Göz Makyajı Microblading yaptıranlar,yaptırmayı düşünenler....

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
3 gün önce , şimdi soyulmaya başladı, 1 ay uzun bi süre kendi kaşımın çıkmasını bekliyorum zaten o zaman belki biraz daha doğal bi görünüm olucak
Merak etmeyiniz göz açıp kapayana kadar geçiyor bir ay :KK66:
Emin olun çok daha doğal görünecek kaşlarınız
1 ay sonra tamamen oturacak kendi kaşlarınız da çıkacak Emin'im çok güzel olacaktır
Olmasa bile lütfen 1 ay sabredin şu an yaptıracağınız bir işlem çok daha fazla pişman olmanıza sebep olur

Kızlar bende microbiliding yaptırdım fakat benim şöyle bir sorunum var en geç 3 ayda bir rengi soluyor ve grileşiyor..bu sene içinde şu ana kadar 3 kere yaptırdım zaten..ben nereden bulayım üç ayda bir 600 tl:KK43:(millet 1-2 sene kalıyor diyor benim ki 2 ay, valla kafayı yicem yok mu bir çaresi??daha kalıcı olanı?en son ekim başı yaptırmıştım,şimdi boyuyorum işte siz düşünün??:KK43:(

kizlar selam.bende dun microblading yaptirdim.nezaman yikayabiliyoruz??bakim kremi surun dediler de.kapkara cirkin bisey simdilik.duzelrmi acaba

Kaşlarımı yaptırdığıma bin pişman oldum.
Çok kızıyorum kendime.
Normalde 1 ay sonra rutüş olucak, tekrar üstünden geçecek.
Ama benim daha şurada yaptıralı ne kadar oldu ki 7 gün oldu sadece.
Her sabah kalktığımda bi yer kalkmış ve boşluk oluşmuş oluyor. Kaş farı ile kapatıyorum boşlukları, yoksa bariz göze çarpıyor. Özellikle yakından...
Arkadaş demişti kabuklanıcak ve o kabuklar düştükten sonra doğal halini alacak demişti ama doğal halini aldığı falan yok. Mayıs'ın sonuna doğru rutüş olucak ve ozamana kadar bende yapılan o kaş kalmayacak gibi gözüküyor... Dün aradım arkadaşı, dedim sanırım boyayı tutmadı benim kaşım çünkü cok çabuk dökülüyor şekli hep bozuldu dedim. 2.rutüş da düzelticez onların hepsini dedi. Dedim tamam düzelticez ama 2.rutüştan sonrada aynı şey olabilme ihtimali var gibi gözüküyor ozaman ne yapacağım ben dedim. 3.rutüş yapıcaz dedi we ozaman cildin boyayı tamamen kabul etmiş olucak dedi. Ben kaç senedir bu işin içindeyim 2.rutüş dan sonra 3.ye ihtiyaç duyan kimse olmadı dedi. Eğer senin cildin 3.de bile kabul etmezse, ozaman dicez ki cildin buna musait değil, eski kaşına dönüceksin uzatacaksın kaşlarını dedi :KK43:

Evet yaptırdım..Renginin kısa süredee açılması dışında başka bir sorunum olmadı..
Siz neden mutsuzsunuz?Ne oldu ?
Ben 23 Nisan tarihinde yaptırdım, daha çok yeni ama ben de yapılan bi işlem kalmadı maalesef :KK43:
Hergün bi yer hep düştü boyası ile birlikte.
En son pazartesi akşamı duş aldım, okadar dikkat etmeme rağmen sol kaşımdaki işlemin yarısı gitti ve sağ kışımında orta kısımları düştü kabukla birlikte .. Böyle olunca bende hepsini tamamen çıkatttım o şekilde dolaşamazdım :KK43: ve çokta kolay çıktı. Şimdi bunu uygulayan yapan arkadaşım, yakın bir arkadaşım. Ücretini henüz vermemiştim, cuma günü ücretini götürüp vericem. Durumuda karşılıklı konuşup anlatıcam böyle böyle oldu diye. Telefonda bahsetmek istemedim.
Sağ kaşımın yarısı yok ayrıca, işlem yapılırken usturayla almış sanırım nasıl iş anlamadım. Sol kaşımda böyle bir sıkıntı yok ama.. Allah'tan kökü bende de oyuzden sorun etmiyorum, kaş farı ve kaş kalemiyle kendim uygulama yapacağım uzayana kadar... 2.rutuş - 3.rutuş vs asla gitmem kendi kaşlarımda yoluma devam edicem. Hiç bana göre bişi değilmiş onu anladım.
Benim kendi kaşlarımın uç kısımlarında seyreklik vardı. O boşlukları doldurması kafiydi aslında. Ama benim kaş yapımı ve şeklimi çok değiştirdi. Resimlerde ifadem de değişmişti. Ve mutsuzdum da bu yüzden... Neyseki eski halime döndüm, şu an sadece sağ kaşımın yarısının uzamasını beklicem..

Ben 23 Nisan tarihinde yaptırdım, daha çok yeni ama ben de yapılan bi işlem kalmadı maalesef :KK43:
Hergün bi yer hep düştü boyası ile birlikte.
En son pazartesi akşamı duş aldım, okadar dikkat etmeme rağmen sol kaşımdaki işlemin yarısı gitti ve sağ kışımında orta kısımları düştü kabukla birlikte .. Böyle olunca bende hepsini tamamen çıkatttım o şekilde dolaşamazdım :KK43: ve çokta kolay çıktı. Şimdi bunu uygulayan yapan arkadaşım, yakın bir arkadaşım. Ücretini henüz vermemiştim, cuma günü ücretini götürüp vericem. Durumuda karşılıklı konuşup anlatıcam böyle böyle oldu diye. Telefonda bahsetmek istemedim.
Sağ kaşımın yarısı yok ayrıca, işlem yapılırken usturayla almış sanırım nasıl iş anlamadım. Sol kaşımda böyle bir sıkıntı yok ama.. Allah'tan kökü bende de oyuzden sorun etmiyorum, kaş farı ve kaş kalemiyle kendim uygulama yapacağım uzayana kadar... 2.rutuş - 3.rutuş vs asla gitmem kendi kaşlarımda yoluma devam edicem. Hiç bana göre bişi değilmiş onu anladım.
Benim kendi kaşlarımın uç kısımlarında seyreklik vardı. O boşlukları doldurması kafiydi aslında. Ama benim kaş yapımı ve şeklimi çok değiştirdi. Resimlerde ifadem de değişmişti. Ve mutsuzdum da bu yüzden... Neyseki eski halime döndüm, şu an sadece sağ kaşımın yarısının uzamasını beklicem..

İyi de zaten düşmesi gerekiyor..Şimdi kalıcı makyajda işlem yapıldıktan sonra o bölge kabuk bağlıyor.Vaselin tarzı bir kremi kurudukça sürmeniz gerekiyor.Daha doğrusu kurutmamak nemli tutmak gerekiyor.Yaklaşık 1 hafta gibi bir süre sonunda kabuklar dökülmeye başlıyor.Israrla kendiniz koparmayın kendi kendine düşmesini bekleyin derler.Ayrıca o ilk hafta yani bütün kabuk dökülene kadarda ne renk ne şekil konusunda bir şey demek yanlış olur.Çünkü oldukça koyu renk ve kalın bir şekil olacağından o yanıltıcı olmasın.1 hafta sonra bütün kabuklar kendiliğinden döküldükten sonra altta kalan renk daha açık bir renk ve şekil ise daha ince bir şekil olacaktır.İşte o noktada ancak değerlendirip olmuş yada olmamış diyebiliriz...

Bendeki sıkıntı normalde 2 yıl kadar kullanabileceğimi düşünürken 1 yıl gibi bir sürede rengi oldukça açıldı.Ve yeniden yaptırmak gerekiyor.Ben daha uzun kullanırım diye düşünmüştüm...

İyi de zaten düşmesi gerekiyor..Şimdi kalıcı makyajda işlem yapıldıktan sonra o bölge kabuk bağlıyor.Vaselin tarzı bir kremi kurudukça sürmeniz gerekiyor.Daha doğrusu kurutmamak nemli tutmak gerekiyor.Yaklaşık 1 hafta gibi bir süre sonunda kabuklar dökülmeye başlıyor.Israrla kendiniz koparmayın kendi kendine düşmesini bekleyin derler.Ayrıca o ilk hafta yani bütün kabuk dökülene kadarda ne renk ne şekil konusunda bir şey demek yanlış olur.Çünkü oldukça koyu renk ve kalın bir şekil olacağından o yanıltıcı olmasın.1 hafta sonra bütün kabuklar kendiliğinden döküldükten sonra altta kalan renk daha açık bir renk ve şekil ise daha ince bir şekil olacaktır.İşte o noktada ancak değerlendirip olmuş yada olmamış diyebiliriz...

Bendeki sıkıntı normalde 2 yıl kadar kullanabileceğimi düşünürken 1 yıl gibi bir sürede rengi oldukça açıldı.Ve yeniden yaptırmak gerekiyor.Ben daha uzun kullanırım diye düşünmüştüm...
Bende şöyle bir durum oldu, bana subazlı nemlendirici krem sür dedi sabah akşam ve bende onu uyguladım.
Ben krem sürdükçe ewet kabuklar daha çabuk ve hızlı şekilde düşmeye başladı. Aynı sizin dediğiniz gibi çıkan bir kabuğu görseniz bile ellemeyin kendi düşsün dedi. Çok titiz davrandım. Ama gerçekten 1 ay sonra rutuşa hiç bişi kalmayacaktı.
Sonra tekrar aynı işlem uygulanacak ve yine onun iyileşme süreci kabuklar düşecek boya oturacak bilmem derken, yoook bana göre değilmiş bu iş... Kii gerçekten tutmadı, aynı gün içinde başka arkadaşım yaptırdı onun ki gayet iyiymiş resim attı bana şaşırdım...
Ya birde dikkatimi çeken şey şu oldu, benim kaş yapımı çok değiştirdi oynadı şekliyle. Yukarıya kalkık ve kavisli oldu.
Botoks yaptırmışım gibi :KK43: Şeklini de beğenmemiştim ben. Şimdi diyorum ki kendi kendime, sadece boşlıkları doldursaydı şekliyle oynamasaydı. Sanki yeni bir kaş şekli yaratmış gibi oldu. Diğer arkadaşımın öyle olmadı. Herkesin kaş yapısı farklıdır ama yine de doğal görüntümün dışına çıkmam da beni çok rahatsız etti.
Cildim yağlı bir cilt olduğu için en fazla 1 sene kalır demişti bana da arkadaşım.
Demek ki sizin de cildiniz yağlı bir cilt.

Yaptırdım ve temmuzda 2 yıl olacak .Ne renk değişti ne de silindi.Doğal da ...Zor anlıyorlar
Nerede yaptırdınız öğrenebilir miyim?
Bu forumdaki paylaşımları görünce şok oldum. Ne kadar çok mağdur olan, mutsuz olan, pişman olan, sildirmek isteyen varmış. İnstagramda en az 30 sayfayı takip ediyorumdur , paylaşımları mükemmel görünüyor, işlem sonrası paylaşımları kusursuz ... ama buraya girip okuyunca yatırmasam mı dedim.

İstanbul’da pınkartbeautycentera yaptırdım.Gülay Hanım merkezin sahibi.kendisi yapıyor.Ünlü müşterileri de var.Bilmiyorum ben çok memnunun .yanlış yapılan örnekleri gördüğümde doğru tercih yaptıgımı anlıyorum

İnşallah istediğiniz gibi olur. Benimde cumartesi randevum var. İstanbuldamisiniz. Nereye kaç liraya yatıracaksınız öğrenebilir miyim sakıncası yoksa

Yaptırmayı düşünen araştıran arkadaşlar için yazayım dedim. Ben 2 yıldır cesaret edip yatıramamıştım. Boşuna kaşsız gezmişim. Usta ellerde süper bişey. Daha bugün yaptırdım sonraki günler nasıl olur bilemiyorum ama şu an süper.. yaptırdıktan sonra evden çıkmak istemeyenler oluyor okuyorum. Hiç öyle bir durum yok, gayet doğal duruyor. Keşke hep böyle kalsa hiç çıkmasa.

Yaptırmayı düşünen araştıran arkadaşlar için yazayım dedim. Ben 2 yıldır cesaret edip yatıramamıştım. Boşuna kaşsız gezmişim. Usta ellerde süper bişey. Daha bugün yaptırdım sonraki günler nasıl olur bilemiyorum ama şu an süper.. yaptırdıktan sonra evden çıkmak istemeyenler oluyor okuyorum. Hiç öyle bir durum yok, gayet doğal duruyor. Keşke hep böyle kalsa hiç çıkmasa.
Kime yaptırdınız bende düşünüyorum bayadır be sonu hüsran olsun istemiyorum..

X