Meme Büyütme Ameliyatı CC Sorunu

Hayır özel derslerimi ameliyattan 3 gun once zaten iptal etmistim. Suan evdeyim dinleniyorum ani hareketlerden kaçınmam gerek ah sormayın benimde 5.5 kg bi kopegim var anneme bıraktım üstelik saglık sorunları var ve benden ayrı da hic duramaz kafayı yemek uzereyım sizi cok iyi anlıyorum ama alırsam onu dısarı cıkarıp getirdigimde ayakları ı yıkamam eğey sorun olucak o yuzden bandajlarım cıkana kadar kollarımla işlem yapmamayı tercih edip gün sayıyorum size de tavsiye etmem bir süre eşiniz yada aileniz ilgilenebilir. Sonucta 3 hafta dıkıs ustu bandajlarım duracakmıs. Bana yataktan kalkarken bile diraeklerinden destek alma dedi cok dikkat ediyorum. Ameliyatımın ilk gecesi cok tuvalete kalktım esim refakatciydi uyumus uyandırmaya kıyamadım hep sırt destegı olmadan karın kaslarıma yuklenerek kalkmaya calıstım yatakta hamam bocegı gıbı donup durdum cok kotuydu
Yaa sizin minikte özlemiştir sizi 🥰mecbur dikkat edicez o vakit tekrar bi ameliyatla uğraşmaktansa 🙇🏽‍♀️ bende ilk gece çok tuvalete kalktım aynı şekilde bende de eşim refakatçiydi sırtımdan ittirip kaldırdı sabaha doğru uyudu bende karın kaslarımdan destek aldım, kollarımla ittirip çekmeyi bile yapmıyorum şimdilik ama çocuklar eve gelince neler olucak kestiremiyorum😌

merhaba sizin kaç cc idi
bana da lotus 75C var evde 5 renk
doktor kaçıncı ayda başlayın dedi?
şu an kaç cm oldu meme ölçünüz?
ben lotusu şu an denediğim zaman sütyen havada gibi duruyor anlatabildim mi?
Benim A cup bile doldurmuyordu ekstra push up kullaniyordum.
Kas altı ekstra 355cc politech takildi.
Lotusun içi dolgusuz olanlarini kullaniyorum ama sadece gündüz takiyorum. 3 hafta bittikten sonra korse cikti ve dikişlerimdeki bantlarda cikti.

Bir ay oldu mu sizin, benim tam 1 haftam doldu, bana da pentiyi öneren çok ama seçtiğiniz tarzdaki demirler sıkıntı oluşturmuyor değil mi?
Ben tamamen kumaş bir sütyen kullanabileceğimizi sanıyordum

Benim de bu şekilde ilerledi süreç, kas zarı altı motiva full yuvarlak yapıldı.
3 gün sonrası ağrı kesici bile almadım.
Hastaneden çıktığım cuma dahil her gün dışardaydım.
Sadece pazar günü çıkmadım.
Benim 3 hafta doldu. Bende demirsiz kumas sütyen kullanacağimi sanıyordum hatta oylede almistim bir kac tane. Ama Pentinin lotus sütyenini doktor tavsiye etti. Kenarlara dogru ayrik duruyor. Yandaki demirler ortada dekolte olusmasi icin ortada toplamasi icin uygunmus.
Gece yatarken demirsiz balensiz sporcu sütyeni gibi olan kumas sütyenle yatiyorum cok rahat oluyor.
Bende cok gezdim hatta ilk zamanlar yürümek çok iyi geliyordu.

Kızlar zamanla küçülüyor mu, ben 230 cc yaptırdım üst bedenim biraz küçük olduğu için gözüme kocaman geliyorlar bugün 6. Günüm üst kısımdaki bombeli görüntü zamanla geçiyor mu?
Merhaba zamanla kuculuyor ama birazda kaslari gevserip yer buldugu icin one firliyor diyebilirim. Ilk gunler kaslarin yaptigi baski ile daha D biciminde dururken sonralari daha one cikik duruyor bana 425 cc+plus takildi kutusunu bana verdiginde kutunun icindeki plastik bosluk makarna tabagi gibiydi dedim bu ne yaaa? Ama takilinca oyle buyuk durmamis ya lni biraz bu durum kisiden kisiyede degisiyor sanirsam. 300-350 gibi duruyor bende suan

Merhaba zamanla kuculuyor ama birazda kaslari gevserip yer buldugu icin one firliyor diyebilirim. Ilk gunler kaslarin yaptigi baski ile daha D biciminde dururken sonralari daha one cikik duruyor bana 425 cc+plus takildi kutusunu bana verdiginde kutunun icindeki plastik bosluk makarna tabagi gibiydi dedim bu ne yaaa? Ama takilinca oyle buyuk durmamis ya lni biraz bu durum kisiden kisiyede degisiyor sanirsam. 300-350 gibi duruyor bende suan
umarım kısa zamanda oturur şimdi 7. Günüm be hareket ederken sanki içinde su varmış gibi ses çıkıyor yerinden oynuyor gibi oluyor elimle çocuk azarlar gibi aşağı bastırıyorum onları😂 siz ne kadar zaman sonra rahatça hareket edebildiniz?

umarım kısa zamanda oturur şimdi 7. Günüm be hareket ederken sanki içinde su varmış gibi ses çıkıyor yerinden oynuyor gibi oluyor elimle çocuk azarlar gibi aşağı bastırıyorum onları😂 siz ne kadar zaman sonra rahatça hareket edebildiniz?
Benimde 7.gunummm :) ben ilk gunden beri rahat hareket ediyorum oynama olmuyor bende cindy bebek memesi gibi duruyorlar oyle :) bana bide yag enjeksiyonu yapildi cevresine dogal gorunum icin. Onun da etkisi olabilir. Suan sadece kollarimi havaya kaldirmiyorum dolaplara falan uzanmiyorum henuz bandajlarimin cikmasina 2 hafta var cikinca daha rahat oluruz bence.

Benim 3 hafta doldu. Bende demirsiz kumas sütyen kullanacağimi sanıyordum hatta oylede almistim bir kac tane. Ama Pentinin lotus sütyenini doktor tavsiye etti. Kenarlara dogru ayrik duruyor. Yandaki demirler ortada dekolte olusmasi icin ortada toplamasi icin uygunmus.
Gece yatarken demirsiz balensiz sporcu sütyeni gibi olan kumas sütyenle yatiyorum cok rahat oluyor.
Bende cok gezdim hatta ilk zamanlar yürümek çok iyi geliyordu.
Meehaba lotusu nekadar kullandiniz acaba? Yani biz bu ameliyati istedigimiz iccamasirini giyip ozgur olalim diye yaptiriyoruZ surekli bu camadir kisitlamasi cok sikici :KK43: lotusa baktim babane sudyeni gibi biz dantellilere ne zaman gecicez acaba :)

Meehaba lotusu nekadar kullandiniz acaba? Yani biz bu ameliyati istedigimiz iccamasirini giyip ozgur olalim diye yaptiriyoruZ surekli bu camadir kisitlamasi cok sikici :KK43: lotusa baktim babane sudyeni gibi biz dantellilere ne zaman gecicez acaba :)
Aynen ben de beğenmiyorum lotusları şekil olarak, saklamak değil öne çıkarmak için olduk mu ameliyatı😅

Evet lotus sütyen toparlayici sütyen gibi bişey. Ve alttan demirli olmasi yandan demirli olmasi nedeniylede rahat da degil. Ama 1 ay kadar kullanmam gerekiyormus. Bende 3 renginden aldim. Ortada dekolte olusmasini istiyorum gerci bu sutyenle bile pek ortaya gelmiyorlar ama bakalim insallah faydasi olur.

Aslında herkes sonradan küçüldü yazdığı için galiba bana da ödem gittikçe küçüldü gibi gelmişti ama bence ödemler gittikçe göğüs daha dolgun duruyor.
Üst ve göğüs altı boşaldıkça göğüs kendini gösteriyor.
Daha iri bir meme oluşuyor gibi geldi bana

Merhabalar 1 ay önce meme büyütme ameliyatı geçirdim. 1.57 boya 57 kiloyum biraz hatlı biriyim ama memelerim vücudumla orantılı değildi. Meme dokum da az bi miktar da olsa vardı. Fakat ben büyük bir meme istiyordum. Doktora büyüklüğü konusunda da çok ısrarcı oldum ama kendisi küçükten yanaydı sanırım genel olarak doktorlar küçük öneriyorlar. Ben yine de en son en az 350 istiyorum demiştim ve 400 cc koymuş. Mentor marka yüksek profil. Duyunca çok sevinmiştim fakat şu an açıkçası büyük gelmiyorlar. Aralarında da 1 parmak kadar boşluk var zamanla birleşir mi bilmiyorum. Yaptırmayı düşünenlere öncesi sonrası fotoğraf da atabilirim yardımcı olması açısından. Ben minyon biriyim buna rağmen memem yeterli gelmedi. Gerçekten büyük meme seven varsa 400den büyük düşünsün derim. Meme ölçüm de 93 cm geldi sayısal olarak büyük gibi fakat görselde öyle olmuyor. Şu an bilsem 500 cc isterdim. Silikon aşağıya kaydıkça büyüme gerçekleşir mi acaba? Bu tür cc ile ilgili sorun yaşayanlar var mı aranızda?
Bende düşünme ve doktor bulma asamalarindayim yazınızı okuduğum çok iyi oldu öncesi sonrası foto atabilirmisin

Tam şekil alması ne zaman oluyor, bana 113, 14 günde bile şeklini bulmuş gibi geliyor ama
Ben ameliyattan çıktım 90 cm ölçtüm 3 ay sonra yine ölçüm yaptım değişen birsey olmamisti ve suan da da ölçü aynı yani 3 aşağı 5 yukarı ölçü aynı olur fakat daha yumuşak ve tam meme görüntüsü 3 aydan sonra sizi tatmin ediyor

Ben ameliyattan çıktım 90 cm ölçtüm 3 ay sonra yine ölçüm yaptım değişen birsey olmamisti ve suan da da ölçü aynı yani 3 aşağı 5 yukarı ölçü aynı olur fakat daha yumuşak ve tam meme görüntüsü 3 aydan sonra sizi tatmin ediyor
Anladım, teşekkür ederim, şimdiden baya normalleşiyor gibi geliyor bana ama belki de bana küçük takıldığı içindir.
Sağ 295, sol 315 cc koyuldu.

İlk gunden itibaren her isimi kendim gordum agri yoktu denecek kadar azdi dual plane oldum bu arada sadece goguste patlayacakmis hissi oluyo bazen hafif sizilar gayet normaldi bence bekledigimden azdi yani acim bugun 8 gunum bugun en iyi gunum aci sizi ve o patlama hissi gecti sana tavsiyem markayi bir daha dusun motiva ergonomix dusun derim bende cok arastirdim cunku marka konusunu pijama olayina gelince kollarini yukariya kaldiramayacagin icin onden fermuarli yada cok bol bi tisort sec ilk gun yemek yapmadim ikinci gun basladim yemek yapmaya malum coluk cocuk yemek bekliyo bulasik camasir yikamadim evi supurmek yapabilirdim ama kendimi zorlamadim ve ben hastanede yatmadim 8 de ameliyat oldum 11 de ciktim korkulcak bisey yok benim tecrubemle ilk gunler agri kesicini mutlaka al ben 2 gundur yutmuyorum gerek duymadim
Tabiki zorluyor mesela ben hep yan yatarim sirt ustu yatmak zorladi ve biseyleri itip cekmek bunlara dikkat edersen bi problem olmaz sanirim
Simdiden gecmis olsun
Merhaba hangi ildesiniz nerede oldunuz ameliyatı.Cok iyi toparlamissiniz beni de sonrası korkutuyor hep olmak değilde

Dün ameliyat oldum 360 cc nagor takıldı tam dolu yüksek profil korktuğum kadar zorlu geçmedi ilk gün ama hiç kalkmadım mide bulantım vardı çünkü bez taktım bezle idare ettim tuvalet işini kollarımı kaldırabilecek gibiyim ama hiç zorlamıyorum bugün ayağa kalkmayı deneyeceğim

Dün ameliyat oldum 360 cc nagor takıldı tam dolu yüksek profil korktuğum kadar zorlu geçmedi ilk gün ama hiç kalkmadım mide bulantım vardı çünkü bez taktım bezle idare ettim tuvalet işini kollarımı kaldırabilecek gibiyim ama hiç zorlamıyorum bugün ayağa kalkmayı deneyeceğim
Çok geçmiş olsun 1. Gün biraz zor ama her geçen gün bir hareket kabiliyeti geliyor. 7.günde daha iyi oluyorsunuz

X