Meme küçültme sonrası şişlik

Yozgatli6666

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2017
162
34
3 hafta oldu ameliyat olalı ama göğüslerim tam anlamıyla şişlik ne zaman iner ne zaman tam küçük şekli alıyor gözüme hâlâ büyük gözüküyor şişlik inince dahada küçülür mü göğüs yanlarım hâlâ şiş?

3 hafta oldu ameliyat olalı ama göğüslerim tam anlamıyla şişlik ne zaman iner ne zaman tam küçük şekli alıyor gözüme hâlâ büyük gözüküyor şişlik inince dahada küçülür mü göğüs yanlarım hâlâ şiş?
Ayyyy ay ı dırumdayım 4.haftam yarın doluyor hala ödemli ve füze gibiler ama uçları içe gömük inşAllah ödemler gider

Hangi şehirde oldunuz süreçten bahseder misnjz bende yakın zamanda olmayı düşünüyorum

Hangi şehirde oldunuz süreçten bahseder misnjz bende yakın zamanda olmayı düşünüyorum
Kayseride oldum 2 gün yattım hastanede iyi ki yattım çünkü 6 saate bi ağrı kesici verildi rahatlattı ameliyatım 4 saat sürdü direnlerim vardı 2. Gün çıkarıldı hastaneden çıkarken ilk gece uyuyamadım sadece

Meme küçültme olduktan sonra cinsellik ne zaman olabiliyor aceba 1 ay oldu doktora eşimde bende soramadık ?
Bana 1 aydan sonra uygun demişti, biz sorun yaşamadık fakat ameliyatlı bölgeye temastan kaçındık güvende hissetmedim. Operasyondan operasyona fark var mı bilmiyorum protez yoktu bende küçültme+dikleştirme

Bana 1 aydan sonra uygun demişti, biz sorun yaşamadık fakat ameliyatlı bölgeye temastan kaçındık güvende hissetmedim. Operasyondan operasyona fark var mı bilmiyorum protez yoktu bende küçültme+dikleştirme
Aynen benimki de küçültme+dikleştirme ama dikişim açıldığı için başka sebepler den zaten artık sadece iyileşmeyi istiyorum 😞

Kayseride oldum 2 gün yattım hastanede iyi ki yattım çünkü 6 saate bi ağrı kesici verildi rahatlattı ameliyatım 4 saat sürdü direnlerim vardı 2. Gün çıkarıldı hastaneden çıkarken ilk gece uyuyamadım sadece
Ben de Kayseri de oldum ameliyatımı
Karın germe ve protezsiz meme dikleştirme

Meme küçültme olduktan sonra cinsellik ne zaman olabiliyor aceba 1 ay oldu doktora eşimde bende soramadık ?
1 ayın sonunda hafif ve yumuşak hareketlerle size zarar vermeden denenebilir
Ama benim doktorum 2 ayı beklesen daha iyi olur demişti
Bekledim mi hayır 😁ama sorun olmadı şükür

41.gün memitolar çok az yumuşadı ama hala ödemli ve sertler meme ycum içe gömük
Çarşamba dr kontrolüm var inşAllah normal sütyene geçerim

Merhaba Nasıl oldunuz? Kontrol nasıl geçti her şey yolunda mı ?
6.haftakontrolüme gittim bu gün
her şey yolunda
Gala ödemliyim memelerin ödemi için kendine 3 ay ver dedi daha 1,5 ay oldu meme uçlarım hala içe gömük onlar düzelicek dedi
Korse ve medikal sütyen takmak bitti
Ama ben bir anda bırakmim korseyi dedim geceleri takacağım bir müddet.
Artık normal hayatına dön dedi sadece ağır spor yok. Sonraki kontrol 3.ayda bayramdan önce gel dedi
Ah çok rahatladım ama ödemlerin geçmemesi biraz sinir bozucu oldu.

X