mide balonu hakkinda yardim

Buarada insallah bende balonsuz devam verecegim. Mide kücülmüsken büyütmeyi düsünmüyorum. Doyar doymaz birakiyorum. Dün elmadan iki isirdim dahada yiyemedim 😂

Balonla ben su bile icemez olmustum. Evet cok iyi. Ben yemeye yüklenirim sanmistim. Cok sükür tam tersi oldu. Ben birak porsyonda 250 gr gecmemeyi, 100 gr zor yiyordum. Ama titreme basladi bende. Yeme icme, kötü olmustum.

Balonla ben su bile icemez olmustum. Evet cok iyi. Ben yemeye yüklenirim sanmistim. Cok sükür tam tersi oldu. Ben birak porsyonda 250 gr gecmemeyi, 100 gr zor yiyordum. Ama titreme basladi bende. Yeme icme, kötü olmustum.
balonun nadir görülen etkilerinden %10 da böyle bir sıkıntı yapıyormuş diye okumuştum (oranı atıyor olabilirim.)sansiniza size denk geldi. insallah sağlıkla kilo verme devam eder.

Insallah hep beraber verecegiz. Ben toplamda suana kadar bugün 640 kalori yedim. Max 1200 günde yiyecegim ve protein agirlikli. Allahtan balon sayesinde abur cuburu biraktim. Cips cikolata hic yiyesim yok özlemiyorumda. Simdi böyle devam etmeliyim. Evet ya ben yine 9 hafta iyi dayandim cikartmadan

Kizlar toplam 1180 kalori yedim. 120 gr karbonhidrat. Ekmegi sadece sabah yedim. Hala cabuk doyuyorum. Sizinle beraber devam edecegiz bende balon varmis gibi 😂

Kizlar günaydin, bugün bir dilim siyah ekmek 55 gr biraz light fransiz peynir 30 gr bir yumurta biraz domates yemeye calistim. Toplamda 286 kalori. Ama yarisini yedim doydum. Yarisini sonra yiyecegim. Balon bu konuda fena halde bende ise yaradi, cikmasina ragmen

Kizlar günaydin, bugün bir dilim siyah ekmek 55 gr biraz light fransiz peynir 30 gr bir yumurta biraz domates yemeye calistim. Toplamda 286 kalori. Ama yarisini yedim doydum. Yarisini sonra yiyecegim. Balon bu konuda fena halde bende ise yaradi, cikmasina ragmen
ben balonla bile daha çok yiyorum 😅masallah iyice az yiyorsunuz. bende simdi termal takımımla 30 dk koşu bandında yürüyüş yaptım. zaten oldukça sıcak termal takimla da insan inanılmaz terliyor.🥲yansın yaglar gitsin popolar, bacaklar....

Ama kacamak yaptim ve kumpir yedim. Böylede yatarim. Ama kumpire sosis falan koydurmadim. Mantar,kisir ve piyaz. Yogurtlu sos. Yani mayonez kecap koymadim. Okadar doydumki böyle yatarim. Yarin yine devam diete. Diyetisyen listeyi yolladi. Ama onun yazdiklarini hepsini yiyemem. Cok gelir.buarada kizlar bugün ilk kez 6000 bin adim atmisim.

Ama kacamak yaptim ve kumpir yedim. Böylede yatarim. Ama kumpire sosis falan koydurmadim. Mantar,kisir ve piyaz. Yogurtlu sos. Yani mayonez kecap koymadim. Okadar doydumki böyle yatarim. Yarin yine devam diete. Diyetisyen listeyi yolladi. Ama onun yazdiklarini hepsini yiyemem. Cok gelir.buarada kizlar bugün ilk kez 6000 bin adim atmisim.
yani kaçamak olacak mecbur napalim keşke yapmasak tabi de... ben de bugün özel bir gündü öğlen yarın gül böreği 3 4 tane sarma ve yarım kurabiye yedim daha da bisey yemedim tolere ettim güya kendimce. yediğimi kafaya taksam uzulcem en iyisi durmadan yola devam.

Evet haklisin. Okadarda cok yememisin. Ama canlandim gercekten. 50 metre yürüyemiyordum. Sürekli oturuyordum basim dönüyordu. Bugün baya yürüdüm

Saziye hakkinda hayirlisi canim cikmasa iyiydi ama saglikta otesi yok ama balon bize normalde ne kadar cok yedigimizi ogretti sanki ...bence bu iradeyle gidersen bol eksiler görürsün 🥰🥰

Evet canim. Ama pskolojikmi midemmi kücüldü, porsiyonlarim cok kücük hala. Hemen doyuyorum. Evet saglik önemli. Iki günde ayaga kalktim. Yoksa birsey yapamaz haldeydim. Suan balon var gibiyim. Sadece suyu fazla iciyorum, yemekde azicik biraz daha fazla yiyorum.

gunaydin ben hala dun öğlen yedigim işte yarım kurabiye yarim börek vs ile duruyorum. sabahtan beri iki küçük çay bi şekersiz kahve ve 1 lt su içtim. öğlene haşlanmış yumurta birkaç zeytin biraz peynir salatalık ve domates var. elimden geldiğince çok dikkat etmeye devam

benim 12.30 da fiks kahvaltım ekmeksiz haşlanmış yumurta biraz peynir 7 zeytin domates ve salatalık, ikindide bir şeftali akşam da 2 kaşık tze fasulye yemeği 2 kaşık pilav biraz da cacik

X