Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Ayyy bende uyacağımm bende valla mahvetti beni bu kilo kendime sinir oluyorummm yetoooo😂 ya akşam 7 de evde oluyorum abur cubur eşimin ağzı durmuyor ki bende onun yanında yanıyorum yarın diyetimin ilk günü (pazartesi)😀😀 birden kesiyorum herşeyi bi de regl oldum bugün çikolata falan yedim ondan yarın başlıcam mecbur hahaha 😀 sonra gelsinn çocuklar inşallah😍
Ya şöyle düşün. Açlıktan ölmüyoruz. Yine bir şeyler yiyiyoruz. Sadece tercihimizi sağlıklı şeylerden yana kullanıyoruz. Benim eşim neler neler gömdü yanımda. Tek lokma yemedim. İnat ettim. İyi ki de etmişim. Kadınların başaramayacağı şey yok şu hayatta. Aslında çoooook güçlüyüz. İstediğimiz her şey olabilir ve yapabiliriz. Bence başaracaksın :KK200:

Ya şöyle düşün. Açlıktan ölmüyoruz. Yine bir şeyler yiyiyoruz. Sadece tercihimizi sağlıklı şeylerden yana kullanıyoruz. Benim eşim neler neler gömdü yanımda. Tek lokma yemedim. İnat ettim. İyi ki de etmişim. Kadınların başaramayacağı şey yok şu hayatta. Aslında çoooook güçlüyüz. İstediğimiz her şey olabilir ve yapabiliriz. Bence başaracaksın :KK200:
İnşallah kuzum eşimde rahatsız kilosundan biz dış gebelikten sonra ikimizde saldık sanırım kilo muhabbetini sağlıklı beslenmeyi falan.. benide iğneler yaptı diye düşünüyorum. Dediğin gibi kadının fendi kilolarıda yener ve bebeğine kavuşur hahah😀

Folik asitimin içinde varmış kuzum ton balıklı salata vs de yerim diyet işine girdiğimde 😍 inşallah bizimde evladımız olur sizin gibi gerçekten olmayınca insan düşünmüyor morali bozulmuyor değil hiçbir sorunum yokken dış gebelik geçirdim mesela 3 ay korunma bana zaman kaybı gibi gelsede şükür artık korunmayı bırakmak ilaç gibi gelecek bana inşallah tavsiyeleriniz için çok teşekkürler ❤️
Dualarım ve kalbim sizinle umarım hepiniz hayalini kurduğunuz düşünüp yer yer gözyaşlarına boğulduğunuz o evlada kavuşursunuz eğer bir gün daralır ve sıkılırsanız bir kardeşiniz bir ablaniz ne olarak görürseniz sizinle derdinizi paylaşırım 🙏🏻

Ay selam kızlar sizleri tanımıyorum ama bende 4 ayın sonunda hamile kalanlardanım eminim aranızda daha uzun süredir kalmak isteyenler vardır. Seninki de uzunmu diyenler olacaktır belki ama insanın artık 2 aydan sonra psikolojisi bozuluyor ben sizlere kendi bilgilerimi aktarmak istedim ben düzenli adet olan bir kadınım fakat yumurtalıklarımda kistlerim vardı ara ara kaybolup tekrar oluşan doktorum buna bağlıyordu 3 ayın sonunda bana yeme düzenimi değiştirmemi söyledi sağlıklı beslenmem gerektiğini işte bende bunun üzerine hemmencik diyetisyene gittim bana güzel bir liste hazırladı başladım ona her gün düzenli yürüyüşler yapıyordum artık psikolojim de bozulduğu için psikolojik desteğe başladım. Vitamin olarak sadece folik asit kullanıyordum.

Ben kesinlikle yumurtlama takibi yapılması gerektiğini düşünenlerdenim çünkü boşa kürek cekmek gibi oluyor öbür türlü. Mutlaka gün aşırı ilişkiye girilmeli o cizgiyi koyu gördüğünüz anda başlayın çalışmalara bazılarımızın yumurtaları 4-5 gün sonra bazilarimizın ki ertesi günü çatlıyor ama siz tedbiri elden bırakmayın adamı kurutun bacılarim 🤣🤣

Sonra doktorum sabahları ilişkiye girmemi tavsiye etti. Bunun gerçekten işe yaradığını düşünüyorum çünkü erkeklerin spermi sabahları daha hareketli oluyormuş. Bunu bir ay uyguladım veeee şimdi bir anne adayıyımm😊

Bu süreç kadınlar için gerçekten çok yıpratıcı bazen akışına bırakmak gerekiyor mesela ben o ay da hamile kalamasaydım kesinlikle ara verecektim çünkü psikolojik olarak çok çok yıpranmıştım kafanıza takmamaya çalışın çünkü bazen akışına bırakmayınca olmuyor bazı şeyler bende öyle olmuştu.Hepinizi kocaman öpüyorum ve takipteyimm çok güzel haberlerle gelin güzel kadınlar 🤗🥰♥️
Bu güzel bilgiler için çok tesekkur ederım❤️🥰ve de güzel enerjiniz için❤️saglıkla kucagınıza alın ınsallah bebegınızı🌸👼❤️

Dualarım ve kalbim sizinle umarım hepiniz hayalini kurduğunuz düşünüp yer yer gözyaşlarına boğulduğunuz o evlada kavuşursunuz eğer bir gün daralır ve sıkılırsanız bir kardeşiniz bir ablaniz ne olarak görürseniz sizinle derdinizi paylaşırım 🙏🏻
Çokk duygulandım şuan allah razı olsun❤️

imagination forever imagination forever canımmm o kadar tatlı yazmışsın ki normalde inan bu ay buralarda takılma düşüncesinden de uzaktım. Ama bu pozitifliğe karşı koyamıcam sanırım 🤩 ben geçen ay çörek otu bak tarçın yaptım ama sanırım erken yumurtladım çünkü 3 gün erken geldi. Bu ayda yapsam mı diyorum ama 2 ay üstüste nasıl olur bilmiyorum. Regenesis vitamin kullanıyorum doktorların tavsiyesi olan bir vitamin. Ama şu kür konusunda emin değilim

imagination forever imagination forever canımmm o kadar tatlı yazmışsın ki normalde inan bu ay buralarda takılma düşüncesinden de uzaktım. Ama bu pozitifliğe karşı koyamıcam sanırım 🤩 ben geçen ay çörek otu bak tarçın yaptım ama sanırım erken yumurtladım çünkü 3 gün erken geldi. Bu ayda yapsam mı diyorum ama 2 ay üstüste nasıl olur bilmiyorum. Regenesis vitamin kullanıyorum doktorların tavsiyesi olan bir vitamin. Ama şu kür konusunda emin değilim
Canım öncelikle hoşgeldin🥰sende bizimle kal çünkü beraber çok güzel haberler alacagız.Ve beraber burda eglenecegız dertlesecegız her konuda😊Ben eminim çook güzel bir ay olacak❤️çöreotu kürünü bende bu ay ılk kez denedim,bendede ıkı üç gün erken yumurtlama yaptı ama yumurtaları besledi bence çünkü ben hissettim ordaki çalısmaları.Regnesıse baktım şimdi içeriği çok güzel ama inositol yok içeriğinde.Ben bu ay içeriğinde inosıtol olan bır ıcerık denemek ıstıyorum.Daha once bana dr um ınosıtol kullan demıstı(pko degılım) ona ragmen kullanmamıstım.Dr una bır danıs ınosıtol ıcerıklı bır vıtamın deneyebılırsın.çörekotunuda iki üç günde bikere yemeyı dusunuyorum bu ay hergun degılde,ama dedıgım gıbı önce pozitif enerji sonra dua sonra biraz vıtamın beslenme desteği benim içime çok güzel şeyler doğuyor bu ay🥰🌸

Canım öncelikle hoşgeldin🥰sende bizimle kal çünkü beraber çok güzel haberler alacagız.Ve beraber burda eglenecegız dertlesecegız her konuda😊Ben eminim çook güzel bir ay olacak❤️çöreotu kürünü bende bu ay ılk kez denedim,bendede ıkı üç gün erken yumurtlama yaptı ama yumurtaları besledi bence çünkü ben hissettim ordaki çalısmaları.Regnesıse baktım şimdi içeriği çok güzel ama inositol yok içeriğinde.Ben bu ay içeriğinde inosıtol olan bır ıcerık denemek ıstıyorum.Daha once bana dr um ınosıtol kullan demıstı(pko degılım) ona ragmen kullanmamıstım.Dr una bır danıs ınosıtol ıcerıklı bır vıtamın deneyebılırsın.çörekotunuda iki üç günde bikere yemeyı dusunuyorum bu ay hergun degılde,ama dedıgım gıbı önce pozitif enerji sonra dua sonra biraz vıtamın beslenme desteği benim içime çok güzel şeyler doğuyor bu ay🥰🌸
İnşallah o içine doğan pozitiflik bu ay ki çalışma sonuçlarına da yansır 🌸 biz pazar günü memlekete gidiyoruz ve 2 hafta orda kalcaz. Tam da yumurtlama zamanım. Çalışmalar olmayabilir ama kaçırmakta istemiyorum. Bi ayar çekcez artık 🙈 hadi bakalım hep beraber müthiş bir ay geçiririz

Merhaba Kızlar🌸🥰Bu ay tüm kozlarımızı kullanıyoruz💪💪Ve güzel haberi alacağız bu ay.Ben isim fln yazmayı eklemeyi bilmiyorum malesef ekleyemedım o yüzden şuanda☺️😄Kullandıgımız takvıyelerı vs yazalım ama buraya ogrenecegım onun nasıl yapılacagını.Ve bu ay bide değişik bişey yapmamızı öneriyorum Meryem Suresini hergün muhakkak birkez dinlememizi istiyorum.Benim bu ayki tedaviden önceki son çıkışta yapacaklarım:

iNOFOLİC KOMBİ +OMEGA 1200+BEEO PROPOLIS ARI SÜTÜ HAM BAL KARISIMI+CEVİZ VE AVOKADO.(çörek otu bal karısımımı da inofolic kombi almadıgım günlerde yiyecegim,yumurtalıklarda kist vs olmaması adına inofolicle beraber tüketmeyeceğim)

Sizi seviyorum ve hadi inanmak başarmanın yarısıdır. 1 yıldır en etkıledıgım grup A Afratafrac grubuydu🌸❤️Öylesine pozıtıftıkı kendıde dostlarımızda hamiş ayrıldı.Bizde burda gerçekten asla kötü bişey düşünmeden hep pozıtıflıkle mutlu olarak ayrılacagız🌸❤️aframız hamiş kaldıgın ay neler yapmıstın bize birkez daha yazarsan çok mutlu oluruz dostum.

Meryem Suresinin linkinide ekliyorum.Hergün bir kez mutlaka❣️

@sevayd beyons beyons @_okyanus
@balpetegi06
uniq12 uniq12 Perlitik Perlitik
@1fafeyla Basakbasak1 Basakbasak1

Canım topigin hayırlı olsun inşallah uğur getirsin boll hamisli bir grup olsun inşallah🙏🏼😍💞 bir sorum olucak infolic combi baktım da içeriği folik asit sanirjm ben folik asit kullanıyorum ebru ceylanin aynı anda inofolik combi de alsam zararlı olur mu ki acep

Canım topigin hayırlı olsun inşallah uğur getirsin boll hamisli bir grup olsun inşallah🙏🏼😍💞 bir sorum olucak infolic combi baktım da içeriği folik asit sanirjm ben folik asit kullanıyorum ebru ceylanin aynı anda inofolik combi de alsam zararlı olur mu ki acep
Merhaba canım inşallaaah çok tesekkkurler🥰 içeriğinde folık asıt oldugu ıcın bır tanesını kullanman gerekır canım sadece.ikisi birde agır gelir.

Merhaba Kızlar🌸🥰Bu ay tüm kozlarımızı kullanıyoruz💪💪Ve güzel haberi alacağız bu ay.Ben isim fln yazmayı eklemeyi bilmiyorum malesef ekleyemedım o yüzden şuanda☺️😄Kullandıgımız takvıyelerı vs yazalım ama buraya ogrenecegım onun nasıl yapılacagını.Ve bu ay bide değişik bişey yapmamızı öneriyorum Meryem Suresini hergün muhakkak birkez dinlememizi istiyorum.Benim bu ayki tedaviden önceki son çıkışta yapacaklarım:

iNOFOLİC KOMBİ +OMEGA 1200+BEEO PROPOLIS ARI SÜTÜ HAM BAL KARISIMI+CEVİZ VE AVOKADO.(çörek otu bal karısımımı da inofolic kombi almadıgım günlerde yiyecegim,yumurtalıklarda kist vs olmaması adına inofolicle beraber tüketmeyeceğim)

Sizi seviyorum ve hadi inanmak başarmanın yarısıdır. 1 yıldır en etkıledıgım grup A Afratafrac grubuydu🌸❤️Öylesine pozıtıftıkı kendıde dostlarımızda hamiş ayrıldı.Bizde burda gerçekten asla kötü bişey düşünmeden hep pozıtıflıkle mutlu olarak ayrılacagız🌸❤️aframız hamiş kaldıgın ay neler yapmıstın bize birkez daha yazarsan çok mutlu oluruz dostum.

@balpetegi06

Selam tatlım evet o grup efsaneydi 🥰 ben şuan beklemedeyim. Bu ay femara ve ovitrelle kullandım ama sadece 2 ilişki oldu o da 36. Saat degildi. Olmamistir yani. Kızlar eşim yumurtlama zamanları özellikle böyle ilaç kullandigimda erkekte olamamaua başladı. Çok uğraştık 36.saatte ilişki olsun diye ama maalesef olamadı 1 gün önce ve 1 gün sonra oldu

@balpetegi06

Bu arada topiğin hayırlı olsun 💜🥰

@balpetegi06

Canım benim yeni topigin sana ve bize şans getirsin bu ay hepimiz pozitifleri görelim inşallah 🙏🥰

Selam tatlım evet o grup efsaneydi 🥰 ben şuan beklemedeyim. Bu ay femara ve ovitrelle kullandım ama sadece 2 ilişki oldu o da 36. Saat degildi. Olmamistir yani. Kızlar eşim yumurtlama zamanları özellikle böyle ilaç kullandigimda erkekte olamamaua başladı. Çok uğraştık 36.saatte ilişki olsun diye ama maalesef olamadı 1 gün önce ve 1 gün sonra oldu
Bebegım topiğimiz 🥰eskı dostlar toplanalım istedik burdan süreçlerımızı paylasalım🥹🥰..hiç belli olmaz o bır gun oncesınden ki spermler döllemiş olabılır kuzucum ki umarım öyle olmustur👼☺️erekte meselesi bizimde çok basımıza geldi bu süreçte malesef sanırım stresten oluyor,ginseng içeren bi vitamin fln alırsa iyi gelıyor kuzum ve spor,bi ara spora baslamıstı aşıırıı farketmişti hiç öyle problemler olmuyordu,kafanı takıp üzülme yani bu konuya sakın hepimizin başına geliyor malesef..Ve bence kesınlıkle sebebi stres

Son düzenleme:
Bebegım topiğimiz 🥰eskı dostlar toplanalım istedik burdan süreçlerımızı paylasalım🥹🥰..hiç belli olmaz o bır gun oncesınden ki spermler döllemiş olabılır kuzucum ki umarım öyle olmustur👼☺️erekte meselesi bizimde çok basımıza geldi bu süreçte malesef sanırım stresten oluyor,ginseng içeren bi vitamin fln alırsa iyi gelıyor kuzum ve spor,bi ara spora baslamıstı aşıırıı farketmişti hiç öyle problemler olmuyordu,bıraktıgında yıne başladı.kafanı takıp üzülme yani bu konuya sakın hepimizin başına geliyor malesef..Ve bence kesınlıkle sebebi stres

Evet kuzum stres bencede.cunku yumurtlama dışında veya takip ettigimi bilmediğinde problem yok 🤔 Rabbım bu ay veya en geç Mart ayında sağlıkla birbirimize güzel haberler vermeyi nasip etsin canım 🥰💜

X