Mezuniyet elbisesi seçememek

Imkanin varsa diktirmelisin, gorselini ekledigin elbise basit duruyor. Kizilay dagitmis gibi herkeste var, kumasi da polyester karisimi direkt ele derim. Kilo engeli oldugu icin cut out ya da derin V olmaz. Straplez de siritir, sirti fiskirtabilir. Deneyip, karar vermen daha uygun olur

Allah affetsin ama ben bunları hiç beğenmedim teyze ellbisesi gibi geldi bana :KK51: Hem renkleri çok koyu, hem boyları tam ortada, yani ortayaşlı insan elbisesi bunlar 18lik bir kıza uygun değil bence hele ki özel bir günde. 2 numaralı renk de zaten kakanın haki tonu:KK51:
Koyde yasadigini yazmis, nasil bir ortami var bilemiyoruz. Benim mezuniyet Sortie'de olmustu, cevremde ona goreydi :) her okulun mezuniyeti woow bir mekanda olmuyor. Kilo engeli de varmis, dekolteli lolita modeller zaten siritir. Rahat edemez diye dusunuyorum

Koyde yasadigini yazmis, nasil bir ortami var bilemiyoruz. Benim mezuniyet Sortie'de olmustu, cevremde ona goreydi :) her okulun mezuniyeti woow bir mekanda olmuyor. Kilo engeli de varmis, dekolteli lolita modeller zaten siritir. Rahat edemez diye dusunuyorum

Yok yani ille de dekolte olacak diye bir şey yok tabi, dekoltesiz de şık olan tonla model var ama Hamiyyet teyze elbisesi de olmasın derim :halay:

Merhaba . 165 boyunda 80 civarı kilodayım . Göğüslerim çok büyük 100 beden takıyorum ve basenlerim de geniş. Kendime uygun elbise bulamıyorum sizce ne tür bir elbise gitmeliyim? Aşağıdaki elbise gibi bir elbise giymek istiyorum ama göğüslerim kötü durur diye korkuyorum . Ne önerirsiniz?

Eklentiler​

• Screenshot_20230529_171906_Trendyol.jpg
    Screenshot_20230529_171906_Trendyol.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 6
kilolusunuz. göbeği belli eden bir model seçmenizi tavsiye etmem. göğüsten sonra göbek kısmı bol dökümlü bir elbise daha iyi olabilir gibi. vücut tipinizi bilmiyorum. ama boy kilo oranında kilo fazla. dar kesimler kötü durabilir

Allah affetsin ama ben bunları hiç beğenmedim teyze ellbisesi gibi geldi bana :KK51: Hem renkleri çok koyu, hem boyları tam ortada, yani ortayaşlı insan elbisesi bunlar 18lik bir kıza uygun değil bence hele ki özel bir günde. 2 numaralı renk de zaten kakanın haki tonu:KK51:
18 im demedi ki hemşire 😂😂

Kiz o mankenler baya buyuk beden, bir de kadin yani. Bence genc kizda da gayet guzel durur, havasi farkli olur.

Boylari konusunda hemfikirim.

Bu elbise mezuniyete giyilmez, giyilse bile senin beden ölçülerine de hiç olmaz kusura bakma. :/

X