Onkoloji - Kanser ve Türevleri Meme Kanseriyim

Benim teyzem bu hastalığı geçirdi ama yaşama sevinciyle hayata tutundu moralinizi yüksek tutun.Çok geçmiş olsun.Erken tanı konulduysa ne güzel hiç üzülmeye gerek yok erken tanı her zaman daha iyidir.

Çok geçmiş olsun. Atlatacaksınız inşallah. Size tecrübelerime dayanarak önerebileceğim tek şey, lütfen ama lütfen tek doktorla sınırlı kalmayın. Gerekirse tüm paranızı harcayın ve birkaç doktora sonuçlarınızı gösterin. Aldığınız bilgiler doğrultusunda ne yapacağınıza karar verin.
Ben bir doktora gittim sadece , ultrasona yönlendirdi ultrason doktorunu seçmek çok önemli çünkü o kitleyi tespit ediyor.. ya bi prof’a gidicem ama muayene ücreti 680 , ultrason doktoru 1085 tl😟

Ben bir doktora gittim sadece , ultrasona yönlendirdi ultrason doktorunu seçmek çok önemli çünkü o kitleyi tespit ediyor.. ya bi prof’a gidicem ama muayene ücreti 680 , ultrason doktoru 1085 tl😟

çok pahalı. ben devlet hastanesine gidiyorum hep :/ en fazla üniversite hastanesinde prof a giderim diye düşünüyordum.

Ağrı var mıydı, ben de kitle var ama ne olduğunu bilmiyorum takipte kal büyümüş dedi.
çok pahalı. ben devlet hastanesine gidiyorum hep :/ en fazla üniversite hastanesinde prof a giderim diye düşünüyordum.
sanırım ben de öyle yapıcam bugün randevu aldım fiyatı duyunca iptal ettim toplam 1700 ne demek.
Ama devlet ilgileniyor mu acaba cihazları nasıl

Ağrı var mıydı, ben de kitle var ama ne olduğunu bilmiyorum takipte kal büyümüş dedi.

sanırım ben de öyle yapıcam bugün randevu aldım fiyatı duyunca iptal ettim toplam 1700 ne demek.
Ama devlet ilgileniyor mu acaba cihazları nasıl

sağlık sektöründe olanlar özel hastaneyi pek tavsiye etmiyorlar ama gittiğiniz yer belki çok bilindik bir dr dur bilemiyorum.
siz önce bi devlete gidin derim. 1700 çok aşırı fazla.

Erken teşhis hayat kurtarır. Çok çok geçmiş olsun. İleride torunlarınıza kanser savaşçısıydım diye gülümseyerek anlatırsınız inşallah :)

Merhaba kızlar bu hafta meme kanseri oldugumu öğrendim.Göğsümdeki kitle alındı doktor bişey cıkmıcagını söyledi ama invizav lobüler karsinm cıktı.Hiç bir bilgim yok .Yarın koltuk altım için ameliyat olcam sıcrama varsa orayı temizlicekler.Bir bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.Yasım 32 bu arada.
Bi kaç doktordan fikir aldın mı, direkt gidip yaptırma derim ben.

Konu sahibi arkadaşıma çok geçmiş olsun.Rabbim tez zamanda sağlığına kavuşmayı nasip etsin inşallah.
Benimde başıma evvelsi gün şöyle bir şey geldi.misafirlerim vardı onlarla otururken daha önce yaşamadığım bir ağrı oldu sol göğsümde.misafirlerle ilgilenir ağrı acıyı unuttum.neyse efendim gece lavaboya kalktım birden gene aynı acı ağrı.muayene ederken göğüs ucuna yakın göğüs altında bi kan çibanı.onu incelerkende elime kitle gibi bişey geldi.hemen sabahına soluğu hastanede aldım.ultrason çekildi ağrıyan göğüsteki bişey çıkmadı sağ göğüsteki zararsız bi kitke görüldü.ve iki yıl sonra tekrar muayene olmam önerildi.ama içim hala çoktan rahatlamış sayılmaz.bende bu şekilde başımdan geçeni anlatmak istedim.Allah herkese şifa versin.hep annelerimizin evlatlarına bağışlasın

Konu sahibi arkadaşıma çok geçmiş olsun.Rabbim tez zamanda sağlığına kavuşmayı nasip etsin inşallah.
Benimde başıma evvelsi gün şöyle bir şey geldi.misafirlerim vardı onlarla otururken daha önce yaşamadığım bir ağrı oldu sol göğsümde.misafirlerle ilgilenir ağrı acıyı unuttum.neyse efendim gece lavaboya kalktım birden gene aynı acı ağrı.muayene ederken göğüs ucuna yakın göğüs altında bi kan çibanı.onu incelerkende elime kitle gibi bişey geldi.hemen sabahına soluğu hastanede aldım.ultrason çekildi ağrıyan göğüsteki bişey çıkmadı sağ göğüsteki zararsız bi kitke görüldü.ve iki yıl sonra tekrar muayene olmam önerildi.ama içim hala çoktan rahatlamış sayılmaz.bende bu şekilde başımdan geçeni anlatmak istedim.Allah herkese şifa versin.hep annelerimizin evlatlarına bağışlasın
Sizede geçmiş olsun.Kitlenizin zararsız olmasına sevindim🙏

Çok geçmiş olsun Allah acil şifa versin, meme kanserini yenen çok fazla insan var etrafımda inanın, moralinizi yüksek tutun 🙏🏻

Geçmiş olsun acil sifalar diliyorum. Iyi olduğunuza sevindim, Allah daha iyi etsin inşallah. Benim de bir arkadasim ailesinde teyzelerinde, teyze kızlarında yaygın görülen bu hastalikla 2. Kez hamilelik düşündüğünde hormonlarına bakıldığında farkedilmişti. O da tedavi gördü ameliyat oldu. Sacları şimdi beline kadat. Yaşama sevincinden hiç bir şey kaybetmedi. Sağlığı gayet iyi.Onun icin siz de iyi düşünün, moral bozukluğuna asla fırsat vermeyin.

X