Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Mac Face and Body Fondöten kullananlar yardımcı olabilir mi?

zombi gibi olurum desene :KK70: :KK70: tek basına kullanılmaz sanırım :KK70:

Üzerinden şöyle transparan pudra ile geçtiğimde ben kullanabiliyorum.Daha önce tasterını denedim çünkü.

Canım ben bu white olanını studio fix fluid ilede karıştırabilir miyim? Nc20 bana koyu geliyor ya acaba white ile mixlesem olur mu?

İki ürünün yapısı farklı tatlım, bence karıştırılmamalı.

Genelde koyu gelenlerle karıştırıyolar canım:KK70: zaten aşırı bi kapatıcılığı yok kalıp gibi istesende durmaz aydınlık bi görünüm verir diye düşünüyorum :KK70:

Çok tatlı bir görüntü veriyor aslında. Yarım saat sonra falan cilt rengi ile bütünleşiyor.Özellikle tiyatro ve sahne sanatları ile uğraşanlar için başarılı...

Üzerinden şöyle transparan pudra ile geçtiğimde ben kullanabiliyorum.Daha önce tasterını denedim çünkü.

Çok tatlı bir görüntü veriyor aslında. Yarım saat sonra falan cilt rengi ile bütünleşiyor.Özellikle tiyatro ve sahne sanatları ile uğraşanlar için başarılı...
Canım ben düşündüm taşındım Make up forever Hd ile revlon arasında kararsız kaldım. :KK70:

bende alcem !! :KK70:

İkiside mat bitişli ürünler yalnız. Memnun kalacak mısın?
Studio fix fluid de mat bitişli diyolar ama bende öyle durmuyo :KK70: ondan denemeyi düşünüyorum canım dün yüzüme make up forever hd olanı denettim ama almadım test etmek için:) bugün yarın alırım herhalde

Studio fix fluid de mat bitişli diyolar ama bende öyle durmuyo :KK70: ondan denemeyi düşünüyorum canım dün yüzüme make up forever hd olanı denettim ama almadım test etmek için:) bugün yarın alırım herhalde

Hahahaha ilginç, başka bir kap içerisinde bir miktar dene bakalım nasıl olacak.
Aldığında haberdar edersen çok sevinirim :KK60:

bende mat bitişliler hep satin bitişli oluyo :KK70: alamadım malesef izmirdeki sephorada 117 numrası kalmamış make up forever hd'nin.. :KK43: artık ankaradakine bakıcam olmadı ordan da bulamazsam netten sipariş vericem bi sitede buldum :KK70: revlon colorstay'ın 150 buff rengine resmen aşık oldum yalnız o nasıl güzel bi renk tam benim rengim gibi duruyo..sırf rengi için almak istiyorum açıkçası onu da :KK70:

bende mat bitişliler hep satin bitişli oluyo :KK70: alamadım malesef izmirdeki sephorada 117 numrası kalmamış make up forever hd'nin.. :KK43: artık ankaradakine bakıcam olmadı ordan da bulamazsam netten sipariş vericem bi sitede buldum :KK70: revlon colorstay'ın 150 buff rengine resmen aşık oldum yalnız o nasıl güzel bi renk tam benim rengim gibi duruyo..sırf rengi için almak istiyorum açıkçası onu da :KK70:
Revlon 150 Buff rengini yüzünde denedin mi peki? Çok koyu kalmasın?

Revlon 150 Buff rengini yüzünde denedin mi peki? Çok koyu kalmasın?
Canım netten swatchlarına baktım mac nc15ten bile açıktı.. ve tam istediğim açık sarı tonda. yani yüzüme sürdüğümde nc20 gibi turuncu olmaz diye umuyorum. Ama mutlaka mağazada deneyeceğim gittiğimde boynuma.

buda swatchları
beste-Foundation.jpg
sand beige olan rengi ile karşılaştırılmış..ve yanında çok açık sarı kalmış. tam istediğim gibi duruyo bu resimde özellikle.

Revlon Colorstay 110 Ivory 150 Buff 4 swatch.JPG
buda senın aldığın renk ivory sanırım. onunla olan karsılastırması..ona göre daha sarımsı bi renk. zaten banada pembe alt ton pek uymuyor her yerim sarı olduğundan..

Canım netten swatchlarına baktım mac nc15ten bile açıktı.. ve tam istediğim açık sarı tonda. yani yüzüme sürdüğümde nc20 gibi turuncu olmaz diye umuyorum. Ama mutlaka mağazada deneyeceğim gittiğimde boynuma.

Şimdi baktım iki numaralı renkmiş, haklısın koyu kalacağını sanmıyorum.Sen boynunda değil çenende dene, eğer çenen boynun ile aynı renk olursa tamamdır.

Benim fotoları gördün, ıvory pespembe bir renk olmasına rağmen bende sarı kalıyor ama swatchdaki kızda pembe kalıyor o yüzden denemek gerek.

Benim fotoları gördün, ıvory pespembe bir renk olmasına rağmen bende sarı kalıyor ama swatchdaki kızda pembe kalıyor o yüzden denemek gerek.
sen baya pembeydin ama sanırım canım. ben sarıyım bende pembe kalır sanırım ivory bileğmi çekip atayım bak görürsün :KK70:

sen baya pembeydin ama sanırım canım. ben sarıyım bende pembe kalır sanırım ivory bileğmi çekip atayım bak görürsün :KK70:

Hahahaha özellikle bu mevsimde bahar alerjisinden dolayıda kızarıyorum iyice, domates gibi dolaşıyorum işte yapacak bir şey yok...

Büyük bir merakla swatchları bekleyeceğim.

X