Manken olmak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zeynepppplalal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2023
80
59
25
merhaba ben 175 boyunda 50 kilo bi kizim yuzumun ve fizigimin de guzel oldugunu dusunuyorum. Ama asil meslegim psikilog bu iste pek para yok ama… bana mankenlik ajansindan teklif geldi sadece elbise deneyip foto cekecekler yani yanlis hicbir sey yok hem acik secik seyler giymem ben zaten ama nişanlım kıskançlığından kesinlikle izin vermiyor benim param bize yeter diyor ama ben onun eline bakmak istemiyorum. Ne yapmalıyım çok kıskanç hatta elinden gelse beni kapatacak …

Hayat tarzlarınız çok farklı demek ki nişanlınla. Ya fedakarlık edeceksin ya da istediğin işi yapacaksın. Buna sen karar verer hangisi ile mutlu olursun

merhaba ben 175 boyunda 50 kilo bi kizim yuzumun ve fizigimin de guzel oldugunu dusunuyorum. Ama asil meslegim psikilog bu iste pek para yok ama… bana mankenlik ajansindan teklif geldi sadece elbise deneyip foto cekecekler yani yanlis hicbir sey yok hem acik secik seyler giymem ben zaten ama nişanlım kıskançlığından kesinlikle izin vermiyor benim param bize yeter diyor ama ben onun eline bakmak istemiyorum. Ne yapmalıyım çok kıskanç hatta elinden gelse beni kapatacak …
Psikologsunuzda psikolojinizi bozacak kadar kıskanç bir herifle berabersiniz hihaaassshhhhhjjj:p

175 boyla kim sizi niye manken yapmak istiyor,ben eskiden bir ajansa bağlıydım ama kimse kimseye teklif fln götürmüyordu aksine manken olabilmek için millet kendini paralıyordu,o kadar çok aday varki bir insan evladına teklif götürüldüğünü ilk defa sizden duydum,yıllarca çalıştım hiç şahıt olmadım varsa öyle birşey parası yüksek fln değil onuda söylim.

Psikologsunuzda psikolojinizi bozacak kadar kıskanç bir herifle berabersiniz hihaaassshhhhhjjjahhahahah
175 boyla kim sizi niye manken yapmak istiyor,ben eskiden bir ajansa bağlıydım ama kimse kimseye teklif fln götürmüyordu aksine manken olabilmek için millet kendini paralıyordu,o kadar çok aday varki bir insan evladına teklif götürüldüğünü ilk defa sizden duydum,yıllarca çalıştım hiç şahıt olmadım varsa öyle birşey parası yüksek fln değil onuda söylim.
Nişanlımda öyle diyor bir iş var diyor ama araştırdım

Şu ana kadar anladığım;

Nişanlınız doktor

Size boşver ben sana bakarım diyor

Saçlarınızı kısa kestirdiniz ama nişanlınız doktor olduğu için bilimsel olarak hızlı uzamayacağını biliyorsunuz.

1 yıldır cinsel ilişkide ağrı yaşıyorsunuz ama doktor nişanlınız bişi yok diyor.

Nişanlınızın branş neydi, herşeyolog gibi duruyor buradan

Aa ben yeni fark ettim, saçı mucizevi şekilde uzatmaya çalışan ama böyle bi şey mümkün değil diyenlere benim nişanlım doktor teamm mıııaa diyen üyesiniz siz. Püü
Bi de zevk almıyormuş sevişirken onu da unutmayalım

Şu ana kadar anladığım;

Nişanlınız doktor

Saçlarınızı kısa kestirdiniz ama nişanlınız doktor olduğu için bilimsel olarak hızlı uzamayacağını biliyorsunuz.

1 yıldır cinsel ilişkide ağrı yaşıyorsunuz ama doktor nişanlınız bişi yok diyor.

Psikilog

Şu ana kadar anladığım;

Nişanlınız doktor

Ahahaha hayır nişanlımın aslında henüz bir barnşı yok tusa girecek pratisyen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X