pek düşünülecek bi alternatif değil sanki.

Merhaba; bende yaklaşık 2 ay önce oldum,163 cm boyum 75 kg idim; şimdi 66 kg oldum; tatlı,hamur işi yok protein ağırlıklı besleniyorum; 10 bin adım mutlaka atıyorum. zaten diyet ve spor mutlaka yapılması gerekiyor; mide botoksu sadece bu diyetin yapılmasını bir tık kolaylaştırıyor, doktor bana eğer diyet ve spor yapmayacaksan boşuna olma demişti

Merhaba Arkadaşlar benimde bugün 3.günüm cumartesi günü mide botoksu yaptırdım geceleri gaz sancısı gibi bi sancım oluyor fakat çok beni rahatsız etmiyor benim doktorum botoks etkisini 2.haftada tam gösterir dedi cünkü sinirler o zaman ölüyormuş botoksa uygun bi liste verdi 79 la başlamıştım sabah 77.4 geldim 1.600 kg vermişim şimdilik iyi gidiyor o açlık krizlerim yok ekmeksiz çorba salata ve bi parça etle doyabiliyorum normalde asla doymaz diyet yaparken öglen yada akşam yemeğimi yesem bile peşine hemen canım tatlı yada başka biseyler çekerdi şuan bu hissayatlarım kayboldu hedefim 63 kilo olmak bakalım başarabilecekmiyim
Meraba, son durumunuz nedir acaba ?

Ben botoksu da araştırdım ama soğuk lipolizle 18 kilo verdim 3 ayda.Arkadaşım yaptırmıştı evet zayıfladı sonra kilo aldı ve sonra oda soğuk lipolize girdi şimdi kilo verdi almadı daha aynı kilosunu koruyor.

arkadaşlar 11 aralık ta antalya da mide botoksu yaptırdım. elime bir liste verip gönderdiler. internette daha detaylı listeler bulabilirsiniz emin olun. yediklerinizin fotoğrafını atın dediler. 1 haftaya kadar etki gösterir tokluk hissi olur bunu bile zor yersin dediler. 4 gün sıvı diyetine uydum ama açlık krampları içinde. sonrasında ise en ufak fark yok açlıktan uyuyamıyorum. söylediğimde hala yediğinizin resmini atın diyor. ben bi listeye uyup zayıflayabilecek olsam neden bu işlemi yaptırayım. 74 kiloyum bu arada ama bende küçücük bile fark olmadı. açlık hissimde azalma ya da az yiyip doyma falan yok. diyetisyen desteği dediğ bi whatsap hesabına yediğinizi atıyorsunuz aferin bravo diye cevap geliyor. ben doymuyorum yemeye devam ediyorum dediğinde beni suçluyorlar. boşuna para zaman harcamayın. diyetisyene gidin spor yapın bu işin hiç etkisi olmadı bende. belki işe yarayanlar vardır ama benimki hayal kırıklığı...

arkadaşlar 11 aralık ta antalya da mide botoksu yaptırdım. elime bir liste verip gönderdiler. internette daha detaylı listeler bulabilirsiniz emin olun. yediklerinizin fotoğrafını atın dediler. 1 haftaya kadar etki gösterir tokluk hissi olur bunu bile zor yersin dediler. 4 gün sıvı diyetine uydum ama açlık krampları içinde. sonrasında ise en ufak fark yok açlıktan uyuyamıyorum. söylediğimde hala yediğinizin resmini atın diyor. ben bi listeye uyup zayıflayabilecek olsam neden bu işlemi yaptırayım. 74 kiloyum bu arada ama bende küçücük bile fark olmadı. açlık hissimde azalma ya da az yiyip doyma falan yok. diyetisyen desteği dediğ bi whatsap hesabına yediğinizi atıyorsunuz aferin bravo diye cevap geliyor. ben doymuyorum yemeye devam ediyorum dediğinde beni suçluyorlar. boşuna para zaman harcamayın. diyetisyene gidin spor yapın bu işin hiç etkisi olmadı bende. belki işe yarayanlar vardır ama benimki hayal kırıklığı...
Mide botoksu bence tamamen doktorun becerisine bağlı bişey, enjeksiyon yapıyorlar doğru yere yapılırsa işe yarıyor sonuçta. Mide balonu daha işe yarar geliyor bana botoksa göre, mideyi dolu tutuyor sonuçta açlık çekilmez diye düşünüyorum. Emzirmeyi bitirip, cesaretimi de toplayabilirsem bakalım göreceğiz doğru mu :KK16:

mide botoksunu google da bir cok guzel yorum almis bir doktor olan ahmet Bekin’e yaptirdim. Sonuclari paylasiyorum siki tutunun

- en kolay harcadigim 5000tl oldu -miss
- en az 3 hafta acliktan bayikacak sekilde yasadim
- ac kalmaktan verdigim 3 kiloyu, ac kalmayi biraktigim gibi geri adim
- aclik haftalarinda saclarim dokuldu
- doktor bey sadece kendi soyleyeceklerine hedeflenerek beni dinlemeden belirttigibden daha fazla yemekle beni itham etti ( savunma moduna o kadar hazirlikli ki bu sahneyi ilk defa yasamadigi besbelliydi )

doktorluk mesleginde tuccarlik meslegine gecisini tamamlamis bu insanda sifa aramayiniz.

Sanki sizin doktorunuzla benimki ayni gibi. Berbat bir tecrube idi bastan sona. Bosuna emeklerimI,Parami ve sinirlerimi harcadim. zoyan olmus 4 ay . acibadem akasyada bir doktora mu gittiniz?

Ne durumdasiniz acaba?

X