Gelinlik Ayakkabısı meltemre'nin gelin ayakkabısı

MELTEMRE

10.10.10 ❤
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2008
2.680
15
ben çook çok beğenerek aldım umarım sizler de beğenirsiniz kızlaarr :123:
isteyen olursa ayağımdaki halini de ekleyebilirim
:KK69:

burda da genel resimlerimi bulabilirsiniz :123:
http://www.kadinlarkulubu.com/albumler/414134-98291010109829-meltem-emre-meltemre.html

3vi54.jpg

2litr9w.jpg

2zhh0eb.jpg

Son düzenleme:
Tek kelimeyle bayildim.. dantel islemeli zarif bi gelin ayakkabasi
yanliz ayakkabinin vurma ihtimali cok yüksek.. arkasi kapali oldugu icin sorun oldu mu?
ve nerden aldigini ögrenebilir miyim?

Tek kelimeyle bayildim.. dantel islemeli zarif bi gelin ayakkabasi
yanliz ayakkabinin vurma ihtimali cok yüksek.. arkasi kapali oldugu icin sorun oldu mu?
ve nerden aldigini ögrenebilir miyim?

çok kocamaan teşekkür ederim canım :KK69:
aksine hiç vurmak gibi bi sıkıntım olmadı sadece eve geldiğimde ayak tabanımın ön kısmında biraz ağrı vardı bütün günün normal sonucu olarak :KK1:
bana göre pumplar normal topuklulara göre gerçekten çok daha rahatlar canım
fatihte bir çok ayakkabıcıda bulabilirsin ben de oradan aldım :KK16:

çokkkk güzelmişş çokta rahat görünüyor :):KK69:

çook kocaman teşekkür ederimm :KK69:
gerçekten görünüşüne göre çok rahattı

Son düzenleme:
çok güzel bir ayakkabı. benim gelin ayakkabım da bunun bir benzeri. bakırköyde yeraltı çarşısı var. ordan aldım. ben alçak topuk ayakkabı almak istiyordum hep aklımda o vardı. topuklu rahat olmaz diyordum fakat satıcı ısrarla böyle bir platform topuk giydirdi. bir de tabanına silikon destek koydu. o kadar rahat ki... benim gibi önyergılı arkadaşlara tavsiye ederim

çok güzel bir ayakkabı. benim gelin ayakkabım da bunun bir benzeri. bakırköyde yeraltı çarşısı var. ordan aldım. ben alçak topuk ayakkabı almak istiyordum hep aklımda o vardı. topuklu rahat olmaz diyordum fakat satıcı ısrarla böyle bir platform topuk giydirdi. bir de tabanına silikon destek koydu. o kadar rahat ki... benim gibi önyargılı arkadaşlara tavsiye ederim

çok teşekkür ederim canımm :KK16:
evet gerçekten ben de bu ayakkabıdan önce bunların topuklulardan daha rahat olduğunu bilmiyordum canım ben de kesinlikle tavsiye ediyorum :KK42:

Çook hoşşşş:KK69::KK69:

Çook teşekürlerrrr :KK69::KK69:

Düğün fotolarında da ayakkabıların çok güzel yazmıştım tekrar yazayım.:KK9:

Ayakkabıların çok güzel. Benim gelinliğim dantelli olmasa ben de böyle bi ayakkabı isterdim ama senin ayakkabının sade olanını seçtim.
Mutluluklar tekrar.

dantel işlemleer harikaaa :KK69:

çok teşekkürleer:KK69:

ay çok güzeell!

çok teşekkürleer :KK69:

Düğün fotolarında da ayakkabıların çok güzel yazmıştım tekrar yazayım.:KK9:

Ayakkabıların çok güzel. Benim gelinliğim dantelli olmasa ben de böyle bi ayakkabı isterdim ama senin ayakkabının sade olanını seçtim.
Mutluluklar tekrar.

çok teşekkür ederim canım :KK69:
senin de hayırlı olsun
normal topuklulara göre çok rahat edeceksin :123:

harikaaymış çook beğendim :) aklımda pek bir model yoktu , ayakkabılarını görmem iyi oldu. Sanırım bu tarzda bakıcam. Teşekkür ederim paylaşımın için :)

harikaaymış çook beğendim :) aklımda pek bir model yoktu , ayakkabılarını görmem iyi oldu. Sanırım bu tarzda bakıcam. Teşekkür ederim paylaşımın için :)

çook teşekkür ederim:KK69:
çok sevindim sana faydası olduğuna
ben çok faydalandım bu siteden En Büyük KK
başklarına yararlı olmak güzel bişey :78::78:

X