Manikürcü

Manikür aletleri benim zaten sadece su kabım yoktu. Onceki gittigim kuafor hep lastikli poşet takardı tek kullanimlik. Bunda da onu bekliyordum kullanmiyormuş. O yüzden su kabini tek alacağim.
Normalde kullanması lazım soyleseydiniz keske,mecbur onu takmaya.

Yanlış anlamayın derdinize çok özendim...
Bence manikür yapmayı öğrenmelisiniz saç kesmek boyamak gibi bisey değil bu kişisel bakım herkes kendi yapabilmeli diye düşünüyorum...

Yanlış anlamayın derdinize çok özendim...
Bence manikür yapmayı öğrenmelisiniz saç kesmek boyamak gibi bisey değil bu kişisel bakım herkes kendi yapabilmeli diye düşünüyorum...

Kişisel bakimimi kendim yapiyorum zaten kuaförda ağda, kaş, biyik aldirmam, pedikur yaptirmam onlari kendim yapiyorum zaten ama sol elle sağ elime işlem yapmakta zorlanıyorum, olmuyor. Sadece tirnagimi kesip geçsem anca öyle kendim yapabilirim. Düzgün olmadigi icin kuafore gidiyorum.

Ben bu sebepten doğru dürüst bi yere gidemiyorum mecburen kendim yapıyorum.Bi gittiğim yer var o da her defasında gözümün önünde ambalaj açıp kutu koyuyor önüme,manikür içinmiş ama bildiğin hastane dezenfektanı gibi ona içim siniyor:halay:Bence sorun,manikür suyuna ne katıyorsunuz diye girin söze her defasında kap yıkamak falan yormuyor mu dan çıkarak ağızdan laf alın

Gayet normal istegin ben takıntılıyım içim böyle rahat de. Ben de malzemelerimi kendim götürüyorum.ama mahalle aralarında yaptırma zaten fiyattan anlaşılır kalite. Bnde mahalle arasında basit bi şekilde yaptrdım 10 lira aldılar şaştım. Ama güzellik merkezine gittim 45-50 dakika sürdü o kadar özenliydiki fiyatıda yüksekti

Ayrıca artık manikür kitleri var alın yapın hatta doğal yöntemlerle yapın ben vakit buldukça yapıyorum zeytinyağı limon fln kullanarak

Manikur setini torpu pens makas hepsini goturebilirsin zaten.su en masumu mikrop konusunda

Agdadan bolca idrar yolu enfeksiyonu olmus biri olarak ayibini falan dusunmez gotururdum ben. 1 senedir enfeksiyonu gecirebilmis degilim. Saglik her seyden onemli.
Ya canım ben de ağdaya yeni başladım afedersin ama bir süredir yeşil renkte akıntım ve kasıklarımda ağrı oluyor. Acaba idrar yolu enfeksiyonu mu kaptım ben de sizin ki gibi ya.. anlam veremiyordum bir türlü

Ya canım ben de ağdaya yeni başladım afedersin ama bir süredir yeşil renkte akıntım ve kasıklarımda ağrı oluyor. Acaba idrar yolu enfeksiyonu mu kaptım ben de sizin ki gibi ya.. anlam veremiyordum bir türlü

Evet yesil akinti idrar yolu enfeksiyonu belirtisi. Ven neler cektim 1 yili gecti. Kurtulamiyorum. Araya hamilelik girdi. 9 ayi enfeksiyonla gecirdim.

Nasıl birşey o,çok merak ettim

Bn watsonstan almştm ama gereksiz pahalı bnce netten bakarak yapacağınız doğal tarifler daha iyi bn öyle yapıyorum zeytinyağı limon biraz duş jelimden biraz vazelin falan koyuyorum sıcak suya. Daha iyi oluyor. Ama manikür malzemeleri önemli o makas gibi olan şey adını bilmiyorum tırnak Etini kestiğimiz Penseye benzeyen makas iyisi olmalı ondan sadece solingeni öneririm ve törpü de aynı marka öneririm brz pahalı ama sürekli yaparsanız ve kendiniz yapacağınızı düşünürsek uzun vadede karlı bence

Ben manikürden acayip huylanıyorum şu an bu konudayken bile tüylerim diken diken :110: bende pek et çıkmıyor kenarlardan çok nadir, çıksa da yapamam:110:
Yaptıranlar için neden bu kadar önemli hiç aklım almıyor:110:
Konuya geleyim,
Bence manikür setiniz varsa direkt her şeyiyle götürün daha iyi olur ama öyle olmazsa poşet işi de olur. "Daha önce mikrop kapmıştım şimdi çok temkinliyim sizle alakası yok." dersiniz.

Ben manikürden acayip huylanıyorum şu an bu konudayken bile tüylerim diken diken :110: bende pek et çıkmıyor kenarlardan çok nadir, çıksa da yapamam:110:
Konuya geleyim,
Bence manikür setiniz varsa direkt her şeyiyle götürün daha iyi olur ama öyle olmazsa poşet işi de olur. "Daha önce mikrop kapmıştım şimdi çok temkinliyim sizle alakası yok." dersiniz.
Annem hepatit geçirdi çok titiz takıntılı bi kadındır ama bi kere kuaförün cımbızıyla Kaş'ını aldırmış ve kaşı çok kanamış hep ondan olduğunu tahmin eder. En iyisi evde doğal yapmak

Konuya geleyim,

Önemli çünkü bi kere yaptırınca bağımlılık yapıyor bn takıntılı oldum manikürsz kötü hissediyorum yapınca hafifliyorum. O düzgün duruş hoşuma gidiyor

Kizlar evime yakin diye yeni bir kuaföre gitmeye başladım ama manikur suyunu koyduğu kab temiz mi her seferinde yikaniyor mu bilmiyorum.
Hic icime sinmedi. Oyle asiri titiz biri degilim ama bu yolla hastalik bulaşma riski var sonucta etimiz kesiliyor filan.
Manikür yaptirmaya giderken yanimda bitane buzdolabi poşeti gotursem ve desem ki su kabina bunu yerlestirelim sonra su koyalım. :KK70: Boyle soylesem yanlis mi olur? Bir pisligini, kirliliğini filan gormus degilim oranin ama sonucta yikarken gormuyorum etmiyorum, yanlis anlar mi acaba? Nasil soylesem bunu? Siz ne yapiyorsunuz? Biraz cekiniyorum ya sanki pissiniz dermiş gibi olmasin diye.
Hayır bence çok da iyi yaparsınız. Hep uyarıyorlar kuaföre giderken kendi manikür setinizi götürün diye.

Evet yesil akinti idrar yolu enfeksiyonu belirtisi. Ven neler cektim 1 yili gecti. Kurtulamiyorum. Araya hamilelik girdi. 9 ayi enfeksiyonla gecirdim.
Çok geçmiş olsunn gerçekten çok fena bişeymiş yaşayan bilir, sanırım tedavisi antibiyotik ama hamileliğinizde onu da kullanamamışsınızdır, çok zor

X