Metabolic Balance

Merhaba esmercim, ben bu sistemi denemeyi o kadar çok istiyorum ki. Ama türkiyedeki doktorlardan duyduğum fiyat 1500 lira ve bu beni çok zorlayan bir rakam. Ne kadar şanslısın bu sistemi uyguladığın için. Ancak direk Almanyadaki doktorlara ulaşarak daha uyguna geldiğini belirtmiştin. Senden rica etsem bu konuda bana da yol gösterir misin? Cevabını bekliyorum yine merakla.

shelly almanyadaki doktora mail attım, olumlu dönerse muhakkak ileticem sana.

ayrıca bugün itibariyle 29 günüm bitti, bana gelen listede istediğim kiloya ulaşana kadar sıkı dönemde devam edebileceğim yazıyor. ben de aynen öyle yapıyorum ve toplamda bu dönemde 8,5 kilo verdim. tabi artık yağlı yiyorum.

yazmayalı çok olmuş, bugün metabolic balance da 70. günüm ve 82 kilo ile başladığım diyetimde bugün 70 kiloyum.

shelly almanyadaki doktora mail attım, olumlu dönerse muhakkak ileticem sana.

ayrıca bugün itibariyle 29 günüm bitti, bana gelen listede istediğim kiloya ulaşana kadar sıkı dönemde devam edebileceğim yazıyor. ben de aynen öyle yapıyorum ve toplamda bu dönemde 8,5 kilo verdim. tabi artık yağlı yiyorum.

arkadaşlar bende arkadaşımdan duydum bu yöntemi. yanlız 1.800 tl diyorlar çok yüksek geldi bana...başka bir alternatifimiz yok mu... benimde 15 kilo fazlam var, birde şunu merak ettim bölgesel kilolar için ne yapılıyor acaba??

arkadaşlar bende arkadaşımdan duydum bu yöntemi. yanlız 1.800 tl diyorlar çok yüksek geldi bana...başka bir alternatifimiz yok mu... benimde 15 kilo fazlam var, birde şunu merak ettim bölgesel kilolar için ne yapılıyor acaba??

arkadaşlar, biri deniş 400 euro, biri demiş 1800 tl. bu kilonuza göre değişiyor. yani 10 kilo fazlası olan biriyle 25 kilo fazlası olan birinin ücreti elbetteki aynı değil, çünkü doktorunuz sizi takip edip, mesai harcıyor o nedenle yaaani

yazmayalı çok olmuş, bugün metabolic balance da 70. günüm ve 82 kilo ile başladığım diyetimde bugün 70 kiloyum.

3,5 ayda 12 kilo...

benim halam 2,5 ayda 17 kilo vermişti..

tabi herkesin vücudundaki yağ oranı ve metabolizma hızı farklıdır!

lütfen yanlış anlamayın :KK66:

bölgesel kilolar için ne yapılıyor, zaten bu programda yağdan gittiği için sizin o bölgesel yerlerinizdeki kilolarınız direkman gidiyor!
ha nerden anlıyoruz yağdan gittiğini; bir tartımız var ; yağını, kasını , suyunu, kemiğini ayrı ayrı tartıyor ; yani kastan, sudan falan gitmediğini görüyorsunuz..... :KK55:

bölgesel kilolar için ne yapılıyor, zaten bu programda yağdan gittiği için sizin o bölgesel yerlerinizdeki kilolarınız direkman gidiyor!
ha nerden anlıyoruz yağdan gittiğini; bir tartımız var ; yağını, kasını , suyunu, kemiğini ayrı ayrı tartıyor ; yani kastan, sudan falan gitmediğini görüyorsunuz..... :KK55:

COLOR="#006400"]bölgesel kilolar için ne yapılıyor, zaten bu programda yağdan gittiği için sizin o bölgesel yerlerinizdeki kilolarınız direkman gidiyor!
[/COLOR]

Öğünler arası 5 saatlik yemek yememe molası neden bu kadar önemli?
Vücudunuzun besinleri rahatlıkla sindirebilmesi için makul bir dinlenme zamanına ihtiyacı vardır. Her ara öğün metabolizmanın dengesini bozarak size yabancı olmayan acıkma ataklarını tetikler. Bu nedenle 5 saatlik mola süresine sadık kalmanız çok önemlidir.

ben bu kısmına takıldım . yiyecekleri 5 saatlik ara ilemi yiyorsunuz.
eğer öğleyse az az ve sık sık beslenmek doğruydu hani...-tatlicadiarzu-

o tez ciddi bir kurum tarafından çürütülmüş bile... 5 saatte bir yiyince bir önceki öğünde yediklerinizi metabolizma anca eritiyor, siz araya bi şey soktuğunuzda bu sefer onu eritmeye çalışıyor .. böyle bir şey işte! ha, acıkmazmıyım demeyin çünkü proteinle başlamanın nedeni bu. çünkü kandaki şeker oranını dengelemek için! proteinle başlayınca hemen acıkmıyorsunuz, ve yedikleriniz hep kan şekerinizi dengeleyici şeyler! zaaten bu programda o kadar o kadar çok şey var ki yiyecek, yiyemiyorsunuz bile hepsini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :KK56::KK56:

Merhaba esmercim, ben bu sistemi denemeyi o kadar çok istiyorum ki. Ama türkiyedeki doktorlardan duyduğum fiyat 1500 lira ve bu beni çok zorlayan bir rakam. Ne kadar şanslısın bu sistemi uyguladığın için. Ancak direk Almanyadaki doktorlara ulaşarak daha uyguna geldiğini belirtmiştin. Senden rica etsem bu konuda bana da yol gösterir misin? Cevabını bekliyorum yine merakla.

fiyatta kilo önemli oluyor programın uzunluğuna göre. sizin kaç kilo fazlanız var?

Yayla Adnan Kahveci Bulvarı Burger King karşısı "NaturaTerapia" da metabolik balans uygulaması yapılıyor. Tavsiye ederim.

Antalya da arapsuyunda bir temsilci var. Ben ona gitmiştim, cok tatlı bı doktor:) yardımcı olur size, telefon acın bilgi alın derim! Meftun hanim: 532 308 65 77. Şimdi her ilde temsilci olmadıgı için civar illere de yapılıyor diye biliyorum

iyi geceler arkadaşlar doktorsuz olmuyomu bu diyet acaba diyetin 5 saat arayla beslenmekten başka altın kuralı yokmu acele cevap bekliyorum

arkadaslar bende yarin baslayacagim bu sisteme yapan veya yapan taniyan arkadaslar daha cok bilgi verebilir mi? :26:

merhaba arkadaslar ben bugun basladım bu sisteme hayırlısı olsun bakalım,şimdiye kadar gördüğüm ve aldıgım izlenimler çok güzel,güzelde bir besin listesi geldi bana kavun karbuz bile var :KK1: Benım vermem gereken kılo 15 kılo falan ve sonuca goturen en hızlı,sağlıklı yöntemde bu.Şuan istanbul piyasada fiyatlar 2000 tl bir çok yerle konustum.Tez zamanda sonuc alayım para umurumda değil,bu arada ümraniyede dr gülseren hanıma gidiyorum,daha detaylı bilgi isterseniz bendende yardıma hazırım her konuda.:nazar:

mesela listeleriniz mi oluyor en azından bir günlük menünüzü yazarsanız daha aydınlatıcı olucaktır bence,teşekkürler:KK70:

bende bir türlü kilo veremiyorum.fiyatıda yüksekmiş.almanyada nasıl yaptırabiliriz.orda daha uygun deniliyor ya.urfa yakınlarında bir şehirde temsilcisi var mı?

X