Meme ameliyatı ve sonrası meme ucu çürüme

Yok meme ucu tamamen alınıp düz olacak ileriki zamanlarda dövme yapabilirsiniz dedi psikolojisi bozuldu ağlamaktan helak oldu kadınlık duygusu olarak çöktü resmen

Yok meme ucu tamamen alınıp düz olacak ileriki zamanlarda dövme yapabilirsiniz dedi psikolojisi bozuldu ağlamaktan helak oldu kadınlık duygusu olarak çöktü resmen
Aayyyy Allahım yardımcısı olsun ya çok kötü bir durum çok haklı kıyamam ne fena bir şey bu böyle ama şu an için öncelik sağlığı önce inşallah sağlığı yerine gelsin bir an önce sonraki süreçte bakarsınız her şey çok ilerledi belki de hiç belli olmaz dövme vs ile

Dövmeyi doktor da söyledi kabul etmiyor halen şokta üzüntüden bi yerine bişey olacak siye korkuyorum artık
Aayyyy Allahım yardımcısı olsun ya çok kötü bir durum çok haklı kıyamam ne fena bir şey bu böyle ama şu an için öncelik sağlığı önce inşallah sağlığı yerine gelsin bir an önce sonraki süreçte bakarsınız her şey çok ilerledi belki de hiç belli olmaz dövme vs ile

Dövmeyi doktor da söyledi kabul etmiyor halen şokta üzüntüden bi yerine bişey olacak siye korkuyorum artık
Annenin yaşı daha genç öyle hissetmesi çok normal zaman tabi yanında ol eminim bir süre sonra atlatacaktır sonra da görüntü için çözüm bakarsınız yeter ki sağlığı iyi olsun önceliği bu şu an çok çabuk geçsin inşallah

Bu konuyla ilgili çok bişey bulamadım diye yeni konu açtım annem 8 gün önce meme küçültme ameliyatı oldu bugün kontrolde meme ucunda su ve kan toplandığını söyledi doktor boşalttı deriyi kaldırdı ve krem sürüp kapattı yarın tekrar Gelmelisiniz dedi bence çürümeye başlıyor ama kurtarılabilir gibi bu koyuyla ilgili tecrübelerimizi yazacağım zaman zaman. 2700 gram doku aldılar toplamda çok büyüktü memesi annemin ters t ve meme ucu alt dikişler iyi ama sorun meme ucunda bu arada ameliyatın 5. günü tüm bantlar çıkartıldı günlük duş aldırıp sabunla temiz lifle hafifçe dokunun mikrop kapmasın sabun çok iyi gelir dedi sonrasın da Balaban krem ve jel krem sürüp gazlı bez koyun Korseyi kapatın en güzel pansuman Budur dedi bugün korseyi çıkarttırdı oda meme ucunu şıkmış etkilemiş olabilir dedi bu şekilde devam ediyoruz şuan bakalım neler olacak sizlerinde bu konuda tecrübesi olan varsa paylaşırsanız çok iyi olur
Oncelikle cok gecmis olsun bende 19 Aralikta ameliyat oldum,bugun 3.haftam 1 kg dokuda benden cikti suan cok sukur hicbir problemim yok,kollarimi başından beri rahatlikla hareket ettirdim. 3.gunumde duşumu aldim.2.hafta sonundada bantlar cikti fakat benim doktorum asla korse sudyen giydirmedi,ameliyattan çıktığımdan bugune dek sporcu normal sudyenleyim,korseli sudyenin iyilesmeyi onledigini ve enfeksiyon icin tehlikeli oldugunu soylemisti. Ben bantlar acildiktan sonra yani 2.haftamdan bugune dek sadece bepanjel krem kullandim.

Halamda 50 sinde ondada seker var inanin bende de cok doku alındı insan ferahliyor. Ha yine büyüdüler o ayri konu. 2 3 sefer operasyon geçirdi alinmadi diye biliyorum bayağı ilaç kullandı akinti oluyordu meme ucunda filan
Merhaba sizin küçültme ameliyatından sonra göğüslerin tekrar mı büyüdü

X