Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Çoook sevindim kendim o haberi almış gibi oldum sağlıkla gelsin kolaylıkla gelsin 😍🥰 bizlere de dua et rabbim bebişle sonuçlandırsın aşılamamızı ❤️
Aminn isteyen herkese nasip etsin rabbim bu hayırlı günde🙏🏻🌸
Ben henüz sevinemiyorum kalp atışını duyana kadar da sevinemem muhtemelen emin olamıyorum henüz ama çok çok teşekkür ederim 🙏🏻🧿🩷🌸😍

kızlar reglim böyle az az geliyor sorun ne acaba ya başına böyl bi şey gelen oldu mu bebek düşüncesi stresi mi acaba dedim

kızlar reglim böyle az az geliyor sorun ne acaba ya başına böyl bi şey gelen oldu mu bebek düşüncesi stresi mi acaba dedim
Benimde öyle kuzum hatta iki aydır 28 olan döngüm 32 oldu doktor tıbbi bir şeyler dedi düzenleyici verdi bu ay stres yada yaşam tarzında bir değişiklik yaşadın mı dedi bende stres maksimum düzeyde malesef düzelecek gibi de değil sol yanımda hep sızlama kıpırdanma filan olur hep adete yakın demekki bu yüzdendi hep.ama kesinlikle bu düzensizlik bende çatlatma iğneleri aşılama süreçlerinden sonra başladı

Mutlu bayramlar kizlar predictor 6 gun öncesi pembe ambalajlı pahalı olan testin doğruluğu kesinmidir guvenilirmi

Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese iyi bayramlar 🌸 bişey sormak istiyorum da size ben bugün adet döngümün 15.günündeyim. Normalde her zaman 14.günü piki görüp 15.günü çatlamayi görürdüm hiç şaşmazdı. Ama şu an 15.gündeyim pike yakın bile değil çizgi. Bu normal mi yumurtlama olmayacak mi ki acaba bu ay?

Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese iyi bayramlar 🌸 bişey sormak istiyorum da size ben bugün adet döngümün 15.günündeyim. Normalde her zaman 14.günü piki görüp 15.günü çatlamayi görürdüm hiç şaşmazdı. Ama şu an 15.gündeyim pike yakın bile değil çizgi. Bu normal mi yumurtlama olmayacak mi ki acaba bu ay?
İyi bayramlar Canım, ben de normalde her ay reglin 12. Günü pik görür 13 te çatlardı ama son iki aydır 15. Gün pik görüyorum yani değişiklik olabilir testin varsa ovülasyonla takip et derim bir de yumurtlama akıntısına.

X