MEME DİKLEŞTİRME VE PROTEZ SONRASI UYKU

Merhaba modeli nasıl acaba görsel yükleyebilir misiniz 🙏
Koton uygulamasında senin için bir şey buldum!

Sporcu Sütyeni Dikişsiz U Yaka Ribanalı Slim Fit

Bunlar çok rahat oluyor

Koton uygulamasında senin için bir şey buldum!

Sporcu Sütyeni Dikişsiz U Yaka Ribanalı Slim Fit

Bunlar çok rahat oluyor
Çok teşekkür ederim ben de DeFacto dakine bakmıştım hazır inidirm varken alayım en iyisi çok sağolun 🫠🥰

Bencede ama ben kotondan aldığımla daha rahat ediyorum fiyatları da oldukça uygun denemeden almayın ama☺️
Ay aldim3valla DeFactodan muhtemelen iade de olmayacak ama bakalım inşallah memnun kalırım ben kotondakini deneyip alırım teşekkürler yardımcı olduğunuz için 🧡 ben de küçültme dikleştirme oldum ama birşey takılmadı istersen protezi sonra yine taktirabilirsin dedi doktor kendi dokumdan yaptı ama sanki şimdiden sarkmaya başladı gibi hissediyorum 🥲

Ay aldim3valla DeFactodan muhtemelen iade de olmayacak ama bakalım inşallah memnun kalırım ben kotondakini deneyip alırım teşekkürler yardımcı olduğunuz için 🧡 ben de küçültme dikleştirme oldum ama birşey takılmadı istersen protezi sonra yine taktirabilirsin dedi doktor kendi dokumdan yaptı ama sanki şimdiden sarkmaya başladı gibi hissediyorum 🥲
İnternetten aldıysanız sıkıntı olmaz iade edebilirsiniz bence. Memnun kalırsınız🌸 doktorunuz o şekilde uygun görmüş demek ki sizin bilinç altında sürekli sarkcak mı varsa size öyle geliyordur

İnternetten aldıysanız sıkıntı olmaz iade edebilirsiniz bence. Memnun kalırsınız🌸 doktorunuz o şekilde uygun görmüş demek ki sizin bilinç altında sürekli sarkcak mı varsa size öyle geliyordur
Taş gibi olmayacak dokun da az demişti şuan sertlik geçip yumuşayana başladı hatta sallanıyor bile yürürken o yüzden böyle bir hisse3kapildim sanırım. Ve eski halim o kadar kötüydü ki travmam diyebilirim o yüzden şuan mükemmel durumdayım sarksa da çok kötü olmayacaktır yani kilo alıp büyümesine izin vermedigim sürece:) sonuçtan memnunum sadece uç kısımları geç iyileşiyor o da geçerse sevinicem

Dikleştirme işleminde uç kısımlara müdahale ediliyor dmi yani sizin de yeri değişti mi tekrar dikildi.mi

Taş gibi olmayacak dokun da az demişti şuan sertlik geçip yumuşayana başladı hatta sallanıyor bile yürürken o yüzden böyle bir hisse3kapildim sanırım. Ve eski halim o kadar kötüydü ki travmam diyebilirim o yüzden şuan mükemmel durumdayım sarksa da çok kötü olmayacaktır yani kilo alıp büyümesine izin vermedigim sürece:) sonuçtan memnunum sadece uç kısımları geç iyileşiyor o da geçerse sevinicem
Hiç merak etmeyin zamanla çok daha iyi foruma kavuşacaktır. İlerde çok ihtiyaç duyarsanız protez taktırırsınız🌸

Ameliyat olalı tam 1 ay 22 gün oldu, protez ve meme dikleştirme ameliyatı olan arkadaşlar, ne zaman yan yatmaya başladınız zira çok fazla sırt üstü yatmaktan sırtım çok ağrıyor :/ bilgi verirseniz çok sevinirim
ben büyütme oldum. 3. haftamda yavaş yavaş yan yatmaya başlamıştım

Ben sadece meme büyütme ameliyatı oldum dikleştirme vs olmadım
Anladım ben meme ucu bölgesinde çok sıkıntı yaşadım siz de yaşadınız mı diyecektim ama mecbur kalmamissiniz iyi ki :) umarım çok memnun kalır musmutlu olursunuz surecinizle alakalı:) yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim tekrardan 🥰

Anladım ben meme ucu bölgesinde çok sıkıntı yaşadım siz de yaşadınız mı diyecektim ama mecbur kalmamissiniz iyi ki :) umarım çok memnun kalır musmutlu olursunuz surecinizle alakalı:) yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim tekrardan 🥰
güzel dilekleriniz için ben teşekkür ederim 🌸 siz de aynı şekilde hiç dert etmeyin biraz sabır sadece sonrası güzel olacaktır her şey gönlünüzce olsun 🙏🏻

X